Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Tali sveikinu   :4u: 

Man darė vidaus organu echo kartu su krūtinės  :hmm: Ginekologu visada pačiam rūpintis reikia

Atsakyti

Merginos kurios geria tamoxifena, ar darotes estrodiolio tyrimus? 

Nes aš dariausi prieš menesi, ir sugalvojau šiandien pasidaryt, ir ka manot labai labai aukštas, vet pagal FSH vistiek klimaksas.

Atsakyti

Aš niekad nesidariau  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2018 06 22, 16:39)
<p>Merginos kurios geria tamoxifena, ar darotes estrodiolio tyrimus? </p><p>Nes aš dariausi prieš menesi, ir sugalvojau šiandien pasidaryt, ir ka manot labai labai aukštas, vet pagal FSH vistiek klimaksas.</p>

O ką reiškia tas estrodiolis? Ir kas tas FSH?
Man dirbtinai klimaksa sukėlė bet jokiu tokių tyrimų nedaro
Atsakyti

O kodel tau sukele klimaksa?

Estrodiolis kiaušidžiu hormonas, FSH- folikulus stimuliojantis hormonas. Kadangi mmm neturiu tai skaitosi kaip dirbtinis klimaksas. Pagal FSH - klimaksas. Tai pagal viska estrodiolio turetu buti mažai, o pas mane virš 3000, prieš menesi buvo apie -111. Tai arba tamoxifenas taip užkele, arba klimaksas praeina, arba bus kokios funkcines cistos. 

Bet mano vežys hormoninis tai logiškai mastant reikia, kad butu kuo mažiau hormonu. Neramu man:(

Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2018 06 23, 18:34)
<p>O kodel tau sukele klimaksa?</p><p>Estrodiolis kiaušidžiu hormonas, FSH- folikulus stimuliojantis hormonas. Kadangi mmm neturiu tai skaitosi kaip dirbtinis klimaksas. Pagal FSH - klimaksas. Tai pagal viska estrodiolio turetu buti mažai, o pas mane virš 3000, prieš menesi buvo apie -111. Tai arba tamoxifenas taip užkele, arba klimaksas praeina, arba bus kokios funkcines cistos. </p><p>Bet mano vežys hormoninis tai logiškai mastant reikia, kad butu kuo mažiau hormonu. Neramu man:(</p>

Klimaksa sukėlė matyt kad mažiau tu hormonų gamintus organizme ir kaip sakė aplamai visi procesai greičiau vyksta , taigi ir vėžys turi geresnes galimybes plisti. O kai klimaksas viskas lėčiau organizme taigi ir vėžys ne taip greit issivsiksto.
Man dviem metams paskyrė tuos vaistus leistis kad mmm nebūtų. O po to dar 3 metus liks tik tabletės hormonines

O ką gydytoja tai sako dėl tų rezultatų tokių?
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2018 06 20, 09:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ViTiMe" data-cid="72132047" data-time="1529476219"><div><p>Mano pašalintos.Procedūra paprasta, laparaskopas. Vieną dieną šalina, kitą jau namo. Vat po operacijos menopauzė labiau kankina, bet reik priprast. Mano abi tetos nuo kiaušidžių išėjo. Susirgo 50-ies ir jau 3 stadija buvo. Nenorėjau rizikuot.</p></div></blockquote><p>Keliu metu salinot?</p>

43 , kai baigiau gydymą ir reabilitaciją
Papildyta:
QUOTE(tali3 @ 2018 06 20, 16:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Brazil" data-cid="72129735" data-time="1529228975"><div><p>tali3, kai sužinosi savo ilgalaikio stebėjimo planą, būtinai pasidalink. Mano žiniomis, NVI nuo birželio patvirtino naują stebėjimo ir tyrimų tvarką, ir dabar lyg ir rečiau tikrins. Nežinau kaip anksčiau buvo, bet dabar pavyzdžiui man priklauso MRT ir markeriai kas pusę metų, o echoskopija tik kartą metuose. Aš galvojau, kad bent pirmus metus kas tris mėn. tikrina? Įdomu bus pasilyginti kam ką skiria ir kaip dažnai.</p></div></blockquote><p>Śiandien buvo paskutinis švitinimas yahoo.gif  Dabar pas mamologa rugpjučio gale, kaip supratau nieko nedarys tik vaistu išrašys. Man priklauso 1 kart metuose: krutu MRT, plaučiu rengenas, mamograma, krutu echoskopija kas puse metu. Viskas. Toliau bet koks mano kaprizas už mano pinigus, arba turesiu kokiu nusiskundimu. Nei vidaus organu MRT, nei kaulu scintografijos su pirma stadija ne priklauso. </p><p>Tai kita savaite eisiu pasitikrinsiu papus ir pas gine. Labiausiai patiko: jus geriat tamoxifena, pati turit pasirupinti ginekologu.</p>

Tali, sveikinu!!!!Linkiu kuo greičiau atsigauti ir pozityviai gyventi toliau smile.gif
Atsakyti

Vitime,ir jus jauna susirgot😕

Atsakyti

O kodel tau sukele klimaksa?

Estrodiolis kiaušidžiu hormonas, FSH- folikulus stimuliojantis hormonas. Kadangi mmm neturiu tai skaitosi kaip dirbtinis klimaksas. Pagal FSH - klimaksas. Tai pagal viska estrodiolio turetu buti mažai, o pas mane virš 3000, prieš menesi buvo apie -111. Tai arba tamoxifenas taip užkele, arba klimaksas praeina, arba bus kokios funkcines cistos. 

Bet mano vežys hormoninis tai logiškai mastant reikia, kad butu kuo mažiau hormonu. Neramu man:(

as irgi kiek supratau man gydytojas paaiskino, kad  geriant tamoxifena deja bus menopauzes simptomai ir kad jus jauna jie bus gana nemalonus ir labiau jausis..nu bet ka darysi baisiausia nuotaiku kaita,visa kita kaip ir nekreipiu demesio

Atsakyti

as ir pati jauciu biski duos moraliskai pakenteti tas tamoxifenas...idomu keliems metams dar paskirs...o kas nors sergate gerdamos ji ar visiskai nustojote.klausiu  nes buvau pas gyd,ginekologa NVI labai geras mielas gyd. viska paziurejo ir pasake kad galite ir sirgti gerdamos ji

Atsakyti
QUOTE(simpleGirl @ 2018 06 25, 15:52)
<p>as ir pati jauciu biski duos moraliskai pakenteti tas tamoxifenas...idomu keliems metams dar paskirs...o kas nors sergate gerdamos ji ar visiskai nustojote.klausiu  nes buvau pas gyd,ginekologa NVI labai geras mielas gyd. viska paziurejo ir pasake kad galite ir sirgti gerdamos ji</p>

Vyresnės gali ir nesirgti. Jaunesnės taip. Aš, praėjus po zoladekso leidimo kokiems 3-4 men.apsirgau. Čia individualu labai.
Atsakyti

O kaip čia suprasti vienoms leido zoladexo, kitoms ne :mastau: nuo ko čia priklauso kažin.

Vienu žodžiu daktarai nežino koks turi buti estradiolis vartuojant tamoxifena, mamolgai siunčia pas gine, gine pas onko. Ryt važiuosiu pas Drobniene, įdomu ka ji sakys

Atsakyti