Įkraunama...
Įkraunama...

2005 m. gegužinukai

Balandžio 25d. Egute – Viltė + Vilius 2008 09 16 + Deividas 2010 04 06
Gegužės 3d. Rds – Rusnė + brolis 2008 04
Gegužės 14d. Akbr – Algita + Aneta 2000 05 26
Gegužės 21d. Vetra.l – Luknė + Rūta (didukė)
Gegužės 26d. Kruopa9 - Mantas
Gegužės 8d. Montege – Martyna + Modesta 2008 06 16
Gegužės 16d. Martynos_mama – Agita + Martyna 2001 05 14
Gegužės 25d. Clear - Gustė
Gegužės 27d. Evuška – Ignas + Aušrinė 2007 11 04
Gegužės 27d. Ciukcia – Titas + Tajus 2007 04 01 + Trojus 2010 03 10
Balandžio 28d. Constansa – Kristina
Gegužės 7d. Piemenaite – Eimantas
Gegužės 9d. Chris - Džiugas+ Mintė 2011
Gegužės10d. Alexia – Kornelija+sesė
Gegužės 13d. Flirta – Erika + Eivilė 2007 08 08
Gegužės 15d. Guziukas – Laputė
Gegužės 16d. Domke - Dominykas+sesė
Gegužės18d. Sayonara – Tauras
Gegužės 21d. Almuka - Povilas + smile.gif
Gegužės 21d. Davija – Julija + Gabrielė 1997m
Gegužės 25d. Gaika - Smiltė + Ūla 2009
Gegužės 7d. J.U.D.I.T.A. - Paulius
Gegužės 9d. Jaunystė - Patricija
Gegužės 10d. Miau – Julija + Benas 2008 08 22
Gegužės 11d. Peppi – Vilnius
Gegužės 15d. Zuzu - Medas
Gegužės 16d. Agneza - Gabija + sesė
Gegužės 16d. Damdam - Lukas
Gegužės 17d. Riesutukas - Karolis Adrijus
Gegužės 18d. Uogiene - Matas
Gegužės 18d. Milju - Klaudija + Kotryna
Gegužės 25d. Bagi – Aurėja + Greta 2009 08 20
Gegužės 27d. Naktele - Miglė
Gegužės 31d. Dlineta - Justinas
Birželio 5d. Ciobrelis77 – Filomena
Papildyta:
Pasikartosiu naujoj temoj
Labas. Oho vaikai genijai, paaugliai jau maniške tai iš vaikiško pasaulio niekaip neišlenda, dar kompiuteristė baisi, nors išstypo, išaugo, man pačiai baisu. Pasirinkom penktoj klasėj sustiprintą prancūzų kalbą (Emile projektas), žodžiu ryžomės avantiūrai, žiūrėsim kaip čia seksis.
Klausimas mergaičių mamoms - ar perkat kokius dezodorantus ar antiperspirantus ? Namie tai ne, tik dažiau drabužius keičiu, verčiu praustis. O mokykloj tai mokytoja numirs kai visi bręstatntys po fizinio sueis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 26 rugpjūčio 2016 - 13:13
Nu dar tikrai neperku,gal peranksti dar? g.gif
Atsakyti
ups, aš ką tik naują temą sukūriau :D

pala, NIEKO nesuprantu. temą kūriau kūriau, paveiksliukus dėjau dėjau, parodė, kad sukurta tema, bet.. jos nėra :D
aš išprotėjau!!! :D
ir net potemę parašiau "penktokai". Bet rodo, kad temą sukūrė Alexia. Insane..:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 28 rugpjūčio 2016 - 14:28
QUOTE(sayonara @ 2016 08 28, 14:26)
ups, aš ką tik naują temą sukūriau :D

pala, NIEKO nesuprantu. temą kūriau kūriau, paveiksliukus dėjau dėjau, parodė, kad sukurta tema, bet.. jos nėra :D
aš išprotėjau!!! :D
ir net potemę parašiau "penktokai". Bet rodo, kad temą sukūrė Alexia. Insane..:)

Nu persiprašau 😀
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2016 08 28, 15:18)
Nu persiprašau 😀


nu. dirbom abi, bet išdirbis tik vienos :D
Atsakyti
Pasiguosiu. Man sakė, kad prancūzų klasės dažnai būna silpnesnės nei tradicinės. Bet vis tiek labai norėjo. Be to rinkosi su savo BFF ir ką - šiais metais susiformavo dvi klasės ir abi pakliuvo į skirtigas. Be to Kornelija į silpniausią (pagal mokinių vidurkius) ir auklėtoją. Ėjom verkt pas direktorių, kad perkeltų. Dabar laikom kumščius ir laukiam rezultatų. Bet sąrašus paskelbė tik vakar. Liko diena. Siaubas, dar tiek streso pireš rugsėjį nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2016 08 30, 10:24)
Pasiguosiu. Man sakė, kad prancūzų klasės dažnai būna silpnesnės nei tradicinės. Bet vis tiek labai norėjo. Be to rinkosi su savo BFF ir ką - šiais metais susiformavo dvi klasės ir abi pakliuvo į skirtigas. Be to Kornelija į silpniausią (pagal mokinių vidurkius) ir auklėtoją. Ėjom verkt pas direktorių, kad perkeltų. Dabar laikom kumščius ir laukiam rezultatų. Bet sąrašus paskelbė tik vakar. Liko diena. Siaubas, dar tiek streso pireš rugsėjį nebuvo.


