Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas 4u.gif

Ingrida, gerai tokios gydytojos kai tyrimams negaili siuntimų. Vis viltis, kad neduokDie kas nors, tai ankščiau aptiks topsecret.gif

savaitės nėra... doh.gif ryt planuojam į sodybą, MB nori inkilų varnėnams prikabinti, sako, kad jau palengva grįžta jie. Gal labiau atgis sodyba :hmm Senelis apie 100 inkilų turėdavo paruošęs kasmet. Dabar svarbiausia, kad nelytų labai, nes tada nieko nebus galima padaryti topsecret.gif

Darbe pinigų medis pražydo wub.gif . Toks žiedas įdomus wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Turime ir mes kelis inkilus.Na varnėnai manu be kovo negrįš?Fainiai jie pradeda švilpauti.Neseniai sužinojau,kad jie moka mėgdžioti balsus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Be kovo gal negrįš, bet kiek čia iki to kovo liko? Kita savaitė jau kovas, o kai mes važiuojam tik savaitgaliais, tai geriau ankščiau. Pas mane kovo savaitgaliai tokie "sujaukti" bus: kitą šeštadienį sūnaus gimtadienis (dar nežinau aš švęs, bet kol kas pasilieku, kad važiuoti negalėsim), paskui savaitgalis nuo oro priklausys, kovo 15 d. savaitei Justina grįžta, tada po savaitės MB jubiliejus (nors eilinį kartą sako, kad nešvęs, bet gal įkalbėsiu g.gif), o ten jau ir Velykos. Vat ir visas kovas.... doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Šlapia,šlapia pas mus labai. bigsmile.gif
Gražaus oro MamaEgle sodyboje. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na kai MamaEgle,savaitgalis?Vakar jau gėles apgloščiau šiek tiek. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

šeštadienį buvome sodyboje, MB pakabino 6 inkilus varnėnams, aš kiek šabakštynų išpjoviau, pasivaikščiojome ir namo. Smagu sodyboje, tik apniukusi diena buvo, lipant į mašiną ir lyti pradėjo. Kitam savaitgaliui žada šiltas dienas, tai jau planuojam topsecret.gif MB sako, kad reiktų dar inkilų mažiukams paukščiukams, tai reiks dar nupirkti ir pakabinti medžiuose kur aukščiau. Tvenkinyje jau ledo beveik nėra, viename kampe dar truptis likę, bet jau visai nedaug. O žuvų ir nesimato schmoll.gif kaip jas suskaičiuoti ir ar iš viso jų ten dar yra mastau.gif

Vakar baseine buvau ir į parduotuves maisto. Vat ir visa diena. Pas mus visą naktį lietus prapliaupė doh.gif sakiau pakeliui į darbą potvynis bus (vienoje vietoje labai renkasi vanduo), bet kaip ir nieko dar.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Kai pažystama MamaEgle,važinėjome ir mes kažkada.Jūms tik tolokai ,mūms kai 25 km,tai visai šalia.
Draugauju su šanuku,Urtė savaitgalį skraidė į Vieną,dabar laukiame kada pasiims.Vakar nubėgo pas kaimynus iškakino kailį,žiaukčiojau plaudama.O dar klientams prieš pat atvažiuojant. blink.gif Būtų šiandien atvažiavus,netikėtai užsisakė namuką dar su šuniuku,tai vėl negalėsiu išleisti šanuko pasilakstyti su pavadžiu teks vedžioti.Planuose buvo gėlyną aptvarkyti šiltnamių imtis,vėl neišeis.Rytoj į miestą kraują priduoti. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

o kaip pati jautiesi?

tolokai važiuoti topsecret.gif į vieną pusė 110 km doh.gif būtų arčiau tai gal vasarą būtų galima pastoviai gyventi, nes ką dabar netoli valandos važiuoju, tai ir už miesto būnant panašiai tiek gali būti kelionės laiko. Bet dabar jau per toli ir per brangu būtų kasdien važinėti. Ir gėlynų ar lysvių neturime, nėra kaip prižiūrėti schmoll.gif

Kaip gerai dabar kai galima va taip savaitgaliui nulėkti kažkur, aplankyti naujus miestus, pasižiūrėt thumbup.gif dar kai su laisvom dienom kiek lanksčiau, tai visai šaunu. Ir bilietų pigesnių susigaudyti yra galimybė.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Na šiandien ramesnė diena.Klientai išvažiuoja,skalbimu užsiimsime.Parą visą lijo,mes apsemti.Gerai klientai su džipu,gal išvažiuos? mirksiukas.gif
Vakar mieste pridaviau kraują,vakare atsakymas.Visai patenkinta,svarbiausia cholesterolis normoje. ax.gif Geriu papildomai vaistus,kardiologai išrašė.Šeimos gydytoja nustebo,mano nuo kraujospūdžio su poveikiu ir cholesterolį mažinti,klausia o kam dar kiti?Sakau kardiologai rekomendavo.Na va ir rezultatas. ax.gif
Vakar Petras pareiškė per velykas nebus su marčia.Man tos velykos buvę nebuvę,bet visi susirinkdavome.Urtė iš karto kur pigūs skrydžio bilietai?Pasirodo konferencija Kalifornijoje,tuo pačiu reikalų ten ir taip yra.Tai nežinau kiek ten prabus? ax.gif Dabar laukiu,ką kiti pasakys?Tikiuosi bus per šventę.
Ignė savaitgalį darė balių savo vestuvių.Buvo apie 40 žmonių,iš Anglijos,Ukrainos ir šiaip draugų.Tik vakar iš namų svečiai išvažinėjo.
Pasiskiepyjau nuo erkinio encefalito,pirmą kartą negaliu priliesti rankos,skauda? bigsmile.gif Onkologė leido,skiepytis,nuo gripo nerekomendavo. ax.gif
Bangele,kaip gyveni?Sėji jau tikrai kažką?Dar nieko nesėju.Nėra labai sąlygų,pomidorų daigus pirksiu kaip ir pernai iš pažystamos.Vakar dar dėžę nuvežiau obuolių į turgelį,matau nesuvalgysime,vaikai neatvažiuoja,dar kokios 5 dėžės yra.Klientus vaišinu,vieniems patiko,maišiuką dar įdėjau namo.
Atsakyti
Ingrida, pasisėjau tik paprikas ir kelis pomidorus dėl ankstyvesnio derliaus pavalgymui. Už kokios savaitės sėsiu pomidorus. Reikia ne tik sau, bet ir dukrai, dėdei, kaimynei, draugei paauginti daigų. Sau mažinsiu kiekį, bet per visus vis tiek kokį šimtą daigų reikės paauginti. Šiltnamyje pasisėjau ankstyvųjų morkų palei šiltnamio šoną, kad netrukdytų sodinti paskui daigus. Man pasiteisino, gegužės antroje pusėje jau valgome morkas, kai tuo tarpu lauke sėtos tuo metu dar tik dygsta. Ir salotų, špinatų, ridikėlių normaliai lysvėje. Kol reikės pomidorus sodinti, jie jau bus nuvalgyti. Bet nieko negrėbiau, neravėjau dar lauke, aš gėlynais mažai rūpinuosi. Pas mane daugiausia gėlės auga pačios. Nei aš jų laistau nei ravėju blush2.gif Tuo labiau dabar, kai dar visai ne pavasariškas oras, šlapia, šalta. Va, atšils gal bus kitokia nuotaika. Dar kol kas daugiau namie darbų susirandu, pamezgalioju, su kaimo bendruomene į protmūšius nuvažiuoju atstovauti mūsų bendruomenę. Ožkų vedimo metas dabar, bet man neina su jom susitarti, prašiau, kad atvestų po 1 ar du ožiukus, bet jos manęs neklauso, viena atvedė ketvertuką, antra tris, trečioji turėtų sugriūti ryt poryt, bet storesnė už tą kur trejetuką atvedė, tai nieko gero nesitikiu. Man pieno reikia ir jo produktų, o tų ožiukų neturiu kur dėti. Net veltui niekas nenori. Valgyti morališkai neišeina. Toks tad ir biznis iš jų biggrin.gif
O šiaip laukiu ateinančio anūko, dukra jau dekrete, tai tokiom nuotaikom ir gyvenu.
Atsakyti