Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja forumo versija

Ar čia taip reikia tapatintis su kitais? buvo išskirtinumas ir nostalgija, o liko kas... :oh:   baisu. Senos versijos tikiuosi nepanaikinsit?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eirwen: 27 lapkričio 2017 - 13:20
QUOTE(Lėja... @ 2017 10 30, 06:58)
vis dar negalima išsiregistruoti?

[U]
Aš taip pat noriu išsiregistruoti. jau virš metų laukiu....Niekas nieko neatsako....
kas čia darosi?
Papildyta:
QUOTE(mamaEgle @ 2017 10 02, 10:13)
Tikriausiai taip norima ir tuos paskutinius - pačius kantrausius - narius išvaikyti, kad "ramia dūšia" būtų galima išjungti šviesą forume verysad.gif

tai kad nepaleidžia tų pačių kantriausių, kad ir kaip norėtum išeiti....
Atsakyti
Prasau panaikinti ( isregistruoti/istrinti) mano anketa siame forume.
Atsakyti

Prašau išregistruoti

Atsakyti
Moderatoriai, kodėl neišregistruojat???
Ar kas nors teiksis atsakyti?????
Atsakyti

Niekas jokių pastabų nebeturit, ar nieks nieko nebekoreguoja naujoje versijoje?

Apie nuotraukas/paveikslėlius, keliant iš interneto. Leidžiama publikuoti 10 paveikslėlių, peržiūroje jas visas ir rodo, kaip nuotraukas, tačiau norint publikuot, neleidžia ir sako, kad kažkurios formatas netinkamas, tai kaip man žinoti kurios, reiškia turiu visas po vieną trinti ir tikrint? Seniau būdavo, kad peržiūroj, ta, kuri netinkama ir nerodoma.

 Kitas niuansas su nuotraukom, jei pakimba SM, prieš paspaudžiant postinimą, arba jei noriu cituoti, tas pačias nuotraukas, jas vėlgi rodo vaizdu, o ne nuorodom, kaip tada nukopijuoti nuorodas?  :hmm: 

Atsakyti

Laba diena,

Prašau ištrinti mane ir visas mano žinutes iš šio supermama.lt forumo (pašalinti narį). Ačiū!

Atsakyti
Daugiau nei du metus nesugebat susitvarkyti su nauja versija umn.gif Vis laukiu, kada bus galima prasyti isregistruoti.
Labai prasau, isregistruokit mane!!!! Nebeidomu jau labai senai.
Atsakyti
Per visur dabar nuėjo naujo persiregistravimo ar bent naujo sutikimo varnelių dėliojimo vajus dėl atnaujintų asmens duomenų apsaugos taisyklių, o čia palikti amžinai. biggrin.gif

Asmens duomenų apsauga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 19 birželio 2018 - 22:16

prašau išregistruoti mane iš S.M. forumo, ištrinti visas žinutes. 

Atsakyti
Prasau panaikinti ( isregistruoti/istrinti) mano anketa siame forume ir ištrinti visas žinutes.
Atsakyti
Ar kas nors čia yra, be narių? Vardų nekeičia, išsiregistruoti neleidžia, niekas neatsakinėja blink.gif
Atsakyti