Šią dieną Lietuvoje
Įvykiai
1990 Kauno miesto valdybos nutarimu iš Ramybės parko į Aukštųjų Šančių karių kapines perkelti Keturių komunarų palaikai.
Šią dieną pasaulyje
Įvykiai
740 Konstantinopolį nusiaubė žemės drebėjimas, pridaręs daug žalos, ir nusinešęs daugybę žmonių gyvybių.
1795 Paleistas Nacionalinis Konventas.
1863 paskelbti principai, kurių pagrindu vėliau buvo priimta Ženevos konvencija bei įkurtas Tarptautinis Raudonojo kryžiaus komitetas.
1863 įkurta Futbolo Asociacija (FA).
1905 Norvegija atgavo nepriklausomybę nuo Švedijos.
1954 Triestas grąžintas Italijai.
1976 SSKP CK ir sovietų vyriausybė priėmė bendrą nutarimą dėl tolesnio žuvies produkcijos gamybos didinimo ir pardavinėjimo tobulinimo. Maitinimo įmonėse įvesta žuvies diena.
1977 Somalyje, Merkos apskrityje, užregistruotas paskutinis pasaulyje susirgimo raupais atvejis.
1988 iš Tokijo į Londoną atskrido laineris Boeing-747 su viena keleive (lėktuvas gali skraidinti 353 žmones). Dėl techninių priežasčių reisas buvo atidėtas, visi keleiviai, išskyrus vieną japonę, pasikeitė bilietus ir skrido kitu reisu.
1994 Izraelis ir Jordanija pasirašė taikos sutartį.
2000 išleidžiamas PlayStation 2.
