Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

1.
Miranas neišgirdo raktažodžio, nesukluso, praslydo pro jį tie Reyan sakyti žodžiai ant stogo;
„Я больше не могу держаться Миран. Я не знаю что делать. Что мне ещё нужно зделать чтоб закончелос, не знаю. Как мы себя защитим от себя-же, не знаю.“

vartotojo įkelta nuotrauka

Man regis bus dar grįžta prie šito; bus tam tikros aplinkybės, kai jis tai atsimins, atsuks atgal mintyse jos pasakytus šiuos žodžius, supras jų reikšmę (pastūmėtą ir spontaniškai priimtą Reyan sprendimą susituokti); nes netikiu, kad Miranas taip ir nesužinos apie Reyan vizitą pas vietinį seniūną.

____________
_________________


Ar žiūrit kas, viena ar ne viena akim, "Zalim Istanbul"?

____________
_________________

Nežiūriu šio, bet patiko tai ką pamačiau (aktoriams_neutrali; nei simpatijos nei antipatijos) biggrin.gif
P.S. žinau, kad matėt ax.gif
https://www.youtube....MLH0OLfY&t=332s

Atsakyti

stai vienas turku serialas siu metu https://filmai.pro/1...019-online.html

Atsakyti
Ir kaip mintys po serijos?
Neturėtų būti Azizė pagal tai, ką rodė.
Kai tik visi pas Šadoglu išskirstė, mano pirma mintis - tam, kad sutrukdytų, ką planavo Azizė. O ką ji planavo? biggrin.gif
Vis tiek nesuprantu to seniuko vaidmens (dėdulio ūkvedžio).
Elif? Taikos nori? Nes nori būti su Azatu, reikia sutaikyti šeimas, o ir šiaip gerietė? Bet ar jos nosiai taip padaryti unsure.gif
Bet akivaizdu, kad kažkas iš buvusių šalia, kurie žinojo, kad Rajan pabėgo su apsauginiu. Aišku, visi iš galėjo greitai sužinoti, nes ausų pilna ten. O be tačiau, kad ant greičio suregzt tokį planą? Ar ir Rajan pabėgimą suplanavo?
Žodžiu.. biggrin.gif
Atsakyti

Tai ne Azizė, nes garsiai mąstė, grįžus namo, "aš to nepadariau, tai kas tai padarė?". Paslaptis.  

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Mintys tokios ir tiek jų, kad dar ir šiandien nepaleidžia, nors žiūrėjau penktadienį, ir vakar dar, bet tik šiandien galiu normaliai surinkti jas, dalimis rolleyes.gif
Penktadienį tai apskritai, serija baigėsi apie 00:30h, tai su tomis mintimis dar iki 02h gulėjau transo būsenoje biggrin.gif užmigti niekaip negalėjau.
Mane taip penktadienį išgąsdino ta pati pati pabaiga, kad gyvensiu nepamiršiu, vos širdis nesustojo. V ž sekundžių reikalas ta akimirka buvo_kai parodė, kad Miranas išeina visas toks grėsmingu veidu ir skambina kažkam... Aš akimirkai pagalvojau, kad tai Mirano darbas tas Reyan pagrobimas, kad grįžo senasis Miranas, senasis Šėtonas (oi gerai prisimenu aš jį tokį; piktas juodas akis, piktą žvilgsnį, veido išraišką grėsmingą ir įpykusią... šioje serijoje taip pat parodė tą Miraną iš praeities, tas šėtoniškas juodas akis rolleyes.gif )

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

kad visa tai buvo tik tobula maskuotė vardan to nelemto keršto (va šito tai aš realiai neišverčiau, tik ne tai). Ši mintis tą akimirką mano galvoje transformavosi šviesmečio greičiu. Siaubas, dar ir dabar negera darosi prisiminus tai doh.gif

Žinoma, po keletas sekundžių aš išgirdau vardą kam jis paskambino, su kuo kalbėjo, bet kai žiūri pas turkus transliuojamą seriją tiesiogiai, tai tuo metu ta įtampa ir nerimas dvigubai didesnis, aštresni tie pojūčiai.

Labai gilų įspūdį man ši serija paliko, ypatinga buvo. Nieko netrūko, visiškai, atvirkščiai, tiek visko parodė...
Tik einant per serijas ir atidžiai žiūrint supranti kodėl jie būtent TAIP daro, ir ne KITAIP; įvykiai ir tarpasmeniniai santykiai dėliojasi ir vystosi labai nuosekliai.

Šios serijos citata labai taikli- mokėti išlaukti, viskas palaipsniui išsispręs, nes bus, viskas gi bus, tik savo laiku.

vartotojo įkelta nuotrauka

"У всего есть своё время. Ни цветок раньше времени не распуститься, ни солнце раньше времени не взведёт.
Жди, то что твоё к тебе придёт."


