Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika, 13 tema

Sveikutes

Kaip jus nuo saules bamba saugojate

Man tuoj bus trys men po op.

Kazkaip istisu but maudonu nesinori :)

Atsakyti
QUOTE(akysakys0 @ 2019 06 18, 10:22)
<p>Sveikutes</p><p>Kaip jus nuo saules bamba saugojate</p><p>Man tuoj bus trys men po op.</p><p>Kazkaip istisu but maudonu nesinori smile.gif</p><p></p>


As bambos nesaugojau.Kaz kaip tada apie ja pamirsau.Bet tepiaus su 50 saules apsauga.

Galit su pleistriu uzklijuot bamba.
Atsakyti
QUOTE(akysakys0 @ 2019 06 18, 09:22)
<p>Sveikutes</p><p>Kaip jus nuo saules bamba saugojate</p><p>Man tuoj bus trys men po op.</p><p>Kazkaip istisu but maudonu nesinori smile.gif</p><p></p>

aš 4 men po op važiavau į Egiptą, rengiaus atskirą maudomą smile.gif Specialiai nesaugojau, bet aš šiaip neesu mėgėja ant atviros saulės kaitintis. Vistiek aišku idegiau, tame tarpe ir pilvas.
Atsakyti

As ir tik ta vieta patepu su 50spf 

O visa kita aliejum tepuosi 15spf

O kazin kam ja saugot del rando ?

Kas butukt gali

Atsakyti

Kaip galima ieiti i foto albuma? Ar jau cia neaktyvu ir nieko nesuzinosim ir nepamatysim 😀

Atsakyti

Sveikos, trečia diena skaitinėju įv.forumus pilvo plastikos tema.

Nusprendžiau čia irgi prisiduoti.

Rugpj 7 dariausi pilną pilvo plastiką su nusiurbimu, norisi bendrauti su likimo draugem. Tik žiūriu, kad visos čia lb kūdos...🙄 tai net bijau pilnumoj prisiduoti, kokios apimties operacija mano ir kiek visko dar planuoju... 🙈 

Atsakyti
QUOTE(KM @ 2019 08 11, 23:14)
<p>Sveikos, trečia diena skaitinėju įv.forumus pilvo plastikos tema.</p><p>Nusprendžiau čia irgi prisiduoti.</p><p>Rugpj 7 dariausi pilną pilvo plastiką su nusiurbimu, norisi bendrauti su likimo draugem. Tik žiūriu, kad visos čia lb kūdos...🙄 tai net bijau pilnumoj prisiduoti, kokios apimties operacija mano ir kiek visko dar planuoju... 🙈 </p>

Pas ka darysite?
Atsakyti
QUOTE(KM @ 2019 08 12, 00:14)
<p>Sveikos, trečia diena skaitinėju įv.forumus pilvo plastikos tema.</p><p>Nusprendžiau čia irgi prisiduoti.</p><p>Rugpj 7 dariausi pilną pilvo plastiką su nusiurbimu, norisi bendrauti su likimo draugem. Tik žiūriu, kad visos čia lb kūdos...🙄 tai net bijau pilnumoj prisiduoti, kokios apimties operacija mano ir kiek visko dar planuoju... 🙈 </p>



Kaip savijauta? Ka dar planuojate?
Atsakyti

Pas ka darysite?

Dariausi jau pas gyd.Giedrę Stundžaitę.

Kaip savijauta? Ka dar planuojate?

Savijauta pusėtina, miegoti tik lb blogai. Dar planuoju (.)(.) mažinti 🙈 ir, jei viskas gerai, tai dar šlaunis absiurbti... 🙈

Atsakyti

merginos, kurios jau seniau pasidare plastines pilvo operacijas, kaip jus jauciates? Man 3 metai po operacijos praeje, kartais spazmuoja pilvas, kietas labai pasidaro ir tik neseniai tie spazmai prasidejo ;/ be to vis dar paniežti kartais nemaloniai.

Atsakyti

Labukas visoms

Nutariau ir aš pasigra-inti, ir nuėjau pas Gyd. Aštrauka.

Noriu paklausti nuomones ar kas nors nusiurbtus riebalus koregavote su jais krutis.

pasiule jei noreciau tai yra tokia galimybe.

Ar visos patenkintos rezultatais? 

Atsakyti

Kaip gaila, kad niekas nebebendrauja šitoj temutėj. Aš užvakar pasidariau pilvo plastiką pas Jan.kauska northwejuj, buvau prisiskaicius kad skaudės juoktis, čiaudėti ir kosėti, o spėkit kaip man buvo "linksma'" pykino 5val po op, tampė taip kad galvojau reiks mane arba siūt iš naujo arba laidot  :cry2: vakar turėjo paleist namo, bet buvo 38 temperatūra tai paliko dar parai, tai va tik šiandien grįžau, nežinau kaip ten kitos rašo kad po poros dienų jau namus kuopia, aš vos ne vos iki tūliko nueinu, raumenys susiūti 50 siūlių 2 aukštais sakė, nes buvo prasiskyrę maždaug 6-7cm per visą pilvo ilgį, ir žarnas laikė laaaaabai plonytė baltoji plėvė, tai net ir operacija užtruko valanda ilgiau nei tikėtasi... sakė šiaip ar taip būčiau vieną dieną plyšus ir per prievartą būtų tekę susitvarkyt, nes iki išvaržos ten buvo pusė plauko likę...  :oh:  o valstybiniai chirurgai spėkit ką sakė? viskas čia pas tave gerai, kol nėr išvaržos čiuožk iš čia...  :oh: tai vienu žodžiu būtų visai faina turėti bendražygių, gal kas atsiras? per kiek čia laiko tikėtis atvirst į žmogų? :umn:​ 

Atsakyti