Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas,

Ingrida, šaunuolės jūs abidvi su mama thumbup.gif aš nemėgstu po mišką tiek vaikščioti schmoll.gif o jau grybai/uogos tikrai ne man schmoll.gif ir šiaip nelabai mėgau (nekalbu apie trumpus pasivaikščiojimus arba kokius proginius), o dabar kai toks erkės tokios piktos tai iš viso baisu koją ten kelti topsecret.gif Mačiau tavo visas foto žiemiškas fb. Puikiai atrodot visi, o jau šuniuko grožis wub.gif Smagu buvo jam po mišką palakstyti wub.gif

Aš paskendusi darbuose ir egzaminuose. Trys jau išlaikyti, lieka dar du ir tada atostogos vacation1.gif ne visai tokios, bet gal bus panašios mastau.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEgle jėgų,stiprybės pabaigti sesiją. 4u.gif 4u.gif
O mūsų mažasis kai grįžta matyt tiek pavargsta pradžioje jis siūlydavo į mišką,dabar jau mes patys susiprantame važiuoti.Ir mūms pramoga būna ir jam poilsis. ax.gif Tai dar šiemet nevažiavome ant kalniukų miške,kur jie vaikystėje buvo vežami,truputi mažasis turėjo slogą,bet jau gal kitą kartą nuvažiuosime pačiaužyti. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ačiū, Ingriduk 4u.gif kol kas visai neprastai sekasi, bus matyt kokia pabaiga bus. Vakar buvo, tai kaip ir turėčiau būti išlaikius, lieka paskutinis kitą trečiadienį, tas tai žiaurus... pats sunkiausias iš visų penkių topsecret.gif išlaikau trečiadienio vakarą, o ketvirtadienį ryte į oro uostą ir atostogų. Jau laukiu kaaaip topsecret.gif reikia kiek galvą pravėdinti, nes darbe tiek darbo vartotojo įkelta nuotrauka, kad jau tuoj ne tik kad ausų nesimatys, bet ir manęs pačios hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip ir mažoji pirmadienį sako neišlaikiau egzamino turbūt?Katedros vedėjas dėsto,griežtai.Kažkaip su tėvu nepatikėjome ir gavo 8 ir išlaikė. ax.gif Maniškei irgi dar du liko. mirksiukas.gif
MamaEglute kur sunkiau LT ar Airijoje dirbti?Darbas darbui nelygu? ax.gif Įsivaizduoju kaip lauki atostogų. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 sausio 2019 - 07:37
QUOTE(IngridaB @ 2019 01 18, 08:36)
Labas rytas.
Kaip ir mažoji pirmadienį sako neišlaikiau egzamino turbūt?Katedros vedėjas dėsto,griežtai.Kažkaip su tėvu nepatikėjome ir gavo 8 ir išlaikė. ax.gif Maniškei irgi dar du liko. mirksiukas.gif
MamaEglute kur sunkiau LT ar Airijoje dirbti?Darbas darbui nelygu? ax.gif Įsivaizduoju kaip lauki atostogų. wub.gif  wub.gif

Taviškiai visi šaunuoliai vaikai wub.gif Tik džiaugtis jais wub.gif ir gabūs, ir gražūs, ir tikslingai siekiantys tikslų, motyvuoti wub.gif Ką toliau mažoji planuoja? Su tokiais mokslo rezultatais tik į magistrantūrą, o tai ir į doktorantūrą paskui stoti.

Nežinau kur sunkiau mastau.gif Gal ne tiek darbai nepalyginami (nors ir ten buvo ofisuose dirbau), bet ten gal kiek daugiau "atsipūtę" žmonės, mažiau įtampos, streso. Būna bendrauji su žmonėmis ir jauti kaip jie įsitempę prieš kažkurį kitą, kuris kiek aukštesnis pareigomis. Bet tai jis toks pat žmogus, su savo džiaugsmais, pasiekimais, baimėmis.... tai kad jis pareigas aukštesnes užima? Ir kas? Šiandien taip, o kas bus ryt - niekas nežino, gali ir atvirkščiai būti. Gyvendama tenai mačiau įvairias pareigas užimančių žmonių ir kaip jie bendrauja. Prisimenu aš kai išvažiavau iš Lt, tai man du metai praktiškai be darbo, pralėkė kaip kelios dienos, aš tiesiog ilsėjausi nuo įtampos ir pervargimo gyvenant Lt.
Jau tikrai laukiu. MB dar buvo per Kalėdas grįžęs, o dukros nemačiau nuo balandžio, kai kartu Romoje buvome. Gerai, kad šiais laikais tiek bendravimo priemonių, tai ne tiek tas atstumas jaučiasi topsecret.gif
Atsakyti
O dieve,mamaEgle,kaip seniai matei savo auksiuką. wub.gif wub.gif Jau netoli,apkabinsi.Kažkaip kai ilgai nematai,apsipranti,paskui,kai pamatai,praeina kiek laiko,taip pasiilgsti.Atrodo nu kiek čia laiko praėjo,bet vėl norisi apkabinti. unsure.gif
Pas jus sostinėje kažkoks beprotnamis su keliais.Gerai mažąją ryte nuvežė pusžentis,paskui grįžo autobusu,pabijojo kažkokion įkalnėn važiuoti pati. ax.gif Ir dirbo šiandien iš nmų.Liko įskaita bakalauro ir vienas egzaminas.Jei gerai išlaikys paskutinį egzaminą,tikisi stipendijos. mirksiukas.gif Mes pasijuokiame gyvename kaip dievo užantyje,normaliai ir su sniegu ir su orais.Nors šiandien ryte mb prigasdino mane,kad neįvažiuosiu irgi įkalnėje,tai liepiau padėti nuvežti nupintus vainikus.Tiek buvau prisiplanavųsi darbų,apvažiuoti daug parduotuvių ir paskui pabijojau oro.O tas oras dieną toks geras buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
seniai jau, bet tas laikas taip greitai lekia.... doh.gif buvau planavus rudenį važiuoti, bet kai įstojau mokytis, tai mokslo atostogų neturėjau, teko kiek atidėti. Dabar irgi iš mokslų išvažiuoju, bet tik pati pradžia, pirmosios paskaitos, tai per daugiausiai nepraleisiu gal. Grupiokai pasakys apie ką kalbėjo.

Aš mašiną pastačiau topsecret.gif kieme po langais stovi ir nežinau ar pajudinsiu iki atostogų. Paskui nebus tokios saugios vietos, o nesinori kur nors viduryje kiemo palikti. Visus slidumus kol kas pavyko "prašokti" - dažniausiai gerai sninga kai būnu darbe ar namie, o kol išeinu jau būna sutvarkyta/nuvalyta. Nors vairavimo sąlygos tragiškos, džiaugiuosi, kad man nebūtina vairuoti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas
Ar matėte dalinį mėnulio užtemimą.Mes dar spėjome,kol nesulindo į debesis.
Atsakyti