Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš kaip pažiūriu tos mūsų mamos kokios patvarios dar. wub.gif wub.gif Aš sau dadedu 20 metų ir nematau savęs taip lakstant. ax.gif
Reabilitacija mb Likėnai arba Palanga.Kalbiname,kad pasirinktų Likėnus,mūms pašonėje. bigsmile.gif O tie vyrai kaip pažiūriu kokie bailiai,juk jau galėjo prieš metus operuotis,persigalvojo.Nežinau šiemet nepabėgs paskutinę minutę? biggrin.gif biggrin.gif O prieš šventes išeina taip eilė,jei atsisakytų,po naujų iš naujo vėl statytų eilėn. ax.gif
Galvoju šiandien viename miške uždaryti šiandien sezoną.Vilčių daug nebededu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

oi, jau jei pas daktarus tai vyrų nėra hihihi.gif baigiasi visos drąsos topsecret.gif MB irgi niekaip pas gydytoją, nebent jau niekaip be to neišsisuks (čia tas atvejis kai dabar darbinosi ir reikėjo sveikatą pasitikrinti, bet toks ten ir tikrinimas.... irnesakyk.gif), kitu atveju tai niekaip nenuvarysi doh.gif sveikas ir viskas doh.gif

Aš irgi taip manau, kad man bus sunkiau nei Mamai. Aš dabar mažiau energijos turiu nei Mama. Vis po namus sukasi kaip voverė, o man grįžus po darbo jau ramiau norisi pabūti.

Koks ruduo šiemet gražus wub.gif Bangele, tu vis žymėjaisi orus. Ar buvo kada toks ilgas ir šiltas lapkritis? Vakar fb nuotrauką užmačiau, kad prie du (ar tris hmm.gif) metus jau sniego senį lipdė. o šiemet dar net nepanašu į sniegą ar bent jau kokį atvėsimą. Kurmių dar kiek prirausta, tai neturėtų dar šalti.

Gero sezono uždarymo, Ingrida smile.gif
Atsakyti
MamaEgle, buvo , buvo visokių lapkričių.:2005 ir2015 metais iki pusės lapkričio buvo 10ar beveik 10 šilumos, antroje pusėje beliko dienom po kelis laipsnius, , 2003 ir 2009 metais antroji lapkričio pusė buvo šiltesnė už pirmąją, ir irgi būdavo iki 10 šilumos dieną, , 2006 metų lapkričio 26 dieną buvo 10 šilumos, o2013metų lapkričio 18 dieną pas mus buvo pirmoji šalna tą rudenį ir nušalo jurginai(šiemet, jei ką, tai jurginai nušalo rugsėjo 23 dieną!).O visi kiti lapkričiai buvo tokie vidutiniai, kai dienomis temperatūra buvo 3-6 laipsniai šilumos.Užrašus vedu nuo 2003 metų lapkričio.Daug sniego , pūgos buvo 2008 lapkričio21, bet tebuvo 2 laipsniai šalčio, dar 2017 irgi nuo 21 lapkričio buvo sniego ir keli laipsniai šalčio.O rimtesnių šalčių lapkričio mėnesį tebuvo tik 2010 ir 2013 metų lapkričio 29 ir 30 dienom, kai buvo 10-14 laipsnių šalčio dieną.Taip, kad tas lapkritis daugiau toks niūrus, lietingas, nei šaltas.Bet čia Mažeikių rajone taip, ir šiemet pas mus nėra tų -niolikos šilumos, kaip kad Vilniuje.Vakar 10, užvakar 6, šiandien 8 laipsniai, taip kad beveik statistinis vidutinis lapkritis tik.Tik ta vienintelė 13 lapkričio šiemet, kai temperatūra dviženklė, 10 laipsnių.Iš 14 šiųmečio lapkričio dienų pas mus 5 dienas lijo ištisai be perstojo, tai, sakyčiau, šlapias lapkritys.
Nu va, statistika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 14 lapkričio 2019 - 20:22
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Bangele-šaunuolė,lenkiu galvą. 4u.gif 4u.gif Toks darbas atliekamas. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Bangele, nieeeeko saaaau blink.gif blink.gif blink.gif nerealiai wub.gif wub.gif wub.gif kaip paskaitai tavo stebėjimus, tai ir tuo atšilimu nelabai kvepia schmoll.gif Kaip Galvonaitė sakė, kad rugsėjis lapkričio anūkas, spalis - sūnus, o gruodžio tėvas. Tai taip ir yra, kad tas lapkritis spalvingas kaip medžiai rudenį.



Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

"Susidūrino" (kaip mano močiutė sakydavo gamta): pas mus šilta, o Airijoje šalnos ankstyvosios doh.gif retai taip būna ir čia, ir ten.

Savaitgalį namie, šeštadienį tvarkiausi, valgyt padaryti, paskui prie kompo ir dar sekmadienį, jau bloga man nuo to darbo gun_bandana.gif bash.gif frusty.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na aš tai vakar grybavimo tikiuosi atsisveikinimo diena buvo.Uogavimui dar nesakau ne,nes ką žinai? ax.gif
Šiandien senelių diena. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

o kokias dar uogas renki, Ingrida? Pagal mane jau seniai neturėti būti nei grybų, nei uogų, o va vis dar randa.

Aš tai šiandien pas dantistę doh.gif dar trauks ir nežinau kiek. Tada jau kažkada plokštelę dės ir, tikiuosi, bus ramu iki kovo. Galėsiu pinigus taupyti topsecret.gif nes ten toooookios sumos bus wacko.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Renku dar spanguoles,tik netingėti,dar sočiai yra. mirksiukas.gif Tenka pavaikščioti,bet galima pasirinkti.Norėjosi šviežių,vaikai grįžta savaitgalį,norėisi kisielių pavirti spanguolių,į tortą galvoju įdėti. ax.gif
Oi odontologai brangiai kainuoja šiais laikais,prabanga. ax.gif MB prieš operaciją tvarkėsi dantis,tai dar važinėjo į Vilnių kas savaitę,tai gerai mažasis finansavo ir suvedė su draugu,kuris vadovauja klinikai,tai kaip ir savi. ax.gif
Atsakyti