Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Nesustabdomai, kaip srauni upė, bėga laikas, nusinešdamas į praeitį vakar dieną, atplukdydamas naujas dienas, o su jomis kartu naujus tikslus, siekius, džiaugsmus ar liūdesius. ... dienų tekmėje ne visada spėjame pasidžiaugti gražiu saulėtekiu, pražydusia gėle ar šalia pragydusiu paukščiu, skirti minutę laiko tik sau, pabūti su savimi, jaukiai įsitaisius su kvapnios arbatos puodeliu ir įdomiai knyga. Nors akimirkai atitrūkim nuo bėgimo, pabūkime čia kartu. Kaip gera žinoti, kad jau tuoj 10 metų mes turime viena kitą 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

AČIŪ, MamaEgle, už greitą sureagavimą ir naujos temukės atidarymą bigsmile.gif .
Tikrai greitai laikas lekia. Jau ruduo ir artėja Kalėdos. Tuoj pradėsim kept brandinamą pyragą, planuot šeimų suvažiavimą Kūčioms drinks_cheers.gif .

VDG, vadinas, labai derlingas tavo šeimai rugsėjis biggrin.gif . Man tai derlingas laikas prasideda po po Naujų metų bigsmile.gif .
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
Eglute-ačiū.Kaip greitai metai bėga. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas. Dėkoju už naujus namučius
Atsakyti
Laba dienelė,

Šventės

Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena

Lietuva – Miškininko diena

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1945 – įvyko steigiamasis Lietuvos išlaisvinimo komiteto (LIK) posėdis.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

681 – Pasibaigė Konstantinopolio III susirinkimas.
1963 – prie Malaizijos prisijungė Sabahas, Saravakas ir Singapūras.


user posted image

Sveikos atvykusios į naujus namučius thumbup.gif Ačiū Eglute drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2016 09 16, 02:47)
Nesustabdomai, kaip srauni upė, bėga laikas, nusinešdamas į praeitį vakar dieną, atplukdydamas naujas dienas, o su jomis kartu naujus tikslus, siekius, džiaugsmus ar liūdesius. ... dienų tekmėje ne visada spėjame pasidžiaugti gražiu saulėtekiu, pražydusia gėle ar šalia pragydusiu paukščiu, skirti minutę laiko tik sau, pabūti su savimi,  jaukiai įsitaisius su kvapnios arbatos puodeliu ir įdomiai knyga. Nors akimirkai atitrūkim nuo bėgimo, pabūkime čia kartu. Kaip gera žinoti, kad jau tuoj 10 metų mes turime viena kitą  4u.gif

Ačiū, bus malonu ir toliau bendrauti

Neseniai radau žodžius, tinkančius prie MamosElgės:
Labai daug žmonių nejaučia laimės ne dėl to, kad jos neranda, o todėl, kad netsabteli ja pasimėgauti....
Atsakyti


Merginos, ar čia pas mane tik SM cirkus krečia, ar aš jau ko nebemoku? g.gif Nebeina man cituoti blink.gif . Ir jau kelios dinos taip unsure.gif .
Atsakyti
Pareinu ir aš į naujus namus.Ačiū MamaiEglei už naujos trobos pastatymą 4u.gif
Aurut, necitavau, nežinau, bet VDG kažkaip sugebėjo pacituoti g.gif
Atsakyti
Labas rytas
Paskutinis mano rytas Airijoje... tuoj jau į kelionę, ryt būsiu Vilniuje, o pirmadienį prasidės naujas gyvenimo etapas. Pirmą kartą be dukters, kuri bus toli.... būdavau išvažiavus, bet skirdavomės nedaugiau kaip 2-3 savaitėm, o dabar.... kaip skauda širdį!!!!! Yra be galo sunku su ja skirtis....
QUOTE(Aurute @ 2016 09 16, 02:34)
Labas rytas  4u.gif
Tikrai greitai laikas lekia. Jau ruduo ir artėja Kalėdos. Tuoj pradėsim kept brandinamą pyragą, planuot šeimų suvažiavimą Kūčioms  drinks_cheers.gif .

Atvažiuos ir užsieniečiai? Dabar jau ir aš blaškysiuos tarp dviejų šalių, ypač per šventes.... nors ir taip visada norėdavau šventėm pas Mamą, dabar norėsiu pas dukrą...

QUOTE(Aurute @ 2016 09 16, 14:56)
Merginos, ar čia pas mane tik SM cirkus krečia, ar aš jau ko nebemoku?  g.gif  Nebeina man cituoti  blink.gif .  Ir jau kelios dinos taip  unsure.gif .

Man irgi būna, maniau, kad telefonu naudoju, todėl neleidžia, nors šį kartą leido cituoti.
Atsakyti
user posted image
Labas rytas.
MamaEgle,negraudink,apsiprasi.Praėjau ir aš tą jausmą,nieko jau apsipratau,išlakstė visi vaikai iš namų. 4u.gif 4u.gif Ir taip retyn begrįžta. g.gif Dabar mažėlį turiu bent šiandien. ax.gif Bet po pietų jau sostinėn,reikalai,reikalai............Bent vakar vakare pavakarojome.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1910 – rugsėjo 17-19 d. Šiauliuose surengta žemės ūkio paroda, kurioje buvo eksponuojami V. Komaro, grafų Zubovų, L. Pliaterio žirgai;
1991 – Lietuva priimta į Jungtinių Tautų Organizaciją.


Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1789 – Williamas Herschelis atrado Saturno palydovą Mimasą;
1926 – „National Geographic“ padaro pirmąsias spalvotas povandenines nuotraukas.
1934 – Tarybų Sąjunga buvo priimta į Tautų Sąjungą;
1939 – antrojo Pasaulinio karo metu Sovietų Sąjunga įsiveržė į Lenkiją;
1946 – Prasidėjo Graikijos pilietinis karas;
1991 – Latvija, Estija, Šiaurės ir Pietų Korėja įstojo į Jungtinių Tautų Organizaciją;

user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 09 17, 05:21)
MamaEgle,negraudink,apsiprasi.Praėjau ir aš tą jausmą,nieko jau apsipratau,išlakstė visi vaikai iš namų. 4u.gif  4u.gif Ir taip retyn begrįžta. g.gif Dabar mažėlį turiu bent šiandien. ax.gif Bet po pietų jau sostinėn,reikalai,reikalai............Bent vakar vakare pavakarojome.

Lauksiu ir aš dabar tokių susitikimų.....
Atsakyti