Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

leb.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,gal pasakysit man kuri ar gali kvepalu testeris buti be jokiu lipduku,siuo atveju kalbu apie lady million,testeris buvo kaip sakau plikas buteliukas,ant dugno nieko nei kur gaminta nei miligramu,bet aiskino,kad originalus as neitin gaudausi originalume,bet pasirode neitikinamai blink.gif Aciu jei atsakysit kuri
Atsakyti
Laba, nusiziurejau widian III is black serijos...Gal kas turiu kazka is sios serijos, ar verti savo pinigu, kaina nemaza, tad labia sunku man apsispresti

Dar klausimas-ar yra kas rades kvepalus, kurie atitiktu Massimo Dutti parduotuves kvapa? labai aciu atsakiusioms!
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2016 09 10, 14:29)
Dar klausimas-ar yra kas rades kvepalus, kurie atitiktu Massimo Dutti parduotuves kvapa? labai aciu atsakiusioms!

Čia tas kvapas
http://www.akewuele....sonal-tailoring

Šitas atseit panašiai kvepia
http://www.zarahome....13p7384973.html

O iš kvepalų - rašo, kad Etro Ambra.
Atsakyti
Gal kas turi pilna black opium edp arba black opium nuit blanche butelaiti ir galetu pasverti? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri, labiau susipazinusi su Chanel galetu patarti koki kita kvapa bandyti prisijaukinti man, mylejusiai jos Coco Noir? Noreciau pakeisti.
Nr.5, Coco, Mademoiselle-turbut ne man...Su ryskia oda as irgi tik per atstuma, kvepintis neeee.. Unisex irgi nelabai. Chansai man visi vienodoki ir faini, bet neisimintini...
Aciu is anksto.
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2016 09 11, 09:29)
Gal kuri, labiau susipazinusi su Chanel galetu patarti koki kita kvapa bandyti prisijaukinti man, mylejusiai jos Coco Noir? Noreciau pakeisti.
Nr.5, Coco, Mademoiselle-turbut ne man...Su ryskia oda as irgi tik per atstuma, kvepintis neeee.. Unisex irgi nelabai. Chansai man visi vienodoki ir faini, bet neisimintini...
Aciu is anksto.

Cartier La Panthere
Narciso Rodriguez Narciso edp
Balmain Ivoire
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 09 11, 07:49)
Cartier La Panthere
Narciso Rodriguez Narciso edp
Balmain Ivoire

Aciu, eglegle 4u.gif
Narciso man super! Bet seimoje jais jau kvepinasi...
Panthera laaabai domintu.
O is Chanel? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2016 09 11, 09:21)
Aciu, eglegle 4u.gif
Narciso man super! Bet seimoje jais jau kvepinasi...
Panthera laaabai domintu.
O is Chanel? mirksiukas.gif

O kaip jums Allure Sensuelle? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=ritukas1,2016 09 10, 14:29]
Laba, nusiziurejau widian III is black serijos...Gal kas turiu kazka is sios serijos, ar verti savo pinigu, kaina nemaza, tad labia sunku man apsispresti


Turiu Widian IV. Pinigai tikrai dideli, pvz. pas rusaites 300 $ kainuoja. Kvapas lieka ilgai, praktiskai visa diena, o dar ir ryte galima silpna dvelksma uzuosti. Nesigailiu ne kiek. Menesi ant bulviu pagyvensit, bet po to dziaugsites visus metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2016 09 10, 14:29)
Laba, nusiziurejau widian III is black serijos...Gal kas turiu kazka is sios serijos, ar verti savo pinigu, kaina nemaza, tad labia sunku man apsispresti

Dar klausimas-ar yra kas rades kvepalus, kurie atitiktu Massimo Dutti parduotuves kvapa? labai aciu atsakiusioms!

Su MD pardes kvapu man labiausiai panasus Lutenso "Ambre Sultan". Nors gal cia tik man smile.gif

O ta Widian cia ant nematuskiu nusiziurejot ar isbandytas?
Jei pirmas variantas, tai sakyciau tikrai neverta pirkti uz tokius pinigus nezinant kvapo. O jei antras ir jums patinka, tai ko gi ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 11 rugsėjo 2016 - 12:09
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 09 11, 10:15)
O kaip jums Allure Sensuelle?  mirksiukas.gif

Jap! Ideja! mirksiukas.gif
Kazkada turejau atomikeli, geras buvo smile.gif
Dar idomu visokie Cristalle, Poudre ir Coromandel bei etc.
Vot beda kad ner parduotuves po ranka, reik issiruost ten.
Atsakyti