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Pabaigos gi taip ir neišvertė! Ką jis sakė?
Atsakyti
Miranas Hazarui paskambino 🙂 Pasakė, kad Hazaras buvo teisus sakydamas, kad yra kitas priešas.
Atsakyti
Ačiū.
O ką jūs galvojat? Kas tas trečias?
Atsakyti

Siuos serialus patariu paziureti

https://filmai.pro/5...015-online.html

https://filmai.pro/6...015-online.html

https://filmai.pro/3...018-online.html

https://filmai.pro/3...017-online.html

Atsakyti

Aš negalėjau žiūrėti tiesiogiai, mačiau tik galą ir nieko nesupratau, tai turkiškai pažiūrėjau, kol dažiūrėjau ir subtitrais atsirado tai ir tą pažiūrėjau ir rytas išaušo :D :D :rolleyes: :D . Bet žiūrėsiu dar ir su vertimu.

Serija buvo tokia nuostabi, o Mirano ir Hazar duetas kažkas nerealaus, nereali chemija. :wub:

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2019 10 13, 21:13)
o Mirano ir Hazar duetas kažkas nerealaus, nereali chemija. wub.gif</p>

"Ne sūneli, o Miran Aslan bey!!!" biggrin.gif
Kai kalbėjo apie Romeno ir Džuljetą, man sužibo viltis, kad nebus toks finalas..
Po to mintys persimetė, kad.. o gal tėvas žus.. tada, kad vis tik tėvas su sūnus bus kartu, bet Rijan žus.. Taip norisi to hapy end. Ypač - Miranui, kuris visus metus praleido mele ir be meilės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 13 spalio 2019 - 20:36
P.S. Tai ką rašiau dabar, gal kokias 5 val kabėjo puslapio apčioje, niekaip negaliu visko iki galo parašyti, bo svečių turėjau, trukdis biggrin.gif Mažum dar pavyks šiandien, iki galo parašyt kas patiko šioje serijoje.



Serialo pabaiga man buvo tokia staigmena (t.y. 2 staigmenos), tokia netikėta, kad sunku pamiršti vartotojo įkelta nuotrauka
Tai, kam Miranas paskambino – stipru! Priešas priešu, bet Miranas be jokių skrupulų paėmė ir paskambino Hazarui. Labai patiko man ši siužeto detalė, sprendimas.
Miranas pasąmonėje žino, kad Hazaras nieko dėtas, nekaltas, maža to, pasiruošęs jam ir atleisti, tik neįsisąmonina dar.

vartotojo įkelta nuotrauka

Mano noras pildosi. Miranas ir Hazaras pradeda veikti išvien (kas man atrodė mission impossible), jie abu, drauge, savo keliais suka, o Reyan savo keliu.
Aš kaifuoju nuo Mirano ir Hazaro bendrų scenų. Jau kaip man įdomu jų liniją stebėti- apsakyti negaliu.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka




- День настанет, и ты обязательно противостоишь своей же правде, Миран Асланбей. Обязательно. Вот тогда ты и останешься один на свете. Будешь жалеть. Жалеть за то, что разрушил, но будет уже поздно. Теперь отойди с дороги.

Aš labai nenoriu šito, bet toks jausmas, kad taip neduokD ir gali nutIkti.

vartotojo įkelta nuotrauka




Reyan šachas Azizė.

vartotojo įkelta nuotrauka

Buvau tikra, kad Reyan įjungs nuovoką ir strateguos savaip, kad svarbu neskubėti, būti budriai, gudriai ir mokėti išlaukti, vadovautis faktais ir argumentais.
Ji pati esant šiuos namuos ne kartą girdėjo kaip Azizė Miranui smegenis skalavo…
Jos didžių diždiausias siaubas ir buvo_ar įstengs ir kiek jėgų svoriui turės parodyti Miranui, kad jis patikėtų, jog gyvena kreivų veidrodžių karalystėje.

vartotojo įkelta nuotrauka







Man praėjusioje serijoje patiko tas parodytas epizodas Mirano ir Reyn mamos.

Gerai, kad susitiko abi, kad Miranas suorganizavo tą susitikimą. Tas buvo būtina.

vartotojo įkelta nuotrauka

Tai buvo proga Miranui pasisakyti, o Zehrai išgirsti tai ką Miranas jai sakė, kokiu žodžius, jos dukros atžvilgiu, savo atžvilgiu. Tai buvo taip stipru, labai labai.
Ją, kaip mamą, tikrai galima suprasti; tavo niekuo dėtas vaikas - atpirkimo ožys dviejų šeimų nesantaikos, gyvenantis Aslanbėjų gyvatynę, su Azize po vienu stogu.
Teisingai ji namiškiams tėškė, kad, jei Reyan vietoje būtų Yaren, tai ramiai taip Šadoglų vyrai nestovėtų ir nelauktų, tuoj pat dumtų gelbėti, o kai Reyan, niekam nė motais, niekam širdies neskauda, kad galima ir neišsiaiškinus kas kėsinosi į jos gyvybę palikti ramybėje, likimo valiai.



P.S. mano vyras, pamenu, pamatęs Azizė, sakė- šiurpios baisumos, nenormali, vien dėl jos baisu žiūrėti biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti