Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba,

Ingrida, kaip jautiesi? Ar geriau kiek? Nebyrėk 4u.gif Kokių vitaminų pagerk, pavasaris dabar, po žiemos jų trūkumas jaučiasi.

Zoana, svarbu dabar didelis džiaugsmas namuose yra wub.gif Užaugs mergytė greitai wub.gif Bet ne vieną atvejį žinau, kad pirmose santuokose nesigauna, o antrose abiems pavyksta. Gamta ir likimas savaip surėdo kaip geriausiai 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Mama Eglute jau kiek vitaminų valgome,geriame. ax.gif Plaku žialiavalgių kokteilius kasdien,vakar jau ir dilgėlių jaunų pasiskyniau,špinatai,rukola,burokėlių lapeliai......savos šaldytos uogos,kabliuoju medų su putino uogomis,geriu savo žolelių arbatas.Jau ir mb apkrėčiau ir sesę. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas. Sveika prisijungusi ,Zoana2013. Sveikatos Tau,Ingrida,ir mūsų VDG.Neramu del jos.Neleidžia likimas jai pasidžiaugti ankstyvu gyvenimo rudeneliu unsure.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gal kas galite paskambinti VDG?Tikrai jau neramu. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, kaip tu pati? Gal jau kapstaisi?

Paskambinsiu kurią dieną. Vis žadu ir vis taip ir lieka....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif

Ingrida, kaip jauties? Geriau gal kiek?

Penktadienis... kokie planai siam savaitgaliui bigsmile.gif jei oras bus grazus, eisiu vel kapstytis i lauka. Jau ana savaitgali pasisodinau geliu i kabancius vazonus, apsikarpem tujas. Dar noriu kruma lipanciu roziu pasisodint. Grazios jos man ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 03 29, 10:57)
Labas rytas  mirksiukas.gif

Ingrida, kaip jauties? Geriau gal kiek? 

Penktadienis... kokie planai siam savaitgaliui  bigsmile.gif  jei oras bus grazus, eisiu vel kapstytis i lauka. Jau ana savaitgali pasisodinau geliu i kabancius vazonus, apsikarpem tujas. Dar noriu kruma lipanciu roziu pasisodint. Grazios jos man ...  mirksiukas.gif

O jūs gyvenat nuosavam name ar nuomojat?

Patikdavo ir man namą apkabinėti visokiais krepšiais su svyrančiomis gėlėmis wub.gif taip gražu vasarą būna wub.gif o pirmąsias raktažoles pasodindavau į lovelius jau vasario mėn. Tik paskui kiek galvos skausmas būdavo atostogų vasarą išvažiuoti, reikdavo ieškoti kas palaistys visą grožį.
Atsakyti
Labas.Ideja su raktažolem ankstyvam pavasariui.Gal verta,kaip tulpes.kokiam vazone anksčiau žadinti rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Man irgi patiko idėja dėl raktažolių. mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 30 kovo 2019 - 08:21
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti