Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

O kaip Jums skiriasi šalutiniai poveikiai viska pasalinus ir pries salinima vartojant Tamoksifena+Zalodexa? Ar daugiau vargina po salinimo?

Atsakyti
QUOTE(Oleandre @ 2020 02 22, 08:39)
<p>O kaip Jums skiriasi šalutiniai poveikiai viska pasalinus ir pries salinima vartojant Tamoksifena+Zalodexa? Ar daugiau vargina po salinimo?</p>

Chemija man kiaušidžių veiklos nesustabdė. Paskyrė zolodeksą, kuris sukėlė klimaksą. Buvau 43 metų. Organizmui buvo šokas. Galvojau ant proto kris - nemiga, karščio pylimai.Tada ir buvo blogiausia. Kai viską pašalino kažkaip lengviau buvo., kadangi jau organizmas gal pripratęs buvo.
Tie pojūčiai man stipresni nebuvo.
Atsakyti

Laba dienele.... Sakykit, gal kas yra su metastazem kepenyse?

Sveikateles visiems

Atsakyti

O kiek buvo metu, kai salino? Man dabar 43, apie pusmeti leidzia Zalodex.

Atsakyti
QUOTE(Oleandre @ 2020 02 22, 19:54)
<p>O kiek buvo metu, kai salino? Man dabar 43, apie pusmeti leidzia Zalodex<span>.</span></p>

46 m.Iki natūralaus klimakso, jei būčiau neapsirgus vėžiu, dar laiko buvo. 39m. dar gimdžiau. Dabar man beveik 52 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 22 vasario 2020 - 20:11

Ir as 39 metu dar gimdziau, o 41 nustate hormonini kruties v. Gal velyvas gimdymas isbalansuoja hormonus ir itakoja ligos atsiradima :hmm: 

Atsakyti

Man lengviau po pašalinimo, nei pradėjus vaistus. Po šalinimo tik 4 pilni mėn praėjo. Gal dar kas keisis. Gal , kaip rašė Edmė - organizmas jau per 2metus pripratęs buvo..

Atsakyti
QUOTE(Oleandre @ 2020 02 23, 11:04)
<p>Ir as 39 metu dar gimdziau, o 41 nustate hormonini kruties v. Gal velyvas gimdymas isbalansuoja hormonus ir itakoja ligos atsiradima hmm.gif </p>

Gal... as irgi gimdziau tokio amziaus. "Kur silpna, ten ir truksta"... V nustate kai vaikui buvo pusantru metu.
Atsakyti
QUOTE(uogiukas @ 2020 02 22, 19:51)
<p>Laba dienele.... Sakykit, gal kas yra su metastazem kepenyse?</p><p>Sveikateles visiems</p>


unsure.gif
Atsakyti

Uogiuk, o kokia jūsų situacija? Saulius

Atsakyti
Labas visoms . Prieš 4 metus susirgau krūties vėžiu. Dabar geriu tamoksifeną ir kaip ir visos, esu gydytojų prižiūrima. Pernai vasarą surakino sprandą po baseino. Skausmas vienoje pusėje, pasukus galvą, likęs iki šiol. Tai greičiausiai radikulitas, bet chemoterapeutė tam, kad atmesti spėliones, siūlo scintigrafiją. Ar teko kam iš čia dalyvaujančių atlikti šią procedūrą? Būsiu dėkinga pasidalinusioms savo patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(JuVyTa @ 2020 03 02, 22:41)
Labas visoms . Prieš 4 metus susirgau krūties vėžiu. Dabar geriu tamoksifeną ir kaip ir visos, esu gydytojų prižiūrima. Pernai vasarą surakino sprandą po baseino. Skausmas vienoje pusėje, pasukus galvą, likęs iki šiol. Tai greičiausiai radikulitas, bet chemoterapeutė tam, kad atmesti spėliones, siūlo scintigrafiją. Ar teko kam iš čia dalyvaujančių atlikti šią procedūrą? Būsiu dėkinga pasidalinusioms savo patirtimi.

Geriau pasitikrint, negu gyventi nerime:) nieko ten baisaus, tik uztrunka ilgokai - po kontrasto suleidimo reikia keleta valandu palaukti skanavimo ir pasiplanuokit para po to kontakto su vaikais, ir nesosiomis netureti.
Atsakyti