Laba diena
kūrenimo tikrai daug

o tų malkų/briketų tai, atrodo, nespėji dėti...

tik įdedi ir vėl dėti reikia. Sodyboje pečius gerai įkaista ir laiko šilumą gerai. Tai nors tiek. Bet MB jau pergyvena, kad labai tirpsta malkos, o ir neplanavome tokio ilgo sodybos sezono

dabar va šią savaitę penktadienį planuoja važiuoti, tai dvi dienos kūrenimo bus. Daugiau penktadienį, paskui antrą dieną tai jau mažiau reikės. Kitai savaitei jau šaltesnius orus žada, gal jau žiema prasidės

nors pernai laukėm laukėm ir praėjo pro šalį žiema....
QUOTE(Aurute @ 2025 11 04, 07:09)
Labas rytas
Oi tos mamų širdys.

Visuomet pergyvenam, kai vaikai keliauja kur toliau. Aš irgi kai žinau, kad kur tolimesnėn kelionėn vyksta domiuosi, kol pasiekia tikslą.
Mūsų krašte žaliuokės jau tiltais auga.

Tik aš jų nerenku. Tiesiog nėra jau kur dėt.
Ir mums patiems bus naudinga, ne tik Volungėlei. Ilgiuosi be galo anūkų.
Maniškė šią savaitę plaukioja po Karibų jūrą, sekmadienį iš Majamio išplaukė ir per kelias šalis po vieną dieną, tai ryte mano pirmas darbas pabudus - į telefoną ir kokios naujienos iš jos. Dar ir valandų skirtumas prisideda.