Įkraunama...
Įkraunama...

Bateliai internetu

Sveikos,
Esu naujokė, jau seniai skaitau šį forumą, bet tik dabar išdrįsau parašyti.
Lietuvoje parduotuvėse batai labai brangūs, todėl noriu pabandyti įsigyti internetu. Gal galite pasidalinti nuomone, kur gerai, verta ir saugu pirkti?
Šiuo metu konkrečiai ieškau spalvotų laivelių.
Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Claire80 @ 2016 09 29, 12:20)
Sveikos,
Esu naujokė, jau seniai skaitau šį forumą, bet tik dabar išdrįsau parašyti.
Lietuvoje parduotuvėse batai labai brangūs, todėl noriu pabandyti įsigyti internetu. Gal galite pasidalinti nuomone, kur gerai, verta ir saugu pirkti?
Šiuo metu konkrečiai ieškau spalvotų laivelių.
Ačiū!

yoox,asos(taciau turiu negeros patirties su asos,nors kiti sekmingai perka)
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 09 29, 14:44)
yoox,asos(taciau turiu negeros patirties su asos,nors kiti sekmingai perka)

drinks_cheers.gif dėl yoox. Patogus ir greitas pristatymas, nemokamas grąžinimas, geros nuolaidos, gana dažnai būna nemokamas siuntimas.

asos nebent kitų gamintojų batus pirkt, nes paties asos batai nėra labai kokybiški, pirkti apsimoka nebent su gera nuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 29 rugsėjo 2016 - 13:55
QUOTE(Claire80 @ 2016 09 29, 13:20)
Sveikos,
Esu naujokė, jau seniai skaitau šį forumą, bet tik dabar išdrįsau parašyti.
Lietuvoje parduotuvėse batai labai brangūs, todėl noriu pabandyti įsigyti internetu. Gal galite pasidalinti nuomone, kur gerai, verta ir saugu pirkti?
Šiuo metu konkrečiai ieškau spalvotų laivelių.
Ačiū!


Kaip ir merginos minejo galite pasidairyti ASOS cia, tik reikia atsirinkti, nes pasiula didziule.
Patenkinta Boden kokybe cia
Taip pat YOOX cia
Dar John Lewis cia, taip pat reikia atsirinkti pagal kompanijas.
Atsakyti
Aš taip pat Asos pirkau, bet nesu labai patenkinta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotha: 29 rugsėjo 2016 - 15:19
Ačiū už atsakymus!
Pabandysiu, pažiūrėsiu Asos, gal ir kitas parduotuves.
O ką manote apie lietuviškas?
Open24 man neatrodo pigiau nei parduotuvėse, tai turbūt nepirkčiau. Na, nebent Crocs 😉
Draugė rekomendavo sulankstomus batelius (after-party) iš www.heelfree.shoes. Gal esate pirkusios šiuos ar kitus perlenkiamus batelius?
Man atrodo labai geros kainos (pvz., šie už 19,60 eur). Aišku, medžiaginiai, bet man ir nebūtini odiniai.
Atsakyti
Tai jūs čia savo parduotuvę norėjot pareklamuot? O aš maniau, kad rimtai klausiat.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 09 29, 16:42)
Tai jūs čia savo parduotuvę norėjot pareklamuot? O aš maniau, kad rimtai klausiat.



Kažką ne taip supratote... 😒
Ieškau alternatyvų brangioms LT parduotuvėms. Laukiuosi, jau žinau, kad greit ateis laikas, kai visi batai bus per maži. Nenoriu ir negaliu pirkti išmiera didesnių batų dėl kelių mėn....
Atsakyti
Tik nereikia mūsų kvailom laikyt biggrin.gif Naujas vartotojas sukuria temą apie batų parduotuves, dėl bendro vaizdo pamini kelias parduotuves, ir paskui, lyg tarp kitko, numeta niekam nežinomos parduotuvės nuorodą, neva tai draugė rekomendavo, ir giria kainas. Ne vakar gimėm, matėm tokių žinučių čia jau ne vieną, ir kaip tyčia, visos naujokių būna ax.gif Jau geriau atvira reklama, nei tokie žaidimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 29 rugsėjo 2016 - 16:35
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 09 29, 17:34)
Tik nereikia mūsų kvailom laikyt biggrin.gif Naujas vartotojas sukuria temą apie batų parduotuves, dėl bendro vaizdo pamini kelias parduotuves, ir paskui, lyg tarp kitko, numeta niekam nežinomos parduotuvės nuorodą, neva tai draugė rekomendavo, ir giria kainas. Ne vakar gimėm, matėm tokių žinučių čia jau ne vieną, ir kaip tyčia, visos naujokių būna ax.gif Jau geriau atvira reklama, nei tokie žaidimai.

lotuliukas.gif
šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 09 29, 17:34)
Tik nereikia mūsų kvailom laikyt biggrin.gif Naujas vartotojas sukuria temą apie batų parduotuves, dėl bendro vaizdo pamini kelias parduotuves, ir paskui, lyg tarp kitko, numeta niekam nežinomos parduotuvės nuorodą, neva tai draugė rekomendavo, ir giria kainas. Ne vakar gimėm, matėm tokių žinučių čia jau ne vieną, ir kaip tyčia, visos naujokių būna ax.gif Jau geriau atvira reklama, nei tokie žaidimai.



Man labai gaila, kad pasijautėte kvailinama.
Naują temą sukūriau, nes apie batus internetu nieko neradau. Na bet jaučiu, kad ką berašyčiau...

Jei kuri nors vis tik taip nesijausite, lauksiu komentarų apie LT el.parduotuves 😉
Atsakyti
Jei i tema, tai man patinka vela.lt, tik kartais beda su dydziais, ne visus turi. O nerekomenduoju jamkbatus.lt, netinkancius batus grazinau, parasika uzpildizau, bet neatgavau pinigu ir nenorejau su jais tasytis del nedideles sumos, bet daugiau tikrai is ten nepirksiu.
Atsakyti