Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Ne, mes niekada nebalsuojam ax.gif nezinom gerai zmoniu, tai ir nebalsuojam uz nieka. Manau, kad balsuot, reikia gyvent toj salyje mirksiukas.gif Mes issiregistre is lt seniai jau.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida, atrodo net kvapą jaučiu alyvų wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(*nova* @ 2019 03 20, 20:32)
Ne, mes niekada nebalsuojam  ax.gif  nezinom gerai zmoniu, tai ir nebalsuojam uz nieka. Manau, kad balsuot, reikia gyvent toj salyje  mirksiukas.gif  Mes issiregistre is lt seniai jau.

Visuose rinkimuose dalyvavau kol gyvenau ne Lt. Nuo Lietuvos niekada per daug nebuvome nutolę, visada žinojome kas ir kaip. O ir renkame ne vietinę valdžią (kurios tikrai negali rinkti gyvenantys ne Lt), todėl manau, kad tai yra visų pilietinė pareiga dalyvauti rinkimuose. Tuo labiau, kad šį kartą ir klausimas itin svarbus išvykusiems - Lt pilietybės išsaugojimas. Todėl ne Lietuvoje gyvenantys tikrai turėtų aktyviai dalyvauti rinkimuose ir išsakyti savo nuomonę.
Atsakyti

Sveikos. Aptikau šią temą +-45, pagalvojau, o visai gal nieko, kavos ar arbatos pagersim virtualiai  :).

Nesu močiutė, esu mama, gana mažo dar vaiko  :unsure: .

Gražios Jums dienos  :4u:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Zoana,sveika. 4u.gif 4u.gif Ne visos mes čia anūkų turime. mirksiukas.gif
Iš kokio miesto esi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoana2013 @ 2019 03 21, 15:31)
Sveikos. Aptikau šią temą +-45, pagalvojau, o visai gal nieko, kavos ar arbatos pagersim virtualiai  smile.gif . Nesu močiutė, esu mama, gana mažo dar vaiko  unsure.gif  Gražios Jums dienos  4u.gif​ 

Sveika, Zoana 4u.gif Kiek tavo mažyliui? Iš kur pati esi? Kaip Ingrida sakė, mūsų čia visokių yra ir močiučių, ir ne. Aš irgi dar ne ir artimoje ateityje dar nenusimato schmoll.gif

Atšilo nors kiek, tik kad vėjas baisiai šaltas. Mama jau ant kapų susiruošus šiandien buvo, gal pavyko atkalbėti, kad nevažiuotų šiandien, ryt nuvešiu. Nes būna ką sugalvoja, tą ir padaro. Ir ką tu jai.... doh.gif
Atsakyti
Labas rytas

Zoana, sveika 4u.gif as ne mociute dar, bet jau taip noretusi ... biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kad prisikabino liga.Gaila tokių orų,namie sėdėti. ax.gif
Atsakyti

Sveikos

Kokios gražios nuotraukos, taip ir norisi pasidaryti kavos, pasiimti kažką skanaus šalia, šiltai įsitaisyti....

Mano dukrai 5 metai. Taip jau gavosi, kad susilaukiau jos būdama 40. Su pirmu vyru nesigavo, o su antru pavyko iš kart  :) 

Kuo gyvenate? Kas jums įdomu? Gal įdomų filmą pažiūrėjote? Gal lankėtės kažkur ir nustebino kažkas?

Atsakyti
Sveikos

Zoana, ana savaite buvau Lietuvoj. Su mama buvom teatre, ziurejom Paselusiu moteru ispazintis - labai patiko mirksiukas.gif

O jus, kokiam mieste gyvenate?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sergu sergu,niekaip liga nepaleidžia.Tai apie nieką nėra kada galvoti. ax.gif
Atsakyti