aš šitą maratoną perėjau anksčiau. kad tik patektų į gerą mokyklą. pateko. tada - kad tik patektų pas gerą mokytoją. nepateko. tada - reik perkelt pas gerą mokytoją. pavyko. ir ką? treji metai pas "gerąją" mokytoją baigėsi lankymusi pas psichologą, elgesio pokyčiais. apie motyvaciją, smalsumo nužudymą net nekalbu.
todėl dėjau skersą ant to "geriausios mokyklos nuostabiausias mokytojas" ir nebefetišizuoju tų išorinių dalykų. man svarbiausia, kad vaikas jaustųsi normaliai, o visa kita dzin. kiekvienas atras tą savo vietą po saule, ar bus baigęs prestižinę pas prestižinę, ar nebus. ir sau bei vaikui nervus pataupysiu. todėl lai paauga jis kurį laiką šiltnamyje, kaip nors vis vien bus :)
Atsakyti
Laba diena,
mokyklai baigiam pasiruošti, liko kelios smulkmenos, rytoj pabaigsim pirkti :) Ir dar dėl kuprinės reikia pabaigti susitarti, man dar pernykštė atrodo visai gera, neaptrinta, švari, bet Julija šventai įsitikinusi, kad naujos reikia hmm.gif
Keliaus panelė jau į 6 klasę ax.gif

QUOTE(Alexia @ 2016 08 26, 13:13)

Klausimas mergaičių mamoms - ar perkat kokius dezodorantus ar antiperspirantus ? Namie tai ne, tik dažiau drabužius keičiu, verčiu praustis. O mokykloj tai mokytoja numirs kai visi bręstatntys po fizinio sueis.



kol kas neperku, lyg ir nieko blogo dar neužuodžiu ax.gif

aš irgi klausimą turiu. Pastebėjau, kad ant veido jau po truputį brendimo spuogeliai lenda. ar naudojat ką nors? specialų prausiklį? tepaliuką nuo spuogų?

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2016 08 30, 12:50)
aš šitą maratoną perėjau anksčiau. kad tik patektų į gerą mokyklą. pateko. tada - kad tik patektų pas gerą mokytoją. nepateko. tada - reik perkelt pas gerą mokytoją. pavyko. ir ką? treji metai pas "gerąją" mokytoją baigėsi lankymusi pas psichologą, elgesio pokyčiais. apie motyvaciją, smalsumo nužudymą net nekalbu.
todėl dėjau skersą ant to "geriausios mokyklos nuostabiausias mokytojas" ir nebefetišizuoju tų išorinių dalykų. man svarbiausia, kad vaikas jaustųsi normaliai, o visa kita dzin. kiekvienas atras tą savo vietą po saule, ar bus baigęs prestižinę pas prestižinę, ar nebus. ir sau bei vaikui nervus pataupysiu. todėl lai paauga jis kurį laiką šiltnamyje, kaip nors vis vien bus :)

Tu labai teisingai parašei. Mes geriausią klasę palikom (su dievukais, lyderiais, tų lyderių lyderiais tėvais ir pan. ) Ten tokių kūrybiškų, lėtesnių, svajoklių kaip mano Korne nereikėjo. Mokytoja - ledo karalienė. Dabar iš tų blogųjų geresnę rinkausi :)

QUOTE(*MiAu* @ 2016 08 30, 14:13)
Laba diena,

kol kas neperku, lyg ir nieko blogo dar neužuodžiu  ax.gif

aš irgi klausimą turiu. Pastebėjau, kad ant veido jau po truputį brendimo spuogeliai lenda. ar naudojat ką nors? specialų prausiklį? tepaliuką nuo spuogų?


Aš tai net labai užuodžiu, todėl ir klausiu. Kažkokį pirkau a la natūralus be aluminio, rozmarinai, mėtos. Tik pusdieniui jo užtenka.
Kartą du į savaitę plaunu jai veidą Bioderma prausikliu riebiai, spuoguotai odai. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 30 rugpjūčio 2016 - 20:28
T. irgi jau prakaituoja, naudoja kuo natūralesnį ir neutralesnį dezodorantą, bet kažko spec. neieškojau. Su veidu problemų dar nėra, tik užuomazgos. Laimė, kad ne mano vaikas - nesidrasko :D
Atsakyti
Perkėlė Korneliją į kalsę su drauge. Vėl visi vaikai nauji. Vėl viskas iš pradžių. Kokias mokyklas jūsų vaikai lankys ?
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2016 08 31, 12:17)
Perkėlė Korneliją į kalsę su drauge. Vėl visi vaikai nauji. Vėl viskas iš pradžių. Kokias mokyklas jūsų vaikai lankys ?


T. šį kartą privačią palankys iki gimnazijos. Žiūrėsim. Kol kas jie mane žavi.
Atsakyti