Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na va važiuoju ligoninėn.Kažko aš dažnai pradėjau lankytis gydymo įstaigose? ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Sėkmės, Ingrida 4u.gif laikysiu kumščius, kad viskas būtų gerai ir lauksiu grįžtančios wub.gif

Bet tai kokių vynų yra blink.gif blink.gif blink.gif stebina jų įvairovė ir jūsų sugebėjimai juos gaminti bigsmile.gif šaunuoliai kokie wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Jau po visko.Miegojau namie,sunkiai,verčiantis kiekvieną kartą nubudimas nuo skausmo.Nieko sugisime. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Puikiai iš iegota,koja jau visai neskaudėjo.Gyjame,jau ir vaistų nuo skausmo negersiu.
Vakar pradėjau rožes genėti,kai toks oras nesedėsi gi namie.Dar laukia nemažai darbo.
Šiandien į miestą,maisto jau užsipirkti.Manau nesuges.Šakotį vietoje torto nupirksiu,tikrai nesuges. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

kaip gerai, kad kojos nebeskauda thumbup.gif tik dar nejunk aukščiausios pavaros, kiek pasaugok koją.

Penktadienis ir dirbame iki 12.00 val., tad tuojau jau ir namo. Savaitgalis naminis, reikės gal jau langus išsivalyti, kiek namus apsitvarkyti prieš šventes, kiaušinius nudažyti. Gal sugalvosiu kokį pyragą išsikepti hmm.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Daug šalių aplamai penktadienį nedirba.Teisingai,kad ir pas jus ankščiau baigiate. 4u.gif
Šiandien kiaušinius nusidažysime,liežuvius išvirsiu,jokių tortų,pyragų.Šakotį nupirkau,niekas cukrų nevalgo,nevargsiu ir aš. ax.gif Aplamai ir iš karštų antį iškepsiu,elnienos steikų yra,pareguliuoti tik reikės kiek vaikai bus.Ignė šiandien po pietų,Urtė neaišku,Po draugės gimtadienio,dar draugė iš UK miegos pas ją.Tai arba šiandien arba rytoj.Dar rytoj pas žento giminę važiuos.Sako aš paliksiu pas jus, žentą išleisiu.Nu,ne sakau žmona esi ir važiuosi kartu.Ji pasiliks.Ten jau irgi Tavo giminė. mirksiukas.gif
Dar neaišku kas mamą atveš su draugu.Kviečiau sūnėną su drauge,nebet jie atvežtų.
Darbingos dienos. 4u.gif
Atsakyti
Su Šv. Velykom! Tegul šventinis džiugesys ir viltingos, pavasariška energija nuskaidrintos nuotaikos neskuba išeiti iš Jūsų namų ir širdies.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

su praėjusiom šventėmis 4u.gif svarbiausiai, kad sveikata būtų gera, o visa kita tikrai bus 4u.gif

Kaip smagu, Ingrida, kai susirinko vaikai wub.gif Urtei iš ties pasirinkimas sunkus. Atvažiuoja pas savus ir turi išvažiuoti doh.gif gal atvirkščiai darytų: pirma vyro pusę aplanko, o tada jau pas jus mastau.gif? smagiau būtų jai g.gif

Šventės naminės, niekur neėjom, nevažiavom.... vakar tik sūnus su marčia atėjo, bet ir tai tik prie namų, o vidų net nėjo schmoll.gif maišiau kepiau pyragus ir nieko gero nesigavo irnesakyk.gif arba reikia baigti visas mintis apie save kaip apie kepėją, arba naują orkaitę pirkti hmm.gif nors naujos orkaitės bet kuriuo atveju reikia, labai jau prasta mūsų. Dujinė, tai nei temperatūros nustatyti, nei kokio režimo parinkti schmoll.gif prieš kelis metus pirkome naują, bet aš laaaaabai esu ja nepatekinta, o ir Mama nesidžiaugia joje gamindama schmoll.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atųąlo.Jaučiu lysiu šiltnamin,braškės netvarkytos dar.
Koja tebe skauda,sako gali ir mėnesį ir metus skaudėti. bigsmile.gif
Atsakyti