Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tai kad MamaEgle,mes kaip tik džiaugiamės,kad pas mus ramu. ax.gif
Prikepsiu,sukrausiu tašes,gal atlėks mažoji pasiimti tašių per atstumą.Gal sodybon nuvešime,jei galės aplamai išvažiuoti iš miesto? bigsmile.gif bigsmile.gif
Darbuojuosi iš peties darže,plečiu iš neturėjimo ką veikti.Ryte tai vos išsijudinu. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba wub.gif

Ingrida, kažkur rašė, kad daug sergančių Panevėžio ligoninėje. Nors jau dabar kur jų nėra.... tikrai nebent į kokią sodybą važiuoti ir visai niekur nekišti nosies....

Iš miesto išvažiuos, tik ar į miestą įvažiuos mastau.gif nebent iš karto į sodybą važiuotų. Griežtai šį kartą griebėsi, bet kitaip nieko nebus.

Aš dar vis mėgaujuosi karantino. Visai man tinka toks darbas iš namų. Nereikia niekur skubėti, ramiai atsikeliu, pavalgiau, padirbu. Dar ir darbą rašau, tai ir tam laiko daugiau turiu. Tuoj pradėsiu norėti pensijos ir dūsauti, kas senais gūdžiais laikais jau būčiau pensininkė, o dabar dieninio kurso studentė biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū dievui pusžentis vakar atlėkė padangų žieminių persidėti,tai sukroviau tašes ir atidaviau.Norėjo ir dukra atvažiuoti,bet paskui pati sako,gal nerizikuoti?Teks kiaušinius patiems dažyti.
Tai vakar,užvakar buvo šokis virtuvėje,prikepti. mirksiukas.gif
Visi patenkinti darbu namie.Ir Anglijoje dičkis ir dukra.Pradėjo dukra kepti daugiau pyragus,pietūs įvairesni.Vakar dar įdaviau tortų formų ir vis pasitaria kaip ką daryti? ax.gif
Mažasis svarsto grįžimą per Rigą gal?Balandžio vidury rodo skrydžius,tik dabar sprendžiame kaip iki namų parvažiuoti?Jiems kaip nors iki sienos dasigauti,o jau mes atvarytume dvi mašinas ir jie su viena grįžta. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Cypiu naktimis dėl rankų.Nepadeda nei geriami nei leidžiami vaistai.Gydytoja pasakė reikia poilsio,na per velykas ilsėsimės. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus vakarkaimyną berniuką,nuomavosi butą išvežė su įtarimu koronos.Bet taip baisiai atvažiavo medikai su skafandrais,kaip filme.Aš dar pravėriau duris pažiūrėti galvojau,kad gal pas kaimynę priešais?Atidariau duris,o į mane žiūri seselė,eina sau. bigsmile.gif bigsmile.gif Nemalonu dabar,kai šalia tavęs virusas.Gal nepasiteisins? ax.gif Gerai pirmininkas kaip tik dezinfikavo laiptinę vakar,bet reiks užeiti paparašyti,kad šiandien dar kartą dezinfekuotų,durų rankenas dezinfekuoja kelis kartus per dieną.Šaunuoliai jaunimas,su drauge darbuojasi.Kai kiti kaimynai mūsų amžiaus jau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 15 balandžio 2020 - 06:53
QUOTE(IngridaB @ 2020 04 10, 07:15)
Labas rytas.
Ačiū dievui pusžentis vakar atlėkė padangų žieminių persidėti,tai sukroviau tašes ir atidaviau.Norėjo ir dukra atvažiuoti,bet paskui pati sako,gal nerizikuoti?Teks kiaušinius patiems dažyti.
Tai vakar,užvakar buvo šokis virtuvėje,prikepti. mirksiukas.gif
Visi patenkinti darbu namie.Ir Anglijoje dičkis ir dukra.Pradėjo dukra kepti daugiau pyragus,pietūs įvairesni.Vakar dar įdaviau tortų formų ir vis pasitaria kaip ką daryti? ax.gif
Mažasis svarsto grįžimą per Rigą gal?Balandžio vidury rodo skrydžius,tik dabar sprendžiame kaip iki namų parvažiuoti?Jiems kaip nors iki sienos dasigauti,o jau mes atvarytume dvi mašinas ir jie su viena grįžta. bigsmile.gif  bigsmile.gif

Aš šiandien mašiną servise palikau, kad padangas pakeistų. Vakar patys paskambino, pakvietė atvažiuoti (aš pas juos padangas laikau, tai jiems paprasta mane surasti). Tuo pačiu prašiau, kad profilaktiškai patikrintų dar viską, kad paskui vasarą ramiau važinėti. Ir kaip tik vakar kažko nustojo akumas krautis (hibridas mano), tai važiuoja tik benzinu. Žodžiu, viskas vienu kartu.

Su tais skrydžiais tai nežinia kaip ir bedaryti.... Jeigu grįžtų tai reikėtų izoliuotis kur nors dviems savaitėms. O sienos su Latvija visai uždarytos ar ne?

QUOTE(IngridaB @ 2020 04 11, 08:33)
Labas rytas.
Cypiu naktimis dėl rankų.Nepadeda nei geriami nei leidžiami vaistai.Gydytoja pasakė reikia poilsio,na per velykas ilsėsimės. bigsmile.gif

Tu vėl nesistabdoma sodyboje.... doh.gif kaip po švenčių, ar pailsėjai kiek? Saugok save wub.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2020 04 15, 06:49)
Labas rytas.
Pas mus vakarkaimyną berniuką,nuomavosi butą išvežė su įtarimu koronos.Bet taip baisiai atvažiavo medikai su skafandrais,kaip filme.Aš dar pravėriau duris pažiūrėti galvojau,kad gal pas kaimynę priešais?Atidariau duris,o į mane žiūri seselė,eina sau. bigsmile.gif  bigsmile.gif Nemalonu dabar,kai šalia tavęs virusas.Gal nepasiteisins? ax.gif Gerai pirmininkas kaip tik dezinfikavo laiptinę vakar,bet reiks užeiti paparašyti,kad šiandien dar kartą dezinfekuotų,durų rankenas dezinfekuoja kelis kartus per dieną.Šaunuoliai jaunimas,su drauge darbuojasi.Kai kiti kaimynai mūsų amžiaus jau. ax.gif

OI, būkit saugūs 4u.gif Pas mus į kiemą užvakar vakare greitoji buvo atvažiavus, tai irgi supuolėm prie langų žiūrėti kaip apsirengę medikai išlips. Bet tik su kaukėmis išlipo, tai ramiau kažkaip iš karto pasidarė karsta.gif Bet tai ot laikai atėjo..... baisu ir į gatvę išlįsti, priešais eina žmogus, tai stengiesi kuo didesniu lanku prasilenkti..... pradėsim visų aplinkinių bijoti.... bijau.gif reikėjo tokio sukrėtimo, kad galėtume suprasti kaip gerai gyvenome iki to: laisvai keliavome, susitikinėjome, lankėmės ir nei minties nebuvo, kad gali ateiti diena, kai bus baisu kaimyną sutikti, jau nekalbant apie kokius susitikimus su draugais.....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti