Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Aš taip pat pradėjusi jį žiūrėti, kai tuomet rašei, kai klausiau ką žiūrit jūs, tik dar 3-čios serijos nepažiūrėjau 🙂
Man patinka👍 Pakankamai geras, žiūrėtinas 👀 Ir tikrai- kažkokia simpatija, t.y. visi simpatiški savaip👌
Atsakyti
Nu kaip blogai, kad Afili Ask neišverčia ketvirtadieniui verysad.gif
Atsakyti
Labai. Mane tas ir truputi nervina. Su subtitrais yra, o įgarsintos dar nėra verysad.gif
Atsakyti
Oho kokia ta sesuo Banu unsure.gif Panašu, kad nebus taip paprasta viskas ax.gif
Muzika labai faina wub.gif
Ateina dar vienas konkurentas kitą penktadienį ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Ferhat ile Şirin 1. Bölüm 1. Fragmanı

- Смотри, сегодня у меня встреча с женщиной из Капалы Чарши. Ремонт огромного
особняка. Если возьмём это дело, остальное просто. Вообще-то ей трудно угодить, но
может мы ей понравится.
- Ты разве не смотрела на него с интересом?
- Кто? Я? У меня и так дел полно.
- Эти глаза не видели такой красоты.
- Что он может забрать у нас, войдя в особняк, в нашу жизнь? Кроме нас что ещё есть в этом доме?
- Ширин.
- Ферхат.
- Мне надоели ваши законы, охрана, оружие! Я не хочу такой жизни!


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 11 14, 20:10)
Labai. Mane tas ir truputi nervina. Su subtitrais yra, o įgarsintos dar nėra verysad.gif

Blogiausiai tai, kad per penktadienį aš nespėju, idealiai per du vakarus/naktis.

Nepagalvoja jei apie mus biggrin.gif

O naujoko serialo vyriškis tks nelabai unsure.gif
Atsakyti
Ne mano skonio, bet, man regis jis bus kieto, tvirto charakterio personažas.
Aš jį tokį prisimenu, ir jam labai tas tinka.
Labai panašu, kad tai Banu jis bus kietas riešutėlis, o kai ji tokia valdinga, tai jaučiu jai dar bus ir principo reikalas.
Galvoju taip rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sulaukiau vertimo yahoo.gif Jau kelintą kartą pastebiu, kad po 12 nakties atsiranda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2019 11 14, 15:48)
Gaila, bet jis ilgai neišsilaikys, nes jis ir man patiko lotuliukas.gif



kodel neišsilaikys? Gal žinote kada įkels 4 seriją? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2019 11 15, 07:36)
kodel neišsilaikys? Gal žinote kada įkels 4 seriją?  ax.gif

Aš čia juokauju biggrin.gif
Paprastai, mano skonis labai nesutampa su turkų "hitais", dėl to taip sakau.
Nei vieno iš dabar lyderiaujančių serialų negalėčiau žiūrėti net už pinigus biggrin.gif O tuos, kurie man patinka, paprastai uždaro dėl prastų reitingų, su retomis išimtimis ax.gif

Ir šiuo atveju, jau dabar reitingas nekoks, o dar naujų projektų ateina, vargiai jie išsilaikys.

Dėl serijų įkėlimo net nežinau, praeitą savaitę, berods, sekmadienį su įgarsinimu įkėlė.
Atsakyti
Whagati, todėl, kad pas juos kino industrijoje viską lemia reitingai žudikai (na, nebent transliuoja valstybinis kanalas, tuomet marinuotis leidžia ilgiau), o jis serialo šios 3-čios serijos abiejose kategorijose nukrito. Šiuo metu pas turkus į savaitę rodo 26 serialus, o dar gi nauji projektai ateina, va sekantį penktadienį ateina naujas "Ferhat ile Sirin", dar vienas penktadienininkams penktadienio konkurentas. Faktas, kad nemažai kas eis kitą penktadienį naujienos 1-mą seriją pažiūrėti ir vėl bus rizika reitingams, o dar žiūrint kaip scenarijus pasisuks, tai labai galima greit reitingą išbarstyti, bežiūrintys turkai jei tik nusisuks nuo jo ir chana. Taip jau yra, tokia jau aritmetika, kad nuo labai daug veiksnių priklauso.
Aš tai norėčiau, kad išsilaikytų, man turinys, atmosfera, visos poros patinka, o ir galų gale įdomu kaip viskas išsispręs. Būtų idealu, kad bent 12-15 serijų rolleyes.gif Teko skaityti, kad serialo sumanymas pradžiai buvo 10 serijų (?) ax.gif Vienu žodžiu reikia, kad stabilus žiūrovas susiformuotų, nevaikščiotų tuda-siuda, na, ir išlaikyti jį. Vis tik šiandien bus dar tik 4-ta serija, tai įdomu kokius savo reitingus jis ryt parodys. Vienu žodžiu laikysiu čiūrikus rolleyes.gif


Pamenu, kaip praėjusiais metais nuo spalio mėn gyvenau sekmadieniais, žiūrėjau ir pergyvenau dėl "Bir Litre Gozyasi". Tai apmaudo tą kartėlį ir aš žinau.
Mielas, šiltas, geras, širdingas, jautrus, nuoširdumu dvelkiantis šeimyninis serialas kokių reta wub.gif wub.gif Žiemą, sniegą, kaip Kalėdoms eglę puošė, rodė wub.gif Kaip tik šis serialas iki Kalėdų ėjo. Man regis apie 14 serijų buvo. Na, bet kur jau čia, reitingų atžvilgiu- smulki žuvelė ir visokie rykliai ir banginiai biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Pamenu kaip pergyvenau už šią porą ir tik Dmeldžiau, kad tik ji nemirtų.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 11 15, 00:20)
Sulaukiau vertimo yahoo.gif Jau kelintą kartą pastebiu, kad po 12 nakties atsiranda bigsmile.gif
Rimtai? bigsmile.gif Geras! Niekad dėmesio neatkreipiau į tai, na, bet aš, tiesą pasakius, ir nežiūriu/nelaukiu tokiu laiku, nė į galvą man bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
ačiū, Visgi mirksiukas.gif
Na laikysiu kumščius, kad tie reitingai pakiltų ax.gif man ir patiko visos aktorės ir aktoriai, porelės visos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2019 11 15, 14:54)
ačiū, Visgi mirksiukas.gif
Na laikysiu kumščius, kad tie reitingai pakiltų ax.gif man ir patiko visos aktorės ir aktoriai, porelės visos  wub.gif
Ir svarbu taip tinka jie vieni kitiems, tos porelės ax.gif Aš tiesiog nekantrauju kas ir kaip toliau bigsmile.gif
Na, jeigu kas pakryptų į ne tą pusę, tarkim, tai bent tikėkimės, kad ji perkels iš penktadienio rodymui į savaitgalį mirksiukas.gif

Papildyta:
Kitą penktadienį, su juo kartu paėmus, viso transliuosis 5 serialai, t.y. jie visi vienu metu/laiku rodomi bus, tik, kad skirtinguose kanaluose. Tai įsivaizduoji kokia konkurencija smile.gif
Atsakyti