Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

Sveiki, kazkada uosciau man pasirode astroki. Douglas pirkau kvepalus ir gavau pakvepinta maiseli Armani Becous it is you. Labai neblogas kvapas pasirode. Praejo menuo, o dar kvepi 👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo De Zavu: 01 rugpjūčio 2019 - 21:13
Sveiki,
norėčiau patarimo, galbūt paaiškinimo smile.gif
Noriu įsigyti VERSACE YELLOW DIAMOND INTENSE EDP.
Bet glumina kainų skirtumai. Parduotuvėje (internetinėje) vienoje 73Eur,kitoje 43 Eur. Eurokos parduotuvėje 29Eur.
Kaip žinoti, kurie originalūs?
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti

Sveiki. Mielosios kvepalų žinovės, pagelbėkite prašau štai kokiu klausimu. Ar aš kažką painioju, ar siunčiantis kvepalus iš UK, siunta yra apmuitinama? Mąstau apie pirmą tokį apsipirkimą ir nesugalvoju, ar teisi aš, ar ne  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2019 12 14, 13:19)
<p>Sveiki. Mielosios kvepalų žinovės, pagelbėkite prašau štai kokiu klausimu. Ar aš kažką painioju, ar siunčiantis kvepalus iš UK, siunta yra apmuitinama? Mąstau apie pirmą tokį apsipirkimą ir nesugalvoju, ar teisi aš, ar ne  unsure.gif​ </p>

regis dar nėra mokesčių, bet po Brexito tai vėl matomai bus.
Atsakyti

Dėkui už atsakymą. Prisisapnavo gal... :unsure: Na taip, po išstojimo viskas gali pasikeisti...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 14 gruodžio 2019 - 19:49

Sveikos,

Gal kas pirkot iš internetinės parduotuves magvis.lt kvepalus? Ar originalūs?

Atsakyti

Sveikos,

 

 

Gal kas pirkot iš internetinės parduotuves magvis.lt kvepalus? Ar originalūs?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika_vln: 01 sausio 2020 - 20:22
QUOTE(erika_vln @ 2020 01 01, 20:21)
<p>Gal kas pirkot iš internetinės parduotuves magvis.lt kvepalus? Ar originalūs?</p>

taip,originalūs.Patikima parduotuvė.
Atsakyti
Sveikos, gal kas pirkot kvepalus iš parduotuvės ,,TIKRIKVEPALAI"? Ar ten jie tikrai tikri?
Atsakyti

Gal esate pirkusios kvepalus per ebay is Rusijos Federacijos? Kiek prisideda visokiu muitu/mokesciu? Aptikau mano mylimus kvepalus uz lblblb patrauklia kaina, siulo keli pardavejai, bet visi raso>  Before sending, each fragrance is carefully opened and the performance of the atomizer is checked. After checking, carefully sealed and placed back into the cellophane.  Kur cia suo pakastas? Kam tuos kvepalus tikrinti, jei jie tikrai originalus..... Pasidalinkite patirtimi ir/ar izvalgomis :)

Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2020 01 29, 11:29)
<p>Gal esate pirkusios kvepalus per ebay is Rusijos Federacijos? Kiek prisideda visokiu muitu/mokesciu? Aptikau mano mylimus kvepalus uz lblblb patrauklia kaina, siulo keli pardavejai, bet visi raso>  <span>Before sending, each fragrance is carefully opened and the performance of the atomizer is checked. After checking, carefully sealed and placed back into the cellophane.  </span>Kur cia suo pakastas? Kam tuos kvepalus tikrinti, jei jie tikrai originalus..... Pasidalinkite patirtimi ir/ar izvalgomis smile.gif
</p>

o jūs nemanote, kad ten neoriginalai? smile.gif ir po to jūs nieko ebay neįrodysit, lieps jums pasamdyt ekspertą, teks padaryti patvirtintą vertimą ar iš karto samdyti ekspertą kokioje UK, o kol tai atliksite, tas pardavėjas paprasčiausiai išsiregistruos. Rusija nėra pigi šalis, Maskva pvz. yra labai brangus miestas. Pagalvokite apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Apelsina @ 2020 01 29, 12:29)
<p>Gal esate pirkusios kvepalus per ebay is Rusijos Federacijos? Kiek prisideda visokiu muitu/mokesciu? Aptikau mano mylimus kvepalus uz lblblb patrauklia kaina, siulo keli pardavejai, bet visi raso>  <span>Before sending, each fragrance is carefully opened and the performance of the atomizer is checked. After checking, carefully sealed and placed back into the cellophane.  </span>Kur cia suo pakastas? Kam tuos kvepalus tikrinti, jei jie tikrai originalus..... Pasidalinkite patirtimi ir/ar izvalgomis smile.gif
</p>



Apie muitus nieko nežinau, bet iš Rusijos kvepalų tikrai nepirkčiau. Nebent ten vietoj pati nuvažiavus ir apžiūrėjus.
O kokie kvepalai, jei ne paslaptis? Pabandyčiau paieškot, tiesiog iš smalsumo. Labai mėgstu ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti