

jeigu ta padėtis keičiasi, tiek pas mus, tiek arabų pasauly, tai nė tradicija nė vertybė. Iki valdžią uzurpavo sektantai, buvo ( skirtingose šalyse skirtingai) netgi labai pažangi visuomenė. Irakas net UNESCO apdovanojimą buvo gavęs už sparčiai besivystantį švietimą, už draudimą mergaitėms eiti į mokyklą buvo baudžiama kalėjimu, visos lygiomis teisėmis dirbo. Tik ko norėti iš tokių giliai religingų šalių, jei amerikoje, demokratijos vėliavoje, tik ~1960 metais buvo uždrausta rasinė diskriminacija viešose vietose, darbe.
Dėsninga, kai ekonomika tragiška, nėra darbo, moterys nebekonkuruoja su vyrais. Ir pas mus tas pats.
Ir šiaip, mokslininkai jau yra atlikę tyrimus ir padarę išvadas: kur mažiau religijos, ten daugiau moralės. Pas mus irgi ateina gūdūs laikai, Karbauskis moters reprodukcines galimybes reguliuoja su vyskupais.
Jus neatsakete i PIlango klausimus. Apie tai kaip ten Irake buvo pries 50 metu man neberupi. Man rupi kokie zmones atvaziuoja i Europa dabar ir kaip tai pakeis mano gyvenima. As jums eilini syki palinkesiu nuvaziuoti i ES miesta, kuriame daug imigrantu ir prasieiti ten su sijonu. Labai greitai isgaruos visos fantazijos apie tai, kad visi vienodi ir visi gyvena seima, darbu ir ideju laisve.
o kaip jums atrodo, LT korupcija, vagystės, sukčiavimai, mokesčių vengimas, chuliganiškas elgesys kelyje, gėrimas, vaikžudystės yra tradicija ? vertybė?postsovietinio mentaliteto dalis, smurtines visuomenes pasekmes. Galime siaip vadinti kaip norime, bet faktas, kad taip yra. Jus man galite atskaityti paskaitele apie tai kaip vakarieciai del visko kalti ir Irakas buvo geresne salis uz Svedija, bet tai nieko nepakeis. Galite tai vadinti tradicija, kultura, vertybe, vakarieciu kalte, kaip tik norite. Faktas, kad mentalitetas skiriasi ir ju atvezta kultura pirmiausiai palies moteris. Vyrams nebus didelio skirtumo.