Įkraunama...
Įkraunama...

Lelijos VIII tema

user posted image

user posted image

user posted image

Auginam, puoselėjam ir grožimės toliau

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 spalio 2016 - 09:52
wub.gif vaje , kokia antroji nuotrauka wub.gif wub.gif wub.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Durpės gal žemyninėje zonoje gerai. Jei lis ir lis iki Kalėdų ar ilgiau, tai po durpėm sušus. Nebent dar durpes dengti, kad nesušlaptų. Arba sodinti baltąsias lelijas šalia sausai dengiamų rožių. Taip ir rytinės lelijos peržiemoja

Jei pasodinau užvakar lelijas ir užmečiau durpių ant viršaus ,ir dar šiaudais apmulčiavau tai blogai padariau?Sušus po šiaudais ,taip ?Persistengiau ko gero .Reikia laukt šalčių ir po to mulčiuot,taip?Mano ne baltosios...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2016 10 21, 11:33)
wub.gif vaje , kokia antroji nuotrauka wub.gif  wub.gif  wub.gif Ačiū 4u.gif

buvo dar viena super, kaip apatinė, tik kitu kampu, bet kažko neįsikėlė, nežinau kokia ten šalis kad taip nuostabiai priekalnėse jos auga wub.gif

šiaip žiurint i kitų sodus supratau, visos lelijos gražios smile.gif, bet kad būt vaizdas reikia sodinti bent 5-6 vienodas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 21 spalio 2016 - 10:51
QUOTE(daiveee @ 2016 10 21, 10:45)
Durpės gal žemyninėje zonoje gerai. Jei lis ir lis iki Kalėdų ar ilgiau, tai po durpėm sušus. Nebent dar durpes dengti, kad nesušlaptų. Arba sodinti baltąsias lelijas šalia sausai dengiamų rožių. Taip ir rytinės lelijos peržiemoja

Jei pasodinau užvakar lelijas ir užmečiau durpių ant viršaus ,ir dar šiaudais apmulčiavau tai blogai padariau?Sušus po šiaudais ,taip ?Persistengiau ko gero .Reikia laukt šalčių ir po to mulčiuot,taip?Mano ne baltosios...

Gal ir gerai, bet neparašėte kokios lelijos. Azijinės nieko nebijo (beveik).
O kitas kaip auginti, sunku patarinėti, kiekviena vieta skirtinga. Net tam pačiam kieme yra visokių plotų. Savo rytines ir kai kurias OT auginu vazonuose ir žiemai nešu į vėsią patalpą (Kaune), po to, kai daug lelijų neatlaikė 2011 žiemos. Sklype prie Dubysos OT visai gerai peržiemoja.

Beje, antroje nuotraukoje karališkosios lelijos irgi lepokos, reikia mulčiuoti per šalčius.
Atsakyti
Karališką turėjau jau iš seniau...tai rudenį aš ją uždengiu gėlėmis iš iėlyno nupjautomis , krūvas tokias tiesiog sudedu tų stiebų...ir peržiemoja...
Atsakyti
Mano karališka ir nedengta gyvena, bet ji auga užuovėjoj prie pastato į pietų pusę
Atsakyti
kas auginate ot lelijas?kaip auga,ziemoja ir dauginas?gal pasidalinsit patirtim?pirma meta ju pirkau,pasodinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 10 21, 11:46)
...bet kad būt vaizdas reikia sodinti bent 5-6 vienodas.

Šitą ir aš šiemet supratau. Užsižymėjau šniūriukais , bet ko ta laiko vis nesuradau pergrupuoti. Dabar jau vėlu tur būt.
Man paskutinė kvapą užgniaužianti.
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 10 21, 14:32)
Šitą ir aš šiemet supratau. Užsižymėjau šniūriukais , bet ko ta laiko vis nesuradau pergrupuoti. Dabar jau vėlu tur būt.
Man paskutinė kvapą užgniaužianti.

ax.gif žinot , sunku pasakyti vienareikšmiškai , kad taip gražiau...mano yra viena grupė susodintos kartu gal kokių 15 lelijų ( bet nebaltos- rožinės)..tai žiūriu žiūriu aš į jas žydinčias- galvoju išsodinti po vieną per visą gėlyną tarp daugiamečių ir vienmečių...tuomet ir , lelijoms nužydėjus , nesimatys , kad ten ko nors trūksta...
Atsakyti
Diuni, ale kaip jus traukia ant rožinės spalvos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 10 21, 14:46)
Diuni, ale kaip jus traukia ant rožinės spalvos  bigsmile.gif

biggrin.gif tai kažkaip , nežinau , kaip man čia išeina su tom spalvom...pradžioj buvo prioritetas balta ,...paskui žiūriu ne , nėr gerai...reikia įdėt ružavos , paskui vėl žiūriu , ne - nepakanka ryškumo- reik raudonos ir violetinių atspalvių...žiūrėsiu - kaip čia atrodys kitąmet...
Atsakyti