Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Pradejau ziureti, kol kas pusantros serijos paziurejau. Dar nenusprendziau patinka ar ne, bet neblogas, visai ziurisi, kankintis ziurint kol kas nereikejo  :D  matysiu kaip cia toliau bus.

As baigiau ziuret 1 sezona, tai toks tikrai kitoniskas serialas  :D 

Man ir reikejo poros seriju kad nuspresciau ar patinka ar ne. Labai idomus ir savotiski personazai  :D . Tai jei pabaigsi ziuret parasyk, turesiu pora klausimu kaip supratai tam tikrus ivykius  :mirksiukas: 

Atsakyti

Nuo liepos 18 dienos per LNK 13:00 val. pradeda rodyti Paskolinta meilė (Kiralik aşk)  :yahoo:​ 

Atsakyti

 Tai jei pabaigsi ziuret parasyk, turesiu pora klausimu kaip supratai tam tikrus ivykius  :mirksiukas:

Gerai :) 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 06 30, 01:16)
Manau, kad čia scenarijaus kaltė, nes labai mažai tam dėmesio skirta, todėl ir nebuvo išplėtota, išjausta. Todėl ir atrodo, kad nieko tarp jų nėra.. gaila, aišku.. galėjo būtų gerokai daugiau, juolab, būtų tikrai gana į tą temą, dar daugiau žiežerbų...

Aš tai nepasakyčiau, kad kaltė scenarijaus. Man tai tam seriale išvis nereikėjon jokių meilių seilių. Gerai, kad scenaristai ir neprikūrė ten "serenadų". Ir taip puikiai susižiūrėjo. O į Bensu vien dėl grožio ir rūbų buvo galima žiūrėt, plius man ir jos ta vaidyba normali. O kai mirė, tai gaila žiauriai buvo. Visiška neteisybė. Ir dabar širdį skauda. Va, mane kaip tik, Eilem erzino. Na, bet mane jos balsas labai erzina ir tas toks ale nekaltas žvilgsnelis. Tiek KPA tiek ICERDE ji mane erzino, tokia vištytė meilytė biggrin.gif
Atsakyti
Mano šio sezono meilė wub.gif
Seniai niekas tokio gero jaukaus jausmo nepaliko bežiūrint. Toks geras skonis palieka pažiūrėjus ir norisi dar ir dar ir dar... biggrin.gif Jokių atsilikėlių, gėris ir grožis, žodžiu biggrin.gif Pabandžiau Afili ask pažiūrėt, tai galvą įsiskaudėjo, vieni idiotai, kaip išvis įmanoma tai žiūrėt blink.gif unsure.gif
Grįžtant prie Benim tatli yalanim, ta aktorė mane sužavėjo - tokia jauna ir tokia nereali, superinė tiesiog! Tokia gera energetika iš jos sklinda! Ir plius neapsakomo grožio mano akimis wub.gif
O Furkanas man anksčiau kažkaip neužkliuvo, bet dabar toks visas apaugęs susivėlęs garbanotas labai fainas biggrin.gif Paskutinėj serijoj kai sulyzino plaukus, iškart pusę savo žavesio prarado lotuliukas.gif Ir vaidmuo jam tinka. Ir nuostabiai abu vienas kitam tinka. Net ne abu, o visi trys. Super parinkti aktoriai, atrodo lyg tikra šeima wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 12 liepos 2019 - 14:35
Afili ask pradejau, bet mano nervai neislaike biggrin.gif man nepriimtinas 19/21 amziaus miksas, tik spaudimas kyla beziurint smile.gif

Erkenci kus scenariste isbande nauja ivaizdi, ismete keleta personazu, bet to pasirode per maza ir i sezono pabaiga nusprende prideti tradiciniu prieskoniu - avarija bei atminties praradima doh.gif Dabar gales vel visa istorija pakartoti, kad Dzanas prisimintu biggrin.gif Aisku, i apsvaigusi nuo meiles Dzana atsiziureti neimanoma, bet uztat kiti personazai del ideju trukumo degraduoja.

Pasinaudosiu rekomendacija ir pradesiu Benim tatli yalanim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2019 07 13, 17:16)
Afili ask pradejau, bet mano nervai neislaike  biggrin.gif man nepriimtinas 19/21 amziaus miksas, tik spaudimas kyla beziurint  smile.gif 

Erkenci kus scenariste isbande nauja ivaizdi, ismete keleta personazu, bet to pasirode per maza ir i sezono pabaiga nusprende prideti tradiciniu prieskoniu - avarija bei atminties praradima doh.gif  Dabar gales vel visa istorija pakartoti, kad Dzanas prisimintu biggrin.gif  Aisku, i apsvaigusi nuo meiles Dzana atsiziureti neimanoma, bet uztat kiti personazai del ideju trukumo degraduoja.

Pasinaudosiu rekomendacija ir pradesiu Benim tatli yalanim 4u.gif

Na, jis ramus šeimyniškas, bet jokių psyyyychų biggrin.gif O šiaip skonio reikalas.
Aš, kad laikas neprailgtų naujų serijų belaukiant, sugalvojau pažiūrėti kitą Furkano projektą, nors nei jis man ten nepatinka, nei juo labiau jo partnerė, bet galvoju duosiu šansą. Kalbu apie 309 kambarį. Aš galvojau, kad Demet Ozdemir baisi, bet padariau atradimą, kad ji gražuolė, palyginus su ta pabaisa iš Karadenizo. OMG, turbūt nesu mačiusi nepatrauklesnės aktorės. Gryna ragana, košmaras, neužmigčiau naktimis į ją pažiūrėjus. Reziumė - mečiau po dviejų serijų. Aktoriai baisūs, vaidyba baisi, plius atsilikėlių pilna biggrin.gif Vėl nėra ką žiūrėt biggrin.gif
Atsakyti

Per tv8 prades rodyti SBA - "Aistros kaina"

Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2019 07 14, 19:26)
<p>Per tv8 prades rodyti SBA - "Aistros kaina"</p>

Kada? reikės mamai pasakyti, ji tokių dramų mėgėja ax.gif aš bandžiau žiūrėti, bet čia ne mano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mosso: 15 liepos 2019 - 14:54

Kada? reikės mamai pasakyti, ji tokių dramų mėgėja ax.gifaš bandžiau žiūrėti, bet čia ne mano.

 

nezinoma dar data

Atsakyti
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html


O kaip šitas, žiūrėjot? Nors man ta aktorė labai nemiela ir visai netinkanti pagrindiniam vaidmeniui.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 07 18, 00:43)
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
O kaip šitas, žiūrėjot? Nors man ta aktorė labai nemiela ir visai netinkanti pagrindiniam vaidmeniui.

160 serijų, kosmosas biggrin.gif
Dėl aktorės pritariu smile.gif su ja mačiau Bizim hikaye, pradėjau aišku dėl Burako Denizo. Neištvėriau to marazmo iki galo, nes užnervino net ir mano ir mano pamėgtas Reha Özcan. Apie pagrindinę aktorę Hazal Kaya tai išvis tyliu, retai kada būna tokia nesimpatiška ir netgi antipatiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mosso: 18 liepos 2019 - 13:30