Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba diena,

Ačiū, Ingridėlė, kad čia vis šilta ir jauku, kad židinys dega, o ant stalo vaišės kasdien wub.gif kad žinome, kad šitie namai dar gyvi, juose dar šilta ir jauku wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(IngridaB @ 2021 01 24, 09:07)
Gali sutrikti pusryčių tiekimas pradžioje,kai išsikelsime sodybon.Tai nenustebkite. ax.gif

tik vasarai kelsitės ar suvisam? mastau.gif


QUOTE(IngridaB @ 2021 02 19, 08:47)
Labas rytas.
Kaip jus primonyti  grįžti? bigsmile.gif

kaip smagu būtų, kad grįžtų kaip senais laikais wub.gif ax.gif čia jaukiausiai buvo, o jau fb ne taip viskas, man geriau buvo čia. Gaila, kad pabyrėjome kaip pupos iš krepšio..... verysad.gif (nors ir pati nelepinu dėmesiu šių namų.... doh.gif

Pralėkė keturi mėnesiai ir beveik nepastebėjau.... kad ir savaitės tiesiog dingsta, čia pirmadienis, čia vėl sekmadienis, kaip sustabdyti laiką??? hmm.gif

Buvome savaitgalį į sodybą nuvažiavę, kol kas planuose šią vasarą ką nors anudingo aplinkos/namo tvarkyme nuveikti, bus matyt kaip seksis. MB iki vasaros "pardavė" savo šeštadieniui darbui (užsakymui turi sočiai), o dar MB brolis mirė kovo mėn., jo butas liko, reiktų padaryti bent jau kažkokį kosmetinį remontą, nes dabar taip ir stovi, nieko nedaryta.... iš kur laiko gauti??? mastau.gif

Dar Mamai gydymas tęsiamas, tai gegužę visą dar vežiosiu į procedūras, o birželį jau bus kiek lengviau, nes jau pabaigsim gydymą.

Ar skiepysitės? O gal jau pradėjote? Aš jau esu sąrašuose, tai manau, kad reikės kurią dieną užsirašyti ir pasiskiepyti mastau.gif

Ingrida, kaip jaunimas tavo?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vaikai liepia būtinai skiepytis.Jų aplinkoje nemažai draugų prasirgę.Ir sakė sunkiai sirgo. bigsmile.gif
Dukra su dičkiu dar Tenerifėje,iki gegužės 21 dienos.Mažėlis nusipirko butą Mindaugo gatvėje,trejų kambarių,tai gyvename naujakūrių nuotaika.Šiandien važiuojame sostinėn,pamatysime.Važiuojame baldų pirkti pirčiai.Mes irgi gyvename jau mėnesį,jau pripratome. ax.gif
Su mama beveik nebendraujame ,dar bijo.Gavo tik vieną skiepą,gegužės vidury bus antras. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2021 04 23, 07:25)
Labas rytas.
Vaikai liepia būtinai skiepytis.Jų aplinkoje nemažai draugų prasirgę.Ir sakė sunkiai sirgo. bigsmile.gif
Dukra su dičkiu dar Tenerifėje,iki gegužės 21 dienos.Mažėlis nusipirko butą Mindaugo gatvėje,trejų kambarių,tai gyvename naujakūrių nuotaika.Šiandien važiuojame sostinėn,pamatysime.Važiuojame baldų pirkti pirčiai.Mes irgi gyvename jau mėnesį,jau pripratome. ax.gif
Su mama beveik nebendraujame ,dar bijo.Gavo tik vieną skiepą,gegužės vidury bus antras. ax.gif

Žinau, kad dabar yra kurie dirba nuotoliniu būdu ir gyvena ten, kur šilta. Ten gal ir saugiau, mažiau galimybės užsikrėsti. Svarbu, kad saugu būtų. O mažėlis naują butą pirko ar sename name? Gera vieta, netoli centro, viskas pėsčiomis pasiekiama.

Skiepytis ir aš planuoju. Nors kiek neramu kai paklausau apie šalutinius poveikius, bet liga dar baisesnė doh.gif

Man kyla noras į sodybą važiuoti bent kokiai savaitei ar dviem. Tik nežinau kaip ten miegosi hmm.gif iki šiol naktimis man ten baisu būdavo, gal šiais metais jau kiek kitaip bus mastau.gif nors pradžiai su kaimyne sutariau, kad pas ją nakvosim, kol kas name nėra normalių sąlygų, tuo labiau, kad name gyvenamuosiuose kambariuose reikia remontą daryti, baldus normalius suvežti, kad būtų galima miegoti.
Atsakyti