Įkraunama...
Įkraunama...

Klasika ir provansas

Sveikos, renkuosi virtuvę ir mano svajonė yra klasikinė wub.gif wub.gif
ir man vyras aiškina, kad tokioje virtuvėje labai kaupsis dulkės viuose tuose grioveliuose ir labai sunku bus palaikyti švarą.. gal kas iš patirties pasakys ar tikrai labai vargstat?
Foto tik pvz. vartotojo įkelta nuotrauka
tik dar nesu nusprendus dėl spