Įkraunama...
Įkraunama...

VEDŲ ASTROLOGIJA 2

Zunkeli, parašėt taip, kaip yra iš tikrųjų, ačiū labai. Ir padėt norisi ir nežinau kuo, nes turi kažkokį savo keistą į viską požiūrį ir jos reakcijos į gyvenimo įvykius dažnai būna labai neadekvačios. Ir draugai pas ja sakyčiau irgi keistoki, kuriuos ji pasirenka, tad nežinau ar jie jai realiai gali padėti ar labiau įtraukia į kažkokį liūną. O kaip aplink ją suburti teisingus draugus, nežinau. Tikrai kartais jos bijau, nes nesuprantu, ir pikta ir baisu ir labai padėti norisi, bet nelabai ji įsileidžia, nes argumentuoja tuo, kad nesuprantu, nepatyriau to, ką ji išgyveno ir negalėsiu padėt.

Dirba dabar, bet jau 4 mėnuo ir jau atsibodo, sakė ieškos naujos veiklos, bet kai dirba, daro tai atsakingai.

Gal kokia konkreti veikla jai tiktų:? Nes labai mėgsta akcentuoti, kad neturi talentų ir nėra niekur linkusi, tad nežino net nei ką mokytis nei ką dirbti.

Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2019 07 08, 13:46)
<p>Zunkeli, parašėt taip, kaip yra iš tikrųjų, ačiū labai. Ir padėt norisi ir nežinau kuo, nes turi kažkokį savo keistą į viską požiūrį ir jos reakcijos į gyvenimo įvykius dažnai būna labai neadekvačios. Ir draugai pas ja sakyčiau irgi keistoki, kuriuos ji pasirenka, tad nežinau ar jie jai realiai gali padėti ar labiau įtraukia į kažkokį liūną. O kaip aplink ją suburti teisingus draugus, nežinau. Tikrai kartais jos bijau, nes nesuprantu, ir pikta ir baisu ir labai padėti norisi, bet nelabai ji įsileidžia, nes argumentuoja tuo, kad nesuprantu, nepatyriau to, ką ji išgyveno ir negalėsiu padėt.
</p><p>Dirba dabar, bet jau 4 mėnuo ir jau atsibodo, sakė ieškos naujos veiklos, bet kai dirba, daro tai atsakingai.
</p><p>Gal kokia konkreti veikla jai tiktų:? Nes labai mėgsta akcentuoti, kad neturi talentų ir nėra niekur linkusi, tad nežino net nei ką mokytis nei ką dirbti.
</p>


Keistuolė ji ir liks visą gyvenimą, niekas nepasikeis, turite su tuo susigyventi. Tai vienas intensyvesnių matytų atvejų. Jinai turi lb daug vėžio energijos, ko pasėkoje turėtų ją itin traukti su namais bei motinystę susijusios veiklos, ezoterika bei kitoks požiūris į gyvenimą taip pat jos arkliukas mirksiukas.gif Turi rinktis veiklą, kur jaustūsi kaip namuose, tokia turi būti aplinka, tuomet ji ten gal užsibūtų šiek tiek ilgėliau...

Jūs nepriversite jos būti ar elgtis stabiliai-tvirtai-užtikrintai, nes jos mėnulis yra jungtyje su itin energiją jaukiančia planeta. Jeigu nėra stabilumo mintyse, tad nebus jo ir gyvenime. Dėl to ir rekomendavau pirma mokytis jai nurimti, kažkaip ją įtraukti į meditacijos užsiėmimus, jai lb tai patiktų..., bet kažkaip turite sudominti. Galbūt pasiūlykite eiti drauge wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 08 liepos 2019 - 15:08

Ačiū, Zunkeli, na ramiau man nepasidarė, bet bent jau suprantu, kad tai ne laikina, o reikia ilgesnio  įdirbio, kad ji išmoktų tokias savo būsenas valdyti. Ačiū, bandysiu jai patarti, o aš ir pati domiuosi dvasinėmis praktikomis, tad pasiūlysiu jai kartu :)

Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2019 07 08, 14:23)
<p>Ačiū, Zunkeli, na ramiau man nepasidarė, bet bent jau suprantu, kad tai ne laikina, o reikia ilgesnio  įdirbio, kad ji išmoktų tokias savo būsenas valdyti. Ačiū, bandysiu jai patarti, o aš ir pati domiuosi dvasinėmis praktikomis, tad pasiūlysiu jai kartu smile.gif
</p>

Puiki idėja bigsmile.gif
Atsakyti
Apie mėnulio energijos panaudojimą Video jau įkeltas, tad kviečiu žiūrėti, komentuoti bei dalintis patirtimi 4u.gif Youtube.com -> Astrologija su Vaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 08 liepos 2019 - 19:49
Noriu padėkoti už puikią konsultaciją. Kadangi jau turiu su kuo palyginti (turėjau konsultacijų pas astrologe), tai šįkart tikrai viskas buvo labai išsamiai atsakyta ir dar papildomai davė įvairių patarimų. Labai rekomenduoju tiems, kurie niekaip negali rasti ramybės į kažkokį klausimą (mano atveju karjeros sritis, kurios nagrinėjimą galiu palyginti su kitos astrologės nagrinėjimu). Nors suprantu kaip viskas vyksta, tačiau vis tiek stebina astrologijos tikslumas nusakant vienokius ar kitokius žmogaus gabumus ar įvykius pagal gimimo laiką. Ačiū ir sėkmės darant tai, ką darote 4u.gif

P. S. Labai patiko video konsultacija, tai 100 kartų geriau, nei gauti atsakymą raštu!
Atsakyti
QUOTE(Išmanioji @ 2019 07 10, 11:07)
Noriu padėkoti už puikią konsultaciją. Kadangi jau turiu su kuo palyginti (turėjau konsultacijų pas astrologe), tai šįkart tikrai viskas buvo labai išsamiai atsakyta ir dar papildomai davė įvairių patarimų. Labai rekomenduoju tiems, kurie niekaip negali rasti ramybės į kažkokį klausimą (mano atveju karjeros sritis, kurios nagrinėjimą galiu palyginti su kitos astrologės nagrinėjimu). Nors suprantu kaip viskas vyksta, tačiau vis tiek stebina astrologijos tikslumas nusakant vienokius ar kitokius žmogaus gabumus ar įvykius pagal gimimo laiką. Ačiū ir sėkmės darant tai, ką darote 4u.gif

P. S. Labai patiko video konsultacija, tai 100 kartų geriau, nei gauti atsakymą raštu!

IŠMANIOJI, buvote mano pirmoji Video pokalbio klientė. Aš per daugybę metų studijų padariau išvadą, kad žmogų konsultuoti akis į akį yra geriausia technika, pati konsultuojuosi tik tokiu būdu. Bijoti tikrai nėra ko, nes baimė tai yra ta energetinė proto dalis, kuri mus stabdo nuo pokyčių ir nuo atsakymų atradimo bei kažko keitimo gyvenime 4u.gif
NUSTOKIME BIJOTI -> Pakeiskime tai į DRĄSĄ 4u.gif
Atsakyti
Į Youtubes kanalą "Astrologija su Vaida" įkeltas 3 dalių video kaip tenkinti vaiko emocinius poreikius iki 7-erių metų. Kam įdomu pažiūrėti, užsukute ir tuo pačiu galite užsisakyti mano kanalą tuomet visada pirmieji būsi informuoti apie naujausius video ax.gif
Atsakyti
Noriu pasiteirauti Visų besidominčių astrologija kaip jaučiatės prieš šį itin intensyvų mėnulio užtemimą šią naktį??? ;)

Beja ruošiu Video apie jį 12-ai Zodiako ženklų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 16 liepos 2019 - 11:33
Varniukste,
gal galetumet paziureti apie mano sveikatos problemas?
Ar pavyks jas isspresti? Kaip galeciau pagreitinti gijima?
Jau 2.5 metu.. pavargau... :/
1990 05 26
7.25 gimimo laikas, Silale.
Atsakyti
Naujasis Video apie Nusivylimus ir kodėl jie vyksta mūsų gyvenime ax.gif
https://m.youtube.co...QwGfLzMxQ&t=25s

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 23 liepos 2019 - 16:54
Apie Numerologiją

https://m.youtube.co...D4-F7qHE&t=562s
Atsakyti