Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba jau iš Lietuvos wub.gif

padirbom, pakeliavom, pailsėjom kiek pakeitę aplinką. Labai patiko, įspūdžių daug, šiandien darbe su kolega vienas per kitą pasakojom (aš daugiau, nes turiu trūkumą - nemoku patylėti, vis man reikia tarškėti doh.gif)

QUOTE(IngridaB @ 2022 05 17, 07:00)
Labas rytas.
Oi MamaEgle,čia kur tu esi,tai pasaka.  Samarkandas skamba kaip pasaulio stebuklas. wub.gif

Bangele,tai kad mūsų laikas tik po Tarybų Sąjungą daugiau ir galėjome keliauti. Čia Tavo praktika Vokietijoje iš viso stebuklas. Mūsų vaikai tai malasi po pasaulį. Mažasis vienu metu ir gyveno ant lagamino,kas savaitę,kartais ir du kartaus po Europą skraidė. Kas trys mėnesiai į Ameriką.
Vaikai gimtadienio proga pranešė pirmadienį vakare,man knisantis darže skrendate į Graikiją savaitei pailsėti.  Kada jei ne dabar? Nors mb gimtadienis birželį,mano rudenį,sako paskui vėl korona,daržai,derlius. Viskas dabar. Namuku nereikia rūpintis, žmonės gyvens dvi savaites.  O planuose buvo pagaliau remontą bute įpusėti.  Viską metame ir skrendame. Šianien į kirpyklą susiskambinau, pagaliau išeisiu į žmones. Mb sakė gulėsiu papludimy ir nieko neveiksiu. Tai trečiadienį važiuojame iš vakaro pas dukrą,nes ten geriausia palikti mašiną,permiegame ir anksti ryte išskrendame.Tai rytoj pakeliui dar užsuksime sodybon,palaistyti šiltnamių.Ir bus kaip bus. ax.gif

Šaunuoliai vaikai thumbup.gif gerų atostogų jums vacation1.gif pagaliau ir jūs nors truputį pailsėsit thumbup.gif ar gulite tik paplūdimyje, ar dar kiek ir pakeliaujate?

Samarkandas tikrai įspūdingas, nors labai jau turgus padarytas iš tuose lankomuose objektuose doh.gif tai tas kiek kliuvo ir nelabai patiko schmoll.gif

QUOTE(bangelee @ 2022 05 17, 19:36)
Ingrida, aš mokiausi Kauno Mičiurino TŪT. Salia Kauno botanikos sodo, dvare. Nors tada aš nežinojau, kad ten dvaras buvo, tik labai patiko freskinės lubos .O tas technikumas bendradarbiavo su VDR Erfurto miesto kažkokia mokymo įstaiga ir kasmet keisdavosi  moksleivių delegacijomis, Jie atvažiuodavo rudeniop, nes jų darbas buvo skinti obuolius, o mes tada 1979 m važiavom birželio mėnesį iki liepos 5d. Mūsų darbas, nesvarbu ar apželdinimą mokeisi, ar sodininkystę-daržininkystę, ar agronomiją, visi, po tris geriausius  kiekvienos studijų programos mokinius sodinome žiedinius kopūstus. Su sodinamąja. Pradžioje mes nespėjom, į du tuos čiuptukus spėdavom įdėti kopūstą, trečias užsidarydavo be kopūsto. Tai vargšės vietinės moterys toli atsilikusios mūsų broką taisydavo.Vėliau įgudom, tai moterys eidavo iš paskos ir šnekučiuodavosi, o mes ne tik suspėdavom visus daigus laiku įkišti, bet ir aplink apsidairyti, perpratom kaip ten veikia lietinimo sistemos, panorama grožėjomės. Visai šalia buvo Erfurto miesto daugiaaukščiai pastatai .Taip dirbom 17 dienų, o 16 dienų keliavom. Aplankėme ERfurtą, ten veikė pastovi tarptautinė gėlininkystės paroda, kaip botanikos sodas, Veimarą, Buchenvaldą, Važiavom savaitgaliui su nakvyne į Drezdeną, pabaigoje buvom  Potsdame, Berlyne, dar mačiau Berlyno sieną, visokius muziejus, dinozaurus ir tt.Jau nebeatsimenu.Dar kalnuose buvom, kažkokias bobslėjaus trasas matėm, tada jos labai žinomos buvo. Jau 43 metai praėjo, o daug ką atsimenu su smulkmenom.Ir būtent Vokietijoje aš pirmą kartą valgiau smidrų. Niekaip nėjo su neaštriu peiliu atsipjauti, tad susikišau visą į burną, nes negražu lekštėje palikti, ir praryti sunku buvo, ir apsikiaulinti nenorėjau, nes prie gretimo staliuko sėdėjo pirmą kartą pamatyti kitokie žmonės- juodaodžiai smile.gif ir dabar juokiuosi iš to savo naivumo. Beje, ir šiandien valgėm smidrų, savo pasiaugintų, ir vyrui pasakojau tą savo istoriją 
Ir į Maskvą iš technikumo vežė, metais anksčiau.Tik į Minską, Chatynę ir Brestą jau iš kolūkio ekskursija buvo
Geros kelionės, gero poilsio, atsigausit, su nauja energija kibsit į darbus.Nieko neatsitiks per tą savaitę.Svarbu siąnakt nenušaldyti , vėliau jau nežada šalnų.

Oi, kaip įdomiai, Bangele, parašei wub.gif taip smagiai paskaičiau wub.gif aš tarybiniais laikais nedaug kur važiavau, paauglė Kijeve buvau, dar Maskvoje du kartus ir dar Tiumėnėje dvi savaites su šokių kolektyvu. Gal iš šios kelionės daugiausiai įspūdžių likę nei iš kitų mastau.gif aš dabar kiek daugiau pavažinėju, ypač šiais metais topsecret.gif

QUOTE(IngridaB @ 2022 05 17, 07:00)
Mūsų vaikai tai malasi po pasaulį.Mažasis vienu metu ir gyveno ant lagamino,kas savaitę,kartais ir du kartaus po Europą skraidė.Kas trys mėnesiai į Ameriką. 


QUOTE(IngridaB @ 2022 05 18, 06:25)
Mes tai važinėjome į Maskvą deficitų.Iš pradžių būdama pana su drauge,pasidarydavome darželyje išeiginių ir varydavome.Iš vakaro įsėdi Kaune į traukinį,ryte jau Maskvoje.  Paskui su sese esame buvę,su vyru.O galiausiai su žiguliu važiuodavome aplink Maskvą degtinės,deficitų.Kol pastojau su mažuoju.Tai ir vežimą parvežtas pardavimui suėjo ir Similac. biggrin.gif Dičkį paikdavome mano močiutei,mamai arba anytai ir rizikuodavome.Dieve su tokiu kledaru,žiguliu. bigsmile.gif Oi mes tiek rizikos per gyvenimą turėjome,nedirbome ramaus darbo . ax.gif Maniškis dabar senatvėje apsiramino,aš dar ne. ax.gif

Ir kažin į ką tie vaikai tokie keliautojai, ypač berniukai hmm.gif hihihi.gif
Atsakyti
Oi MamaEgle,prajuokinai,paskutiniu sakiniu. biggrin.gif
Oi Samarkandas,Tiumenė,man tokia egzotika skamba. blink.gif
Mes iki pietų keliaujame po pietų gulime prie baseino.Kasden16 valanda italas veda aerobiką baseine,metame svorį. biggrin.gif Dar nesimaudėme jūroje po langais taip gera prie baseino.Jau baigiame įžymias vietas aplankyti.Stengiamės kuo mažiau muziejų,o gėrimės gamta,kalnais,vienuolynai.......... wub.gif Po truputi deginamės.
Vakar vakare dar bare tas pats italas-animatorius pravedė dar konkursą muzikinį.Tikrai tikras poilsis. wub.gif Šiandien +27,einu degintis. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šiandien +31.Bet vėjelis kaip vakar nuo jūros ir taip nesijaučia baisiai.Aplankėme Rodo miestą,senamiestyje iš viso gatvelės siauros ,pavėsis,tikrai nesijaučia karštis. bigsmile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2022 05 23, 13:57)
Oi MamaEgle,prajuokinai,paskutiniu sakiniu. biggrin.gif
Oi Samarkandas, Tiumenė, man tokia egzotika skamba. blink.gif
Mes iki pietų keliaujame po pietų gulime prie baseino.Kasden16 valanda italas veda aerobiką baseine, metame svorį. biggrin.gif Dar nesimaudėme jūroje po langais taip gera prie baseino. Jau baigiame įžymias vietas aplankyti. Stengiamės kuo mažiau muziejų, o gėrimės gamta, kalnais, vienuolynai.......... wub.gif Po truputi deginamės.
Vakar vakare dar bare tas pats italas-animatorius pravedė dar konkursą muzikinį. Tikrai tikras poilsis. wub.gif Šiandien +27,einu degintis. mirksiukas.gif

Man irgi tai egzotika, ypač šiais laikais tie rytiniai kraštai. Dar pernai netikėjau tuo, kad yra tokia galimybė pamatyti "gyvai", o šiais metais nuvykau. Jeigu viskas gerai kitais metais bus dar dvi kelionės į tuos kraštus. O šią vasarą jeigu viskas pagal planą dar laukia Portugalija.

Oi, kaip smagiai skaitosi tavo atostogos thumbup.gif labai džiaugiuosi, kad nuvažiavot, jūs tikrai verti tokio poilsio wub.gif Gal paskui kada ir kelias foto parodysi kur nors ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na jau namie,čia Lietuva,čia lietūs lyja........... mirksiukas.gif
Ir pagaliau normalus internetas. bigsmile.gif
Vakar dar užvažiavome sodybon.Per savaitę žolė iki kelių.Šiltnamiai,gėlynai,laukia ravėjimo.Agurkai,cukinijos dar nepasėtos. ax.gif Svečiai nenuvalgė ridikėlių,peraugę,laukia nurovimo,vietoje jų susodinti pomidorus.Pomidorai jau pažastų priaugino.Vienu žodžiu raitytis rankoves nuo sekmadienio. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2022 05 27, 05:36)
Na jau namie,čia Lietuva,čia lietūs lyja........... mirksiukas.gif
Ir pagaliau normalus internetas. bigsmile.gif
Vakar dar užvažiavome sodybon.Per savaitę žolė iki kelių.Šiltnamiai,gėlynai,laukia ravėjimo.Agurkai,cukinijos dar nepasėtos. ax.gif Svečiai nenuvalgė ridikėlių,peraugę,laukia nurovimo,vietoje jų susodinti pomidorus.Pomidorai jau pažastų priaugino.Vienu žodžiu raitytis rankoves nuo sekmadienio. ax.gif

Sveiki sugrįžę 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kai paskaičiau kiek darbų laukia, tai pirma mintis - to poilsio kaip nebūta doh.gif bet vis tiek ir aplinką pakeitėt, ir pailsėjote, ir naujų kraštų pamatėte wub.gif O viskas spės sudygti, suaugti ir derlių gerą duoti smile.gif

Aš darbuose paskendus.... doh.gif šį savaitgalį suvažiuoja virš 30 svečių (darbinių, dauguma jų uzbekai, pas kuriuos buvome praeitą savaitę), kitą savaitę pas mus renginys visą savaitę. Tai šią savaitę pasiruošimai, kitą renginiai, o dar kitą baigiamųjų darbų gynimai..... žodžių rūpesčių visas tris savaites, užtat paskui jau - beveik atostogos vacation1.gif (nors iki tikrų dar tolokai, čia palyginimas su šių savaičių krūviu).

Gal pagaliau ryt į sodybą nuvažiuosiu mastau.gif turiu užsakius kelis krūmus bijūnų, tai reikia paimti juos ir pasodinti, kiek tie vargšiukai gali būti nepasodinti, pas pardavėją.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesibaigia dar mokslai? bigsmile.gif Na bet ir užsispyrimą turi?

Mūsų svečiams atsirado reikalų ,tai vakar išvažiavo po pietų.Susirinkome daiktus ir sodybon.Susodinau pagaliau visus šiltnamius.Ir pavakary kol sutemo,puoliau gėlyno ravėti. bigsmile.gif Darbai niekada čia nesibaigs. ax.gif
Dukriukas šiandien ralyje dalyvauja Druskininkuose,man jau čia egzotika.Treti metai dalyvauja,jų moterų komanda pernai antrą vietą užėmė. bigsmile.gif Marti mados infekcijoje dalyvauja,Ignė ruošiasi gimtadieniui,tai niekas be mb gimtadienio ir negrįš. ax.gif
Gero pasibuvimo su svečiais. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na senai taip gerai išmiegota. wub.gif
Atsakyti