Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių džiovinimas džiovyklėse

Įsigijau drabužių džiovyklę ir kyla milijonas klausimų. Ar džiovinate drabužius, kurių etiketėse nerekomenduoja džiovinti džiovyklėse? Ar džiovinate megztinius iš sintetikos (akrilo), jei priežiūros etiketėje nerekomenduoja. Ar džiovinate striukes, jei irgi nerekomenduoja džiovinti džiovyklėje, nors džiovyklė turi pūkinių rūbų džiovinimo programą? Džinsai, vienus leidžia džiovinti, kitus nerekomenduoja, ar džiovinate vienodai visus, ar paisote gamintojų rekomendacijų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugp: 23 spalio 2016 - 13:50
QUOTE(jugp @ 2016 10 23, 14:41)
Įsigijau drabužių džiovyklę ir kyla milijonas klausimų. Ar džiovinate drabužius, kurių etiketėse nerekomenduoja džiovinti džiovyklėse? Ar džiovinate megztinius iš sintetikos (akrilo), jei priežiūros etiketėje nerekomenduoja. Ar džiovinate striukes, jei irgi nerekomenduoja džiovinti džiovyklėje, nors džiovyklė turi pūkinių rūbų džiovinimo programą? Džinsai, vienus leidžia džiovinti, kitus nerekomenduoja, ar džiovinate vienodai visus, ar paisote gamintojų rekomendacijų?

Nesinaudoju džiovykle , bet neignoruočiau drabužių gamintojo rekomendacijų.
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2016 10 23, 14:41)
Įsigijau drabužių džiovyklę ir kyla milijonas klausimų. Ar džiovinate drabužius, kurių etiketėse nerekomenduoja džiovinti džiovyklėse? Ar džiovinate megztinius iš sintetikos (akrilo), jei priežiūros etiketėje nerekomenduoja. Ar džiovinate striukes, jei irgi nerekomenduoja džiovinti džiovyklėje, nors džiovyklė turi pūkinių rūbų džiovinimo programą? Džinsai, vienus leidžia džiovinti, kitus nerekomenduoja, ar džiovinate vienodai visus, ar paisote gamintojų rekomendacijų?

turiu džiovyklę ilgą laiką, gamintojo etiketėse beveik visose bus pažymėta, kad džiovyklėje džiovinti rūbo negalima/nerekomenduojama. Aš džiovinu visus, ir per tiek laiko dar nei vienam rūbui nenutiko nieko blogo 4u.gif
Atsakyti
O medvilniniai drabužiai nesusitraukia? Savo mergaitės timpas pasiaurinau. Iš ilgio lyg ir gerai, bet iš pločio lyg ir tapo siauresnės. Kadangi pačios siūtos, tai nėra priežiūros etiketės. Ką daryti kad nesitrauktų drabužiai. Džiovinu ant mix programos su pažeminta temperatūra. Nors tiesą pasakius, dar nežinau ar džiovyklės problema, gal čia kaltas skalbimas. Tik girdėjusi atsiliepimus kad medvilniniai drabužiai, džiovinami džiovyklėje, traukiasi
Atsakyti
QUOTE(jugp @ 2016 10 26, 11:59)
O medvilniniai drabužiai nesusitraukia? Savo mergaitės timpas pasiaurinau. Iš ilgio lyg ir gerai, bet iš pločio lyg ir tapo siauresnės. Kadangi pačios siūtos, tai nėra priežiūros etiketės. Ką daryti kad nesitrauktų drabužiai. Džiovinu ant mix programos su pažeminta temperatūra. Nors tiesą pasakius, dar nežinau ar džiovyklės problema, gal čia kaltas skalbimas. Tik girdėjusi atsiliepimus kad medvilniniai drabužiai, džiovinami džiovyklėje, traukiasi

