Įkraunama...
Įkraunama...

Krūties onkologija

Voretal, puikiai suprantami jūsų jausmai ir nerimas, bet... šiais laikais, jei ir kas yra, ypač jei neišplitę, kuo puikiausiai pagydoma. Susikaupkite, klausykite gydytojų, nepulkite pirkti CBD (pirmiausia, jei ką ruošiatės vartoti, turite žinoti, kodėl tokių dalykų reikia ir kaip jie veikia). Iki greitai, ir praneškite, kaip sekasi.

Saulius

Atsakyti
Sauliau, kaip jūsų šeima laikosi?

Kaip visos kitos laikosi?
Atsakyti

Sveiki,

prisiduodu, kad ką tik gavau papildomų vaistų, nes mano kiaušidės nusprendė dar pabūti gyvybingos (gal galvoja, kad aš vėl noriu būti mama - ir kas joms tokią info suteikė?)... tai va jų veiklą blokuos, žodžiu, vėl džiaigsiuos karščio bangom :)

O šiaip lyg viskas ok, dar vis gyvenu remisijoj (duok dieve, taip ir toliau). Kaip pas visus kotus reikaliukai?

Atsakyti
QUOTE(KM @ 2024 07 22, 12:47)
<p>Sveiki,</p><p></p><p>prisiduodu, kad ką tik gavau papildomų vaistų, nes mano kiaušidės nusprendė dar pabūti gyvybingos (gal galvoja, kad aš vėl noriu būti mama - ir kas joms tokią info suteikė?)... tai va jų veiklą blokuos, žodžiu, vėl džiaigsiuos karščio bangom smile.gif</p><p></p><p>O šiaip lyg viskas ok, dar vis gyvenu remisijoj (duok dieve, taip ir toliau). Kaip pas visus kotus reikaliukai?</p>

Kokius vaistus davė?

Aš gavau Tamoxifeną ir dar dėl ganėtinai jauno amžiaus (44) Zalodexą.
Atsakyti