Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai VI Tema

Ar dar yra žiūrinčių Hercai?
Elif....netikėtas siužeto posūkis unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(florete @ 2020 03 29, 00:04)
Ar dar yra žiūrinčių Hercai?
Elif....netikėtas siužeto posūkis unsure.gif
Aš esu, buvau ir likau ta žiūrinti. Rašau buvau todėl, kad į kiekvieną savo žiūrėtinų serialų serijas paskutiniąsias rodytas jau žiūrėjau su nusiteikimu kaip į potencialiai finalinę seriją, nes netikiu, kad serialai po pertraukų dabartinių grįš, užkrato mąstai ir apsukos dar tik didėja, tad, ne itin tikiu kad ir rudenį grįš.
Elif....(pirmoji mirtis, savižudybė, 38-oje "Hercai" serijoje) tikėtinas man buvo posūkis, tik gal ne visai toks. Rašė apie aktorės ketinimą pasitraukti, beje, Reyan tėvukas, Hazaras, taip pat ketina/ketino išeiti, suprantama man.
Akivaizdžiai matėsi, kad šioje serijoje jau ne Elif ten buvo, o visai kitas žmogus ją vaidino.
Man tik klausimas kodėl kūrėjai būtent taip supasavo, o ne kitaip... Galėjo žiūrovui pasufleruoti, kad Elif neva vėl atgal grįžo studijuoti į Londoną.
Kodėl, na kodėl kūrėjai pasirinko Azatui tokią sunkią naštą ant širdies užkrauti... ir dėl to laiško... Laišką Elif galėjo palikti ir savo senelei Azizė, ypač jai. Kodėl kūrėjai tokį sprendimą priėmė man - mįslė. Neteisingas, labai neteisingas sumanymas Azato atžvilgiu.

Nutiko, tebevyksta globalinė nelaimė žmonijai, tai dar ir taip gerai, kad kūrėjai serialų (serialų kuriuos aš žiūrėjau) parodė paskutiniąsias serijas daugmaž avansu ant greitųjų spėdami sudėlioti pagrindinius akcentus su ta mintimi, kad_visko gali būti kad tai ir viskas jau...final, mielieji žiūrovai, ačiū jums už dėmesį.

vartotojo įkelta nuotrauka







Vai vai vai, mano dvi vaikčiojančios charizmos

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Tos harizmos dvi ir mano meilės nepasisavink Visgi. :angel2: 

Hercai ir aš žiūriu ir žiūrėjau. Su ta Elif tai tikrai nesamonė, pritariu. Jei būtų anksčiau nusižudžiusi būtu labiau suprantama, o dabar susipyko, kad Azatas vis dar  myli Rayan, bet, kad ir taip buvo aišku. (Šiandien kaip tik skaičiau, kad Hazaras niekur neišėjo)

Aš per tv8 šiuo metu žiūriu "Baltas melas" patikėkit manim kaip kaifuoju. Kaip jis man patinka, žiauriai. Meilė šeimai, netikra mama ir ta meilė kuri tarp jų atsirado. Kaip tik tarp tų kriokiančių serialų man palaima.  :wub: 

Kaip jus karantinas veikia? Ar sėdite namuose? Serialus turbūt kaip siemkas lukštenat..

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2020 03 29, 20:50)
Aš per tv8 šiuo metu žiūriu "Baltas melas" patikėkit manim kaip kaifuoju. Kaip jis man patinka, žiauriai. Meilė šeimai, netikra mama ir ta meilė kuri tarp jų atsirado. Kaip tik tarp tų kriokiančių serialų man palaima.  wub.gif 

Kaip jus karantinas veikia? Ar sėdite namuose? Serialus turbūt kaip siemkas lukštenat..

wub.gif wub.gif wub.gif
Apie ką aš ir kartojau čia kaip užsikirtusi plokštelė biggrin.gif Tikrai vienas gražiausių ir mieliausių serialų ever. Jis toks paprastas, bet tuo pačiu toks ypatingas. Man svarbiausia, kad jokių iki koktumo banalių a la juokingų durnelių nėra. Žodžiu myliu myliu myliu wub.gif
Aš per tą koroną buvau pamiršus, kad jį pradeda rodyti LT, tik užvakar prisiminiau, tai per šitas pora dienų net nepajaučiau kaip visas serijas susileidau biggrin.gif biggrin.gif

Aš ne Lt gyvenu, pas mus situacija žiauri, tai baisu, daug streso. Ačiū Dievui, kad šeima jau namie, vyras dirba iš namų, vaikai neina į mokyklą, tai kažkiek nurimau, bet turbūt tik iki tol, kol maistas baigsis ir reikės į parduotuvę eit arba užsisakyt į namus.
Iš to streso ir serialai nesižiūrėjo. O dabar visus sustabdė, tai nebėra ir ką žiūrėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 29 kovo 2020 - 22:10
Visgi, o kodėl galvoji, kad netęs serialų? Kaip tik po pertraukos ir Reyan mama galės prisijungti.

Dėl Elif - visai be logikos, net nedavė šanso Azatui, jei jau žiūrėti, kaip būtų realiai.. Absoliuti nesąmonė, kuri net nesujaudino, nes tai tiek netikėta ir keista, kad priimu kaip absurdą ir tiek.

Apie tą pasaulinį baubą norisi parašyti, pasiguosti, kiek esu rašius, vis ištrinu... Vis tikiuos, kad čia baisus sapnas.
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2020 03 29, 21:50)
Tos harizmos dvi ir mano meilės nepasisavink Visgi. angel.gif Hercai ir aš žiūriu ir žiūrėjau. Su ta Elif tai tikrai nesamonė, pritariu. Jei būtų anksčiau nusižudžiusi būtu labiau suprantama, o dabar susipyko, kad Azatas vis dar myli Rayan, bet, kad ir taip buvo aišku. (Šiandien kaip tik skaičiau, kad Hazaras niekur neišėjo) Aš per tv8 šiuo metu žiūriu "Baltas melas" patikėkit manim kaip kaifuoju. Kaip jis man patinka, žiauriai. Meilė šeimai, netikra mama ir ta meilė kuri tarp jų atsirado. Kaip tik tarp tų kriokiančių serialų man palaima wub.gif Kaip jus karantinas veikia? Ar sėdite namuose? Serialus turbūt kaip siemkas lukštenat..
Aš linkusi gyventi draugiškai, tad, nesisavinsiu tikrai Indrijan mirksiukas.gif

Tikrai? Fėjų reikaliukai taip sakant... Tuomet dedu "Baltą melą" į rezervo stalčiuką ax.gif

Man, ir ne tik man, ir kitiems mano šeimos nariams visos dienos kaip užsitęsęs amžinas šeštadienis.

Įdomi ta tokia saviadaptacija buvo; aš kaip ir aš, kaip ir mama, kaip ir žmona, kaip ir darbuotoja; viskas viename, bet greit persiorentavau.

Neramu apskritai. Man regis visame pasaulyje be 2-jų metų be šansų kad būtų taip kaip buvę iki prieš užkrato; kad sienas vėl visi atidarytų keliautų ir lankytų vieni kitus, ir pan,.

O taip, namuose, nesimakaluojame be rimto reikalo niekur, laikomės visų saugos reikalavimų, taip sakant_бережоного и бог бережот smile.gif

Oi ne, tikrai ne, tiesiog pasąmoniškai nesižiūrėjo, tik neseniai persirefrešinau ax.gif
Atsakyti

Tai aš turbūt vienintelė gyvenu kaip gyvenusi. Aišku pergyvenu kaip ir visi, bet niekur negaliu pabėgti. Dirbu gamybos ceche, darbo turim penkis kart daugiau, nuo kaukių ištisai devėjimo visas veidas raudonas, nuo pirštinių nagai išbrinkę, bet nieko džiaugiuosi kad turiu pajamų į skolas neįklimsiu. Bet tik būkit geri mažiau pirkit iš tų parduotuvių mes nebepajėgūs :D  :D  Serialam irgi atrandu laiko tik labai norėčiau į tokį įklimti kad net pamiršti bežiūrėdama kad po naktinės esi ir pietūs nepadaryti, man taip būdavo su "Kuzey Guney", ot buvo laikai, kai visą pasaulį pamiršdavai. Pamenat?

Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2020 03 30, 19:24)
<p>Tai aš turbūt vienintelė gyvenu kaip gyvenusi. Aišku pergyvenu kaip ir visi, bet niekur negaliu pabėgti. Dirbu gamybos ceche, darbo turim penkis kart daugiau, nuo kaukių ištisai devėjimo visas veidas raudonas, nuo pirštinių nagai išbrinkę, bet nieko džiaugiuosi kad turiu pajamų į skolas neįklimsiu. Bet tik būkit geri mažiau pirkit iš tų parduotuvių mes nebepajėgūs biggrin.gif  biggrin.gif  Serialam irgi atrandu laiko tik labai norėčiau į tokį įklimti kad net pamiršti bežiūrėdama kad po naktinės esi ir pietūs nepadaryti, man taip būdavo su "Kuzey Guney", ot buvo laikai, kai visą pasaulį pamiršdavai. Pamenat?</p>

Ojei, laikykitės wub.gif

Dar ir kaip pamenu Kuzey Guney laikus, kai diena ir naktis susimaišę buvo. Gaila, bet panašu, kad tokių daugiau nebebus...
Atsakyti
O dar bus šią savaitę naujų serijų? Ar jau psio?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 04 01, 15:38)
O dar bus šią savaitę naujų serijų? Ar jau psio?
Tų žiūrėtinų 'mano' tai nebus.
Mažum tie 'kiti', jei turi į priekį pavarę kelias serijas iš anksčiau, gal rezerve turi rodymui.
Na, nebent dar ten iš tokių 'nežiūrėtinų' kurių mes nei viena nežiūrime (?) pvz kaip kad ta Мафия не может править миром ir pan,. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2020 03 30, 23:44)
Ojei, laikykitės  wub.gif

Dar ir kaip pamenu Kuzey Guney laikus, kai diena ir naktis susimaišę buvo. Gaila, bet panašu, kad tokių daugiau nebebus...



Pritariu, aš atradau turkų serialus palyginamai nesenai, prieš 4 metus, bet įnykau gerai ax.gif Man fovoritai seni, nes ten viskas taip tobula, pradedant aktorių vaidyba, scenarijumi, baigiant muzika. Ją klausau labai dažnai. Dabar įpusejau gal 3 ar 4 kartą matytą Ask I Memnu poto seks Kuzey Guney kurį taipat matysiu gal 3 kartą, o prieštai pabaigiau Feriha taipat matytą 3 ar 4 kartą biggrin.gif man jis didelė nostalgija, nes tai buvo pirmas turkų matytas serialas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 01 balandžio 2020 - 17:36
QUOTE(otea @ 2020 04 01, 17:34)
Pritariu, aš atradau turkų serialus palyginamai nesenai, prieš 4 metus, bet įnykau gerai  ax.gif Man fovoritai seni, nes ten viskas taip tobula, pradedant aktorių vaidyba, scenarijumi, baigiant muzika. Ją klausau labai dažnai. Dabar įpusejau gal 3 ar 4 kartą matytą Ask I Memnu poto seks Kuzey Guney kurį taipat matysiu gal 3 kartą, o prieštai pabaigiau Feriha taipat matytą 3 ar 4 kartą biggrin.gif man jis didelė nostalgija, nes tai buvo pirmas turkų matytas serialas smile.gif
Oi kaip tos ašaros kaip pupos biro man Ask i Memnu finale, gyvensiu nepamiršiu Bihter tą beni beni beni...
Kuzey Guney tai išvis man wub.gif Tas Kivancas, tas Tekinoglu ir ta Cemre wub.gif
Mano respect jų jausenom ir vaidybai wub.gif
Atsakyti