Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas jus liūtis.Mūsų krašte nei lašo ir gerai,dr dabar neišdžiūna žemė. ax.gif

Dukra neseniai parašė,turėjo vakar apie 22 valandą grįžti,o grįžo tik dabar,partrenkė stirną Lenkijoje.Tai nieko daugiau nežinau.Parašė paskambins.Kiek man nervų kainuoja jų kelionės. unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(IngridaB @ 2022 06 29, 08:01)
Labas rytas.
Pas jus liūtis.Mūsų krašte nei lašo ir gerai,dr dabar neišdžiūna žemė. ax.gif

Dukra neseniai parašė,turėjo vakar apie 22 valandą grįžti,o grįžo tik dabar,partrenkė stirną Lenkijoje.Tai nieko daugiau nežinau.Parašė paskambins.Kiek man nervų kainuoja jų kelionės. unsure.gif

Užpylė liūtis iš pat ryto doh.gif su tokiais žaibais ir griausmais doh.gif langas atidarytas buvo, tai kambaryje potvynis doh.gif miegant pajaučiau, kad ant manęs dulksna tokia, pasižiūriu - o ten visa palangė jau plaukia hihihi.gif bet daugiau jokių nuotykių schmoll.gif nors per TV ir radiją sakė, kad miestas skęsta ir visur kamščiai, bet į darbą atvažiavau kaip niekada greitai topsecret.gif

Svarbu, kad grįžo sveiki. O jei mašiną kiek aplamdė, tai niekis irnesakyk.gif

O su tais nervais taip jau yra. Kažkada mūsų kelionės (ir dar keliaudavom be mobilių telefonų, skambindavome tik karts nuo karto, nes kas gi su mumis nutiks) mūsų tėvams nervų kiek kainavo, dabar ratas apsisuko, dar po kelių dešimtmečių mūsų vaikai panašiai rašys ir pergyvens dėl savo vaikų....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Vakar visą dieną perkasinėjau gėlyną.Kai buvo užpilta vandeniu,pradėjo rūgti žemė,neišdžiūna iki galo.Tai ką reikėjo perkasinėti,smulkinti,kad išdžiūtų.Persodinėti kažką keisti.Kaip man patinka improvizuoti.Kasdien po kelis kartus praeinu pro gėlyną. ax.gif Dar nebaigiau,šiandien dar visąi dienai užtektų darbo.Tik nežinau ar bus laiko?
Reikia braškes skinti,nes dukra atvažiuos šanūko tik šeštadienį,tai reikia skinti uogas.Augini,o pasiimti nėra kam. ax.gif
Vakare palėksiu grybų patikrinti.Vakar kai linojo norėjosi,bet stabdžiau save,tegul dar parą pauuga. biggrin.gif
https://www.part.lt/...157fdb5169.JPEG
Mūsų gyventojas kabo drevėje.Jau daug metų gyvena šikšnosparniai pas mus.Bet jie skraido,kai tau sutemsta.O čia atsirado naminis toks gyventojas,skraido ir dieną.Ir kabo obels drevėje,praeiname,pasisveikiname,na kai jau visai arti prieini nuropoja į drevę. mirksiukas.gif
Vakar dukra netyčiai išsitarė Ignė planuoja į kalnus,į Ukrainą.Jie mane į grabą įvarys. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na jo pasitvirtino Ignė savaitei į Ukrainos kalnus su palapinėmis.Neklauso visai,kaip Petras sako nė už ką į karo zoną nevažiuočiau.Ramina mane,kad šalia Slovakijos,karo ten nėra.Bet ką žinai kur kokia raketą paleis? ax.gif
Širdį skauda pačios braškės,žirniai,morkytės,sausmedis.Tai nors Urtė žada šeštadienį parvažiuoti šanūko pasiimti.Tai broliui gal parveš?Ai...........
Buvau vakar miške vakare.Pasirinkau voveraičių,3 raudonikiai iš karto įėjus į mišką.Bet uodų,neįmanoma atsitūpti susirinkti voveraičių. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas

planavau kaip šiandien važiuoti į sodybą iki sekmadienio vakaro, bet vakar su Mama į sodą nenuvažiavom (matyt ne kaip jautėsi per šiuos karščius hmm.gif, bet gi nesako nieko doh.gif kiek klausiu visada viskas gerai doh.gif). Tai gal šiandien vakare nuvažiuosim, tada jau rytoj neturėtų pati važiuoti, o nuo sekmadienio atvės, tai bus kiek lengviau. O mes į sodybą rytoj, jau ir trimerį užsakiau, galės MB aplinką tvarkyti.
QUOTE(IngridaB @ 2022 06 30, 06:32)
Labas rytas.
Reikia braškes skinti,nes dukra atvažiuos šanūko tik šeštadienį,tai reikia skinti uogas.Augini,o pasiimti nėra kam. ax.gif
Vakare palėksiu grybų patikrinti.Vakar kai linojo norėjosi,bet stabdžiau save,tegul dar parą pauuga. biggrin.gif
https://www.part.lt/...157fdb5169.JPEG
Mūsų gyventojas kabo drevėje.Jau daug metų gyvena šikšnosparniai pas mus.Bet jie skraido,kai tau sutemsta.O čia atsirado naminis toks gyventojas,skraido ir dieną.Ir kabo obels drevėje,praeiname,pasisveikiname,na kai jau visai arti prieini nuropoja į drevę. mirksiukas.gif
Vakar dukra netyčiai išsitarė Ignė planuoja į kalnus,į Ukrainą.Jie mane į grabą įvarys. bigsmile.gif

Pas mus irgi tokių gyventojų sodyboje kažkada buvo. Nežinau ar dabar dar yra, nesulaukiau praeitą savaitę kol išlįs iš savo drevių. O gal jau ir nėra mastau.gif sakiau, kad rugpjūčio anksčiau temsta, tai ir jie ankščiau išlįs. O ko nebuvo tai musių. MB buvo nuo ketvirtadienio, tai pirmosios pasirodė šeštadienio vakarą, tik tada ir susipratau, kad ramu buvo. Kai niekas negyvena, tada ir joms nėra ką veikti.

QUOTE(IngridaB @ 2022 07 01, 07:26)
Labas rytas.
Na jo pasitvirtino Ignė savaitei į Ukrainos kalnus su palapinėmis.Neklauso visai,kaip Petras sako nė už ką į karo zoną nevažiuočiau.Ramina mane,kad šalia Slovakijos,karo ten nėra.Bet ką žinai kur kokia raketą paleis? ax.gif
Širdį skauda pačios braškės,žirniai,morkytės,sausmedis.Tai nors Urtė žada šeštadienį parvažiuoti šanūko pasiimti.Tai broliui gal parveš?Ai...........
Buvau vakar miške vakare.Pasirinkau voveraičių,3 raudonikiai iš karto įėjus į mišką.Bet uodų,neįmanoma atsitūpti susirinkti voveraičių. ax.gif

Saugu gal ten? Didelė Ukraina, tokie atstumai, vakariniame pakraštyje Ignė, ten ramu. O kas nors nutikti gali ir Lt būnant, niekada negali žinoti.

Taip jau yra augini augini, o paskui valgyti nėra kam. Mamą sunkiai įpratinom mažiau sodinti, nes paskui išmesti reikia arba per barnius žiemai į stiklainius kemšam (o žiemą nėra kam valgyti topsecret.gif) ai, kažkoks užburtas ratas doh.gif pavasarį atrodo bus nedaug, o kai derlius prasideda tai nebėra kur visko dėti. Aš Mamai vis sakau, kad nuvažiavus į sodą pailsėtų geriau, o jai poilsis - dirbant... taip ir nesutariam....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Karšta nuo ryto.Seniai rankos netirpo,šįryt davė savo žinią,pusę šęšių kaip nubudau,taip ir neužmigau. ax.gif Vakar roviau asiūklius iš mėtų daržo,ar patempiau,visą vakarą skaudėjo riešas,rankos,kur buvau pavasarį susilaužus.Senatvė.......... ax.gif
Na ryte nuėjau į namuką,tortas sutingęs šaldytuve.Lauksiu vaikų,dukra tikrai atvažiuos,sūnus tikiuosi gal išeis?
Bangele,kaip laikaisi,ką mezgi?
Visoms gražios dienos,neperkaiskite. 4u.gif
Atsakyti
Oi ne, vasarą aš nemezgu.Ne sezonas. biggrin.gif Anūkus lietuviukus turėjau savaitę, rytoj išsiveš , nes nupirko savaitei stovyklas, o dar už savaitės gal vėl atveš mums.Kitų senelių jie nebeturi, tai mes vieninteliai, kurie gali juos nukelti iš septinto aukšto.Na, o ši savaitė buvo kaip reta karšta, tai kiekvieną popietę važiavom į Plinkšių ežerą maudytis.Maudžiausi ir aš, po valandą vandenyje išmirkdavau ax.gif O siandien jie išvažiavo į pajūrį.Ryte ten lijo, stebėjom kamerą kur tiesiogiai nuo Palangos tilto, tai išvažiavo priešpiet, kol nuvažiavo ir praėjo lietūs.Pakely dar išsimaudė Germanto ežere prie Telšių.O prieš porą valandų jau patys maivėsi prieš tą kamerą ir liepė mums tiesiogiai žiūrėti biggrin.gif Ten saulė sviečia, nebėra to alinančio karščio, labai gražus vakaras.Nakčiai grįš pas mus, rytoj į Kauną atgal.O aš džiaugiuosi šviežiu derliumi , beveik viskas jau savo užaugo, bulvės, morkos,kopūstai , brokoliai, agurkai, pomidorai, baigiu šaldiklin sukrauti 30 broilerių, likę dar 8, net į vieną šaldiklį netilpo, teko kitą įjungti.Baisu dabar pagalvojus apie elektros kainas, trys šaldikliai ir saldytuvas su trim šaldiklio kamerom blink.gif O tuoj bus uogos,uogienės taip neina, kaip šaldytos, ir cukraus mažiau.O jis irgi brangsta.Turiu 20 kg dar po 55 centus užsipirkus, bet tikriausiai tokias kainas teks jau pamiršti...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš vakarais bent kelias eiles rankomis pamezgu prieš miegą.Čia mano poilsis,dar jei kokį detektyvą įsijungiu,bent valandą gaunasi poilsis. wub.gif wub.gif
Vakar su dukra padarėme fotosesiją prie namuko.
Vaikai išsivežė braškes,sakė labai saldžios.Gal didinti braškyną mintyse audžiu. ax.gif
Man limfmazgis padidėjo,mb alerginė sloga ne aišku nuo ko?Įleidžiame svečius 5 dienoms ir važiuojame į miestą.Ten tiek darbų laukia............bijau ir pagalvoti.Jei tik gausis tiek galvoje planų. bigsmile.gif Gražaus sekmadienio. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nemiegota naktis,karšta bute be proto,penktas aukštas.
Visą savaitę buvo normalus kraujo spaudimas,šįryt jau teks gerti tabletę. ax.gif
MB siaubinga alergija kažkam žydinčiam.Kad žinotume. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Mes sodyboje buvome, kol kas planuose dar ir šį savaitgalį važiuoti, o tada jau bus pertrauka nuo važiavimų. Gal gal dar kitą savaitę vienai nakvynei nuo penktadienio iki šeštadienio, bet vargiai. Reikės su Mama į sodą nuvažiuoti, nes sekmadienį turėčiau savaitei išvažiuoti, grįžtu šeštadienį, sekmadienį iš karto į Palangą, iš ten grįšim jau visai liepos pabaiga bus doh.gif Ten žiūrėk ir vasaros nebėra.... doh.gif Sakėm savaitgalį važiuojam bet kokiu oru, jei lis - vidų pradėsime tvarkyti.

Bangele, o užsieniečiai buvo ar dar atvažiuos?

QUOTE(IngridaB @ 2022 07 03, 08:08)
Labas rytas.
O aš vakarais bent kelias eiles rankomis pamezgu prieš miegą.Čia mano poilsis,dar jei kokį detektyvą įsijungiu,bent valandą gaunasi poilsis. wub.gif  wub.gif
Vakar su dukra padarėme fotosesiją prie namuko.
Vaikai išsivežė braškes,sakė labai saldžios.Gal didinti braškyną mintyse audžiu. ax.gif
Man limfmazgis padidėjo,mb alerginė sloga ne aišku nuo ko?Įleidžiame svečius 5 dienoms ir važiuojame į miestą.Ten tiek darbų laukia............bijau ir pagalvoti.Jei tik gausis tiek galvoje planų. bigsmile.gif Gražaus sekmadienio. 4u.gif

Nemezgu jau seniai schmoll.gif net nesugalvoju ko norėčiau, o dar kai svorio pririnkau, tai pati sau baisiai atrodau su megztais drabužiais topsecret.gif

Ar parodysi nuotraukas? Mes norime padaryti visos mūsų šeimos fotosesiją. Šią vasarą visi vaikai susirinks su savo pusėmis (jos dar tokios pusės - gyvenimo kartu - bet šiais laikais jau pusės), o visi kartu jau seniai buvome, o su pusėmis tai iš viso pirmą kartą.

Nedidink topsecret.gif Juk jau dabar pergyvenai, kad nėra kus dėti, manai kitąmet bus kitaip?

Kaip su ta stirna viskas įvyko?

Saugok save 4u.gif Limfmazgiai pirmą kartą padidėjo ar būdavo ankščiau taip? O alergija šiais laikais nežinia iš kur atsiranda topsecret.gif liepos pradeda žydėti, gal joms TB alergiškas tapo?

QUOTE(IngridaB @ 2022 07 04, 07:40)
Labas rytas.
Nemiegota naktis,karšta bute be proto,penktas aukštas.
Visą savaitę buvo normalus kraujo spaudimas,šįryt jau teks gerti tabletę. ax.gif
MB siaubinga alergija kažkam žydinčiam.Kad žinotume. mirksiukas.gif

Karšta ir man namie doh.gif visą naktį ventiliatorius įjungtas, tai tada dar dar.... nepadeda jokie atidaryti langai doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu ką parsivežė su traliuku mašiną.Tai draugų mašina važiavo,bet taisys per pusę aišku.Dar mersas,kiek dalys kainuos.Gerai,kad bent draugas buvo apsidraudęs,su transportavimo paslauga.Kitaip būtų kainavę dar 500 eurų. bigsmile.gif
O vakar pavakary prasivažiavau į mišką.Širdis atsigavo.Tik su žema mašina važiavau,tai palikau pamiškėje ir ėjau pėščia.Gaila,tik kad juodai kertamas miškas.Bet voveraičių kaip pripilta,kibirą pririnkau ,nusivilkau marškinius ir įjuos grybavau,surišus rankoves.O uodai trumpomis rankovėmis kol iki mašinos parėjau suvalgė rankas. biggrin.gif Dar gal 10 poniabudžių užėjau. ax.gif
Už tai miegas sutriko.Vakar valanda miegota,šiandien 3-4.Jau galvoju tiek pavargus krisiu miegan,nei velnio.Jau ne taip ir karšta juk?
Šiandien reikia pgr testą pasidaryti,įtariu nuo sesės pasigavome koroną?Nes tik mb kosėjo,dabar jau ir aš. ax.gif Ir vis Turkija kalta. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nebe daro niekas jokių testų.Turi pats nusipirkti vaistinėje ir pasitikrinti. ax.gif
Kosau siaubingai.Na bet Turkija,balandį marti dovanojo,dabar sesuo iš ten parvežė. bigsmile.gif
Reikia kažkaip sodybą pasiekti braškes išskinti,bet lietų žada.Mb nori pas bites pažiūrėti.Tikėjausi mažėlis grįš savaitgalį,ne ,sako mes į Kroatiją su marčia bilietus savaitgaliui nusipirkome.Tai sakau uogos,parvežė dukra praeitą savaitgalį,pavalgėme,ačiū.Nežinau,gal į turgelį nuvešiu draugei parduoti.Grybus jau beveik išpardavė,liko šiai dienai pusę kibiro dar.O jau mintyse rytoj lėkti voveraičių.Sako jau mėlynės sirpsta.
Gerai,vakar ištapetavome bent kambarį.
Kaip švęsite jūs gimtadienį? wub.gif
Atsakyti