QUOTE(uarda @ 2022 01 15, 17:57)
Originalu, labai net
::::::::::::::::::::::::::
Straipsnis 2011 m.. Viskas tas pats. Kad kas jums lb tinka
"Kaip bevertintum, jų buvimas valdžioje sutampa su juodžiausiais laikais tai viena krizė, tai kita. Sutapimas tai ar dėsningumas?
Kitas neatskiriamas konservų bruožas energetikos objektų praradimas.
Charakteringa ir tai, kad Lietuvos išdavikus tai yra, visus, kas nepritaria konservatorių politinei linijai jie pasiryžę murkdyti srutose
Na, ir žinoma, nesibaigiantis srutų pylimas ant Rusijos turbūt, geros kaimynystės vardan. Imu suprasti, kodėl atsiranda Algrdo Paleckio simpatikų...
tik konservatoriai yra tikrieji Lietuvos patriotai, o visi kiti geriausiu atveju atsivertę kolaborantai, žemesnė kasta.
Visą šitą genocidui artimą veiklą lydi klasikinis konservatoriškas leitmotyvas kalti ne mes, kalti visi kiti, kurie buvo iki mūsų
Tačiau konservatoriai savo demagogijoje eina dar toliau, jų kalbose nesunku išgirsti kas ne su mumis tas prieš Lietuvą.
Man pastoviai prikaisiojama, kad as neatsimenu ka ana raso. Net siandiena neperseniausiai, o pati... Nupirks ir dades... Uz ausu pritems, prie savo isivaizduojamo. Kaip jau minejau, aciu dievui, kad ne pedofilija, nes uardai tokius fintus greita jai neitikusiem prisukti.
Dar karta prasysiu, osobo odarennoj, as esu liberaliu paziuru. Sekanciam kartui, pasistenkite tai isiminti.
Ta proga yra daug galimybiu isilieti pradedant Masiuliu ir baigiant Armonaites kostiumeliu
QUOTE(uarda @ 2022 01 15, 19:02)
O gal? nes 'kiekvienas masto pagal...
Butent, tai labai tamstai tinka
QUOTE(Amadėja* @ 2022 01 15, 18:39)
Sausio 13buvo paminėta didžiuliu bėgimu savaitgaly, o per 16 visada varom į miestą bent trumpam. Šiemet imsis visuomenininkai. Padarys šventę. Aš didžiuojuosi, kad turim tiek neabejingų ir Lietuvą nuoširdžiai mylinčių žmonių!
Pagalvojau, galimai mums, visuomenei ir reikejo spyrio i uzpakali, kad susivoktume ir parodytume, marginalam, kad jie nera sios salies dauguma. Ir tai, kad mums visiem reikia savo sventes svesti, o mes jau apsnudome, nurimome... O Laisve reikia ginti.
QUOTE(-burbanti- @ 2022 01 15, 18:20)
Tu esi psichiškai nesveika.
Ir tau gero vakaro ir turiningos nakteles.