Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų auklėjimas 7-10 metų

Kaip baudziate vaika uz atsikalbinejima, neklausyma? Ar ribojate kompiutery, televizoriu?


Kaip ja ismokyti manes klausyti? Sakau viena karta, antra karta, trecia karta bet jei visvien ji netgi man pasako "eik sikt". KA daryt? Jau bandziau graziuoju bet nieko, dar nebandizau grieztuoju ar verta bandyt? Ar pavanot su dirziuku ar rykstike?
Atsakyti
Oho.
Situacija rimta.......... Manau, kad smurtu nelabai ka sioje situacijoje pavyks isgauti... Net nezinau. Gal bandyciau santaza? Juk vaikas siaip ar taip priklausomas nuo tevu - apie elementarius poreikius kaip maistas ir rubai tai net nekalbu, bet vaikui reikia rupescio ir meiles. Kiekvienam. Atsakyti tuo paciu? Negirdeti ko praso? Parodyti, kaip jautiesi, kai taves negirdi.
Vienok, retas tokio amziaus vaikas galetu taip atsakyti mamai........ Arba gal as tiesiog su tuo nesusiduriau?
Nors....kartais ir dirzas pagelbsti. Tik cia labai individualu. va mano dukra kelis kartus gavo, bet kai paaugo, tai buvo net dekinga uz tai.
Nzn. nzn. man tiesiog baisu tokia situacija isivaizduoti.
Atsakyti
Pabandykit griežtai nustatyti ribas. Gali žaisti su kompiuteriu ik tam tikros val po to turi padaryti tą ir tą . Jei nėra reakcijos nekartokit tiesiog atėjus laikui ramiai išjunkit kompiuterį. Jei puls jugti išnaujo ištraukit laidą ir išsinešikt. Svarbiausia nesileiskit į ginčus ramiai pakartokit ką sakė ansčiau. Po poros kartų pradės įdėmiasu klausyti.
Atsakyti
Maniškis irgi labai užsispyręs doh.gif Bet įsitikinau kad smurtas tikrai situacijos nepagerins, tik pablogins cool.gif Bandom kiekvienu atveju kalbėtis ir tartis, lyg tai reikalai krypsta į gerąją pusę thumbup.gif Vis tik jau tokių metų vaikai protauja, tik bando tėvų kantrybę mirksiukas.gif
Atsakyti
GERA BAUSME SAVAITE NELEISTI I LAUKA ZAISTI IR PRIE KOMPO thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krissste @ 2007 07 02, 00:09)
GERA BAUSME SAVAITE NELEISTI I LAUKA ZAISTI IR PRIE KOMPO thumbup.gif

Prie kompo - sutinku, dar ir televizorių pridėčiau. Bet neleisti į lauką schmoll.gif - mano nuomone, bausmė neturi įtakoti vaiko sveikatos. O neleidimas į lauką - judėjimo suvaržymas, kuris tikrai nėra naudingas vaikui 4u.gif
Atsakyti
Na nezinau as visada bandau sneketis , nors realiai tokio dalyko kaip piktybiskas neklausimas na nera pas mus , nei pas didele nei pas maza .Jei buna kazkokie nesusikalbejimai pakalbame ir aisku , siaip bausme buna jei kazka nesusitvarko , gudrauja su mokslais ar panasiai apribojimas kompo iki nera smile.gif Bet paaiskinu bausme pasekmes ir tai kad as jos isvis baust nenoriu , ir kad ji pati geriausia tik sis jos veiksmas yra negeras ir kiekvienas negeras veiksmas turi atoveiksmi siuo atveju malonumu suvarzyma . Laukas ir elementarus poreikiai cia ne malonumas o poreikiai smile.gif
Nezinau ka padaryciau kai mane sikt pasiustu blink.gif
Atsakyti
maniskis 11 metu geriausia bausme kad nezais su kompu thumbup.gif tai man labai padeda, o del lauko tai cia as nedraudziu grynas oras svarbu.
Atsakyti
QUOTE(lulida @ 2007 07 13, 23:21)
maniskis 11 metu geriausia bausme kad nezais su kompu thumbup.gif  tai man labai padeda, o del lauko tai cia as nedraudziu grynas oras svarbu.

Taip maniskiam taipogi didziausia bausme kai neduodi su kompu schmoll.gif o i kiema leidziu nebent jau labai kazka negero padare
Atsakyti
Šnekėkis su vaiku. aiškinkis, rask priežastį, kodėl vaikas taip elgiasi. Dar tikrai ne per vėlu rasti kelią į vaiko širdį. Bausmė nepanaikins priežasties blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urtea: 19 liepos 2007 - 22:33
Vaikai pirmiausiai turi zinoti taisykles, kurias nustato TEVAI. Jos keistis neturi. Visada uz ta pati dalyka paskatinimai/bausmes islieka. Bausti reikia is karto. Efektyvios bausmes yra tos, kas aktualu vaikui, kaip ir paskatinimai (saldainis bus menkas paskatinimas vaikui, kuris nemegsta saldumynu).
Musti vaiku, zinoma negalima, taciau mano manymu, krastutiniu atveju vaikas turi zinoti dirzo skoni.

Kai kas sako, kad neleidimas i lauka yra prasta bausme, nes laukas - tai sveikata. Sutinku, kad sveikata. Bet ne ji viena svarbiausia. Jei vaikas kelis kartus nebus isleistas i lauka, jis nuo to netaps nesveikesnis. Taciau gal pasimokys, kaip jis gali PELNYTI isejima i lauka. Pamastykite apie tai 4u.gif
Atsakyti
-Tiesa pasakius,is viso nesuprantu,kam metu vaikui is viso reikalingas kompas, televizoriu riboti butina ir siaip, ne tik kaip baudziamaja priemone. Jei vaikas mamai sako:eik sikt" nuobauda uz tokius zodzius privalo buti, net ir rykstele. Sakot,smurtu nepasieksi? Nereikia to vaiko prilupt iki melynumo, bet uz pora dryziu atsiranda ir pagarba ir oziai islaksto
Atsakyti