tai žinot visi rūbai linkę mažėti biggrin.gif
o jei rimtai, man nei vienas dar nesusitraukė 4u.gif
Atsakyti
man džiovyklė nepasiteisino, kaip džiovyklė : viskas man susitraukia biggrin.gif Bet jau beveik 10 metų naudoju ją vietoj lygintuvo: 10 min įkišu skalbinius kol sušyla (skalbiniai atsileidžia), o tada išdžiaustau. Man patalynę 10 cm reikėjo pailginti, kojinės vaiko didelio atiteko mažajam ir pan.... Kažkaip nepripratau (bet čia, turbūt, mano problema, ne džiovyklės) Nors pas mane džiovyklė su lyginimo f-ja, ir tos nenaudoju (panaudojau 4 kartus biggrin.gif ) Žodžiu džiovinu išskirtiniais atvejais, kai reik greit išdžiovint arba netelpa išdžiaustyti. Rnkšluoščiai- vieninteliai skalbiniai, kuriems niekas neatsitinka, tik paminkštėja thumbup.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

man džiovyklė nepasiteisino, kaip džiovyklė : viskas man susitraukia biggrin.gifBet jau beveik 10 metų naudoju ją vietoj lygintuvo: 10 min įkišu skalbinius kol sušyla (skalbiniai atsileidžia), o tada išdžiaustau. Man patalynę 10 cm reikėjo pailginti, kojinės vaiko didelio atiteko mažajam ir pan.... Kažkaip nepripratau (bet čia, turbūt, mano problema, ne džiovyklės) Nors pas mane džiovyklė su lyginimo f-ja, ir tos nenaudoju (panaudojau 4 kartus biggrin.gif) Žodžiu džiovinu išskirtiniais atvejais, kai reik greit išdžiovint arba netelpa išdžiaustyti. Rnkšluoščiai- vieninteliai skalbiniai, kuriems niekas neatsitinka, tik paminkštėja thumbup.gif4u.gifbiggrin.gif

Na nežinau, gal gerai padariau, kad į džiovyklę investavau nemažai arba gerai programas parenku, bet dedant pagal instrukcijas etiketėse man niekas nėra susitraukę dar per 0,5 metų.  :super: 

Atsakyti
QUOTE(Monika357 @ 2016 11 17, 14:44)
Na nežinau, gal gerai padariau, kad į džiovyklę investavau nemažai arba gerai programas parenku, bet dedant pagal instrukcijas etiketėse man niekas nėra susitraukę dar per 0,5 metų.  thumbup.gif 


ne džiovyklėje esmė, o manyje- tiesiog nepripratau (man delikačiai džiovinti 3 val patalynę- kažkaip neperlipu per save...), o lyginimo funkcija nepasiteisino, nes kaip lygintuvas neišlygina biggrin.gif
Atsakyti
reikia etiketes prieš dedant skaityti ir atitinkamai parinkti programą 4u.gif džiovinu beveik viską

man irgi yra sutraukę vilnonį drabužį išdžiovinus su sintetikos ar medvilnės programa. Džiovinant vilnos programa viskas ok

Pūkines striukes džiovinu, nesutraukia. Po kiekvieno skalbimo ir džiovinimo ciklo ryškių audinių spalva kažkiek pablunka, bet jei striukė šviesi, tai kaip tik atrodo liuks.

Visgi jautrių audinių (ypač vasarinių suknelių)stengiuosi nedžiovinti. bet jos pakankamai gerai išsigręžia, tad dar drėgnas pakabinu į spintą ir palieku išdžiūti.

Džiovinant džiovyklėje kažkiek greičiau susidėvi ir pablunka audiniai, bet užtat komfortas nepalyginamas
Atsakyti
Per 8 naudojimo metus niekas nesusitraukė, nesumažėjo. Džiovinu viską, išskyrus vyro marškinius.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2016 12 07, 08:31)
Per 8 naudojimo metus niekas nesusitraukė, nesumažėjo. Džiovinu viską, išskyrus vyro marškinius.



kodėl marškinių nedžiovini?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 12 12, 19:54)
kodėl marškinių nedžiovini?


Baltman parduotuvėj rekomendavo nedžiovinti.
Atsakyti