Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Laba 4u.gif

Smagu kai vaikai grįžta wub.gif ir vyresnėlis kai parvažiuos ar tik dukriukas? Manoji jau nusipirko bilietus į LT, atskris vasario pabaigoje, Mamai 85-eri, tai kaip ir į gimtadienį. Nors nieko nedarysim, nemėgsta Mama jokių didelių šventimų savo gimtadienių, bet gal kur visi nueisim pavakarieniauti. Kai 80-imt buvo, tai mes tada su Justina atskridom, visi nuėjom į piceriją, o paskui į koncertą. Tai taip visai gražiai visa šeima kartu pabuvom.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas ,dar vis mergaites 4u.gif Smagu,kad tebebendraujate,tebegyvuojate. smile.gif Smagu,kad ne tik vaikais,anukais galit džiaugtis,bet ir mamomis. Man kitaip. nei mameles nuo 11 metų,net jos kapelio. Ir dar atmintis ir tuos buvusius metus visiskai ir senai išblugde. unsure.gif Tuo pačiu ir bobute ir diedukas iš mamos puses dabar darosi pažįstama tik iš poros susigraibytų nuotraukų. Tiksliau,kol kas tik jų kopijų telefone..Atejo toks laikas,kai jau norisi pažvelgti ir į praeitį. Gaila,kad tik pro rakto skylutę. Tad nei laimingos vaikystes,nei senelių šilumos-beveik- ir vos pakenčiama paauglyste su pamotele. Čia jau ne dejone ar gailejimasis ,tik faktai. Faktas, kas siuo metu ieskau...savęs,savo šaknų, giminaičių, pasakojimų apie savo vaikystę,mamą. Savo nuotraukų iki pilnametystes radimas kur pas tetas-švente. Galesiu vaikamss parodyti,ir pati pasidžiaugiau,atradau ,kad graži panele buvau . Teta,kai aplankiau pries velines,pazadejo sąziningai perkuisti visas savo nuotraukas,gal ką ras.Nes visas išvaziuodama issivezemama,o kitos pas pamotelę liko. Teks jos dukros primigtynai paprasyti,kad ir man nors tokį ''palikima''sugrazintų. Nuva,prirasiau... unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Amarile,sveika sugrįžųsi.Labai įdomus pasakojimas.Man kai pamotė atsiranda,tai atrodo kaip pasaka,iš karto skriaudžiama podukra. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Amarille, o tai kas mamai nutiko, kad net ir jos kapo nėra? Bet tai kai paskaitai tokias istorijas, baisu pasidaro. Man irgi vien žodis "pamotė", "patėvis" taip labai skaudžiai skamba doh.gif ypač "pamotė" topsecret.gif nors dabar dažnu atveju tik taip vadina, o žiūrėk ir myli kaip savus, ir santykiai visą gyvenimą lieka kuo puikiausi. Galėtų kaip nors kitaip pavadinti topsecret.gif

Kaip smagiai atšalo wub.gif tik kad vėjas toks žvarbokas, geriau jau ne toks šiaurys būtų. Bet smagiai trumpam buvau išėjus. Sniego laukiu, patinka man kai aplinkui balta ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
o aš vakar buvau klasės susitikime .42 metai kaip mokyklą baigėm.Skaičius toks nieko nesakantis, ne jubiliejinis.Bet vakar buvo mūsų mokyklai 100 metų, tai po šventės mokykloje pabaigėm šventę kavinėje.Susirinkom 19, kaip ir prieš 12 metų, tik sudėtis kitokia, vieni buvo tada, kiti vakar.Ir jau dviejų klasiokų nebėra (prieš 12 metų tik vieno nebebuvo), ir tik keliais metais už mus vyresnio auklėtojo , nes jis mus, devintokus, gavo tuoj po instituto pabaigimo:cry2: .Buvo toooks gražus nuostabių atsiminimų kupinas vakaras, laaabai greitai prabėgo laikas.Susitarėm susitikinėti dažniau, kad nereiktų kapų lankyti pavėlavus...
Atsakyti
Bangele,smagu,kad apturejote susitikimus ir gražų vakarą.
mamaEgle Mamai ateme motinystes teises,išvyko gyventi į Latvija. Buvo elementų klausimais atvažiavusi ,kai jau buvau su pirmagime. Daugiau nieko nežinau. kad gyva būtų-netikiu
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Taip laukiau savaitgalio,pralėkė taip greitai.Na bent pasidžiaugiau vaikais.Susirinko dar artimiausia giminė,paplepėjome visi labai fainiai.Su vaikais dar kalbėjome iki 2 nakties,broliui paskambinome į Ameriką,tai visi susibėgome bent tiek. wub.gif wub.gif Kaip vienas sūnėnas pasakė,kuo ne kalėdos? biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(bangelee @ 2019 11 23, 19:10)
Sveikos,
o aš vakar buvau klasės susitikime .42 metai kaip mokyklą baigėm.Skaičius toks nieko nesakantis, ne jubiliejinis.Bet vakar buvo mūsų mokyklai 100 metų, tai po šventės mokykloje pabaigėm šventę kavinėje.Susirinkom 19, kaip ir prieš 12 metų, tik sudėtis kitokia, vieni buvo tada, kiti vakar.Ir jau dviejų klasiokų nebėra (prieš 12 metų tik vieno nebebuvo), ir tik  keliais metais už mus vyresnio auklėtojo , nes jis mus, devintokus, gavo tuoj po instituto pabaigimo:cry2: .Buvo toooks gražus nuostabių atsiminimų kupinas vakaras, laaabai greitai prabėgo laikas.Susitarėm susitikinėti dažniau, kad nereiktų kapų lankyti pavėlavus...

Smagūs tokie susitikimai wub.gif aš gal penktadienį eisiu mastau.gif 50-imt metų mokyklai, nebaigiau aš jos, pastatė naują, tai po 9-os klasės perėjau į ją, ten baigiau 10-ą ir 11-ą klases, tačiau buvę klasiokai į susitikimus kviečia, vis nueinu, tai gal ir į mokyklos jubiliejų reiks nueiti. O iš tos naujos mokyklos kur du metus buvau, jau trijų neturim verysad.gif Vis kalbam, kad reikia susitikti visiems, kad nebūtų, jog susitinkam tik per laidotuves, bet čia kaip su giminėm: susitikai per laidotuves (vestuvių dabar didelių niekas nedaro), pakalbėjai, kad reikia susitikti ne tik per laidotuves, bet paskui taip ir lieao....... topsecret.gif

QUOTE(amarrile @ 2019 11 24, 06:36)
Bangele,smagu,kad apturejote susitikimus ir gražų vakarą.
mamaEgle   Mamai ateme motinystes teises,išvyko gyventi į Latvija. Buvo elementų klausimais atvažiavusi ,kai jau buvau su pirmagime. Daugiau nieko nežinau. kad gyva būtų-netikiu

liūdna istorija verysad.gif

QUOTE(IngridaB @ 2019 11 25, 08:58)
Labas rytas.
Taip laukiau savaitgalio,pralėkė taip greitai.Na bent pasidžiaugiau vaikais.Susirinko dar artimiausia giminė,paplepėjome visi labai fainiai.Su vaikais dar kalbėjome iki 2 nakties,broliui paskambinome į Ameriką,tai visi susibėgome bent tiek. wub.gif  wub.gif Kaip vienas sūnėnas pasakė,kuo ne kalėdos? biggrin.gif

oi, kaip tie savaitgaliai, ypač kai jie smagūs, greitai pralekia.... kaip vėjas... atrodytų nors imk ir kartais pristabdyk tą laiko tėkmę.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 26 lapkričio 2019 - 11:54
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti