Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Ačiū! Dar gavau 28 metines atostogų dienas (priklauso dėl sumažinto darbingumo 25 dienos ir dar 2,8 už stažą berods, gerai nesupratau). Lengvata į muziejų jau spėjau savaitgalį pasinaudoti :)

Man taip pat artėja 5 metai po gydymo (šį gruodį), visgi kokia laimė kad išgyvenau, kai pagalvoji, juk buvo III stadija. Tikėti ir stengtis, viską dėl savęs padaryti - verta.

Atsakyti

SauleBrazil, tu musu ikvepeja!

Man netekta darbinguma paliko 35% (darbingumo, reiskia 65% netektas) iki pensijos (labai ikvepiantis tikslas isgyventi iki pensijos - iki jos man dar koks 15-18 metu).

Ir taip, tai susije ir su bukle, kuri liko po onko gydymo (limfedema, kaulu skausmai, nemiga), ir su kitomis ligomis (pasikartojanti depresija, buvusi komplikuotos stuburo isvarzos operacija, po kurios neatsistate visi jutimai ir refleksai, ka tik pakeite klubo sanari).

Man po diagnozes 2 metai ir 4 menesiai, po gydymo 1 metai ir 4 menesiai.

Mano pensija visai nebloga, bet ir “suvalgo” ja tyrimai (kai negali laukti 2-4 menesius, kad padidaryti MRT, papildai ir pan.). Bet kokiu atveju, esu dekinga valstybei, kad manimi rupinasi.

Likau dirbti 0,5 etato, pati pasiskiriu darbo laika pagal savijauta (dirbu savo seimos verslo imoneje, tai galimybiu tam turiu).

Visoms ikvepimo, vilties ir geru gydymo rezultatu.

Saule, o is taves lauksim vis periodiskai ziniu, nes nu mums reikia sekmingu gijimo istoriju.

Atsakyti

Sveikos, man 35m.,iš abiejų krūtų nežymiai bėga skystis (kaip priešpienis). Nesilaukiu, o ir maitinau prieš 10metų. Buvau pas ginekologės, pas mane gimdos, kiaušidės reikalai tvarkoj. Jokių cistų nėra, kas galėtų paaiškinti hormonų pokyčius dėl "priešpienio". Registruotis liepė krūtų echoskopui dabar. Guzelių neužčiuopiu. Skausmas yra labiau maudimas, tempimas ir ne visada. Ovuliacijos metu tempimas būna belenkoks, taip jau pusę metų su krūtų skausmu; mėnuo-kaip pastebėjau "priešpienį"; savaitė- virš krūtinės skausmas lyg sumušimas.

P.S.Mamai buvo krūties vėžys. Sesei nepiktybinės cistos krūtinėse.

Klausimas, ar kam yra pasirodęs skystis iš spenelių ne žindimo ir ne nėštumo laikotarpiu? Ar reikėtų susirūpinti? O gal čia tik hormonai juokauja su mano kūnu?

Atsakyti