Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar dar spanguolių pasirinkome su mama. ax.gif Dar yra uogų.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2018 11 15, 21:07)
Sveikutės

Ingridaaaa ploja.gif , ir aš kelmučių noriu... Pas mus jie neauga.... g.gif

Diena dieną veja, darbai nesibaigia, o apsukos lėtėja. Prisiskaičiau straipsnių ir prisiklausiau visokių kalbų per televiziją, scenic.gif tai net depresijon nepuolu. Manau, kad aš jau seniai turėčiau kalėjime sėdėt...wacko.gif  ir kažin ar būčiau galėjus savo vaikus užaugint pati.  Ir kokia aš laiminga dabar viso šito išvengusi... Gal dar ir pensijos sulauksiu. blush2.gif

Šiek tiek pavėluotai, bet šventėm mokykloje šv.Martyną. Buvo šešėlių teatras. Kaip mano pirmokiukams patiko su šešėliais vaidint didelėje salėje, ant didelio ekrano. O dar pasakas sekėm išsijungę šviesas ir užsidegę žibintus. Rodos, praeiti vaikai nebuvo tokie emocionalūs.
MamaEgle, kažkada seniai buvau ir aš Trakuose. Su vaikais edukacijoj saldainius gaminom. Tada dar nebuvo ten muziejaus. Plečiasi šaunuoliai.

Sėkmės moksluose book.gif

Iš manęs irgi ne kartą būtų atėmę doh.gif doh.gif oh: man tai perlenkta lazda dabar, kažkoks vienas didelis nesusipratimas topsecret.gif Būna baisu skaityti pranešimus bijau.gif

Mes dar irgi buvome kažkada su grupe, tai dar patiems davė "pažaisti" begaminant šokoladus doh.gif muziejus tik atsidarė prieš porą savaičių, tai sakė, kad dar ne viskas, dar ruošia naujų figūrų. KOl aks nedidelis toks, kelios mažos salytės , bet vis tiek gražu. Ir dar gana brangu topsecret.gif 5.00 eurai įėjimas, nuolaidos tik pensininkams ir vaikams iki kažkiek metų nemokamai. Mes Valdovų rūmuose 4-ias dideles ekspozicijas apžiūrėjom už 6 eurus, tai kad.....

Aurute, nestreikuojat? Kaip su algom? Ar iš tiesų toks didelis skirtumas į mažesnę pusę?

QUOTE(IngridaB @ 2018 11 16, 08:27)
Labas rytas.
Vakar dar spanguolių pasirinkome su mama. ax.gif Dar yra uogų.


Šaunuolės jūs abidvi thumbup.gif aš tai tinginė šiuo klausimu ax.gif topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 16 lapkričio 2018 - 11:01
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2018 11 16, 08:27)
Vakar dar spanguolių pasirinkome su mama. ax.gif Dar yra uogų.

Abi jūs šaunuolės, kad tokios paslankios. Aš tai baisinė tinginė...

QUOTE(mamaEgle @ 2018 11 16, 11:59)
Aurute, nestreikuojat? Kaip su algom? Ar iš tiesų toks didelis skirtumas į mažesnę pusę?

Nesteikuojam, nes mūsų per silpna profsąjunga. unsure.gif
Mums tai atlyginimai kilo. Nedaug, bet kilo. Maždaug po 30-40 €.

Etatinis atnešė daug nepasitenkinimo Lietuvoje, nes labai ydingas modelis angel_sadangel.gif . Juk apie etatinį pradėta kalbėt po mokytojų bruzdėjimo ir grąsinimų streikais umn.gif . Ilgai buvo apie jį kalbama, bet nerodomas modelis. Girdėjom tik: bus užmokėta už visus atliekamus darbus umn.gif .
Na ir kas? Suskaičiavo darbus, padalino papildomas valandas. O už pamokas moka vis vien ašaras. Pasiruošimas pamokoms praktiškai neapmokamas, nes pasiruošti pamokai skirta 18 min, vienos pamokos sąsiuvinių taisymui 12 min. Ar tai įmanoma? scare.gif Pirmokų darbų neįmanoma per tiek laiko patikrint, o ką kalbėt apie vyresnių klasių lietuvių kalbos rašinius?
Ir tai jų kalbomis "už viską bus sumokėta". Ech... įsijaučiau... karsta.gif

O šiaip, tai dirbam kaip dirbom, nežiūrim visai į darbo valandas, nes dirbam vaikams ir dėl vaikų. Bent jau mums kitaip neišeina. wub.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Aurute, skaitau ir kraupstu bijau.gif kokiais kriterijais jie vadovaujasi, duodami 12 min pataisyti VISOS klasės darbus bash.gif sutikčiau vieną darbą, bet ne visos... kažkokios pievos... Šiandien vėl naujiena, kad tik geriausioms ir blogiausioms mokyklos skirs papildomą paramą dvejus metus... tai kokiai mokyklai dabar geriau būti: gerai ar blogai? O kitos jau gali ir be paramos būti, joms ir taip gerai.... kažkas negerai su mūsų valstybės valdžia darosi. Kol nesigilini - kaip ir viskas gerai, bet kai pradedu domėtis, tai minčių kyla visokių... ypač kol MB dar negrįžęs, nes paskui bus sunkiau išjudėti jeigu ką...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Laba diena, mielosios

Net gėda, kad taip ilgai nesilankiau. Kazkas blogo su manim visa vasara buvo, visiška apatija. Atlikdavau tik būtiniausius darbus,ir tai prisiversdama. Gal tie karščiai veikė taip slopinančiai. O juk buvo kuo džiaugtis, puiki vasara ir ruduo  buvo toks gražus, ir namiškiai visi sveiki... Buvau net pas daktarus nuėjusi, vaistus gėriau. Na, dabar jau lyg ir geriau.

Bet taip daug nuo jūsų atsilikau, nebezinau, kuo jūs gyvenot visą vasarą . 

Jau pradedu galvoti apie Kalėdas, laikas kepti kalėdinį džiovintų vaisių pyragą.

Atsakyti
Aš sekmadienį jau kalėdinį išsikepiau.
Dabar kalėdiniais vainikais mėgaujausi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip gera kad vis kas nors pargrįžta wub.gif wub.gif wub.gif Ingridai ačiū už tai, kad čia šilta ir gera 4u.gif

VDG, gal pereinamasis laikotarpis iš skubančios į darbą į ramiai dienas leidžiančią kiek psichologiškai paveikė. Žmogus, kuris įpratęs būti įvykių sūkuryje ir staiga viskas nurimsta, nereikia niekur skubėti ir pasimeta... o kaip gyventi toliau? Bet prabėga kiek laiko ir atsiranda naujų veiklų, kurios užpildo dienas ir vėl žmogui kitaip viskas atrodo 4u.gif 4u.gif

Aš moksluose paskendau, man vis dar mažai hihihi.gif bet jau dabar sakau, kad viskas, šie jau tikrai paskutiniai (aišku, juos dar pabaigti reikia, jeigu viskas gerai 2020 metų sausyje bus diplomas smartass.gif)
Atsakyti
VDG, sveika sugrįžus.

QUOTE(mamaEgle @ 2018 11 19, 14:02)
Šiandien vėl naujiena, kad tik geriausioms ir blogiausioms mokyklos skirs papildomą paramą dvejus metus... tai kokiai mokyklai dabar geriau būti: gerai ar blogai? O kitos jau gali ir be paramos būti, joms ir taip gerai.... kažkas negerai su mūsų valstybės valdžia darosi.

Graudžiausia, kaad visai nesigilinama, kokie vaikai į tas mokyklas ateina. Jei mokykla sugeba atsikratyt "nepatogiais" vaikais, tai ji geriausia bigsmile.gif . O kaip ten dirba pedagogai nesvarbu. Juk kartais visą save atiduodi, kad vaikai gerai jaustųsi, o rezultato nėra. Ir esi blogiausias.
Iš viso man tie vertinimai, lyginimai, reitingavimai - tai visiškas nepasitikėjimas mokytojo kompetencija. ax.gif


QUOTE(mamaEgle @ 2018 11 20, 15:16)
Aš moksluose paskendau, man vis dar mažai hihihi.gif bet jau dabar sakau, kad viskas, šie jau tikrai paskutiniai (aišku, juos dar pabaigti reikia, jeigu viskas gerai 2020 metų sausyje bus diplomas smartass.gif)

Net neabejoju, kad bus tas diplomas.
Kiek jau jų turi?


Aš iki gruodžio vidurio labai daug dirbu. Įprašė su prailginta grupe padirbėt, kol mokytoja gydosi. Tai kasdien su tamsa išeinau, su tamsa pareinu...




Atsakyti