NEGALIMA.
Nekenčiu nekenčiu šlykštyniu tautiečių, eilinį kartą apsivogusiu normaliose šalyse. Dabar nuomos adreso paslaugomis negalima per juos naudotis.
Šiandien gauta Info iš Eshopwedrop:
Dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių teko sustabdyti paslaugų teikimą Vokietijoje. Jei jau buvai užsisakęs prekių iš internetinių Vokietijos parduotuvių ar pardavėjų jos bus grąžintos siuntėjui, todėl informuojame, kad turėtum susisiekti su pardavėju ir pranešti apie susidariusią situaciją, kad atgautum investuotas lėšas.
Mes nuoširdžiai apgailestaujame dėl šių nepatogumų. Pažadame, kad paslaugų teikimą Vokietijoje atnaujinsime kuo įmanoma greičiau (planuojame, kad ir vėl nevaržomai pirkti Vokietijos parduotuvėse galėsi jau nuo lapkričio pirmosios).
nu man irgi nervai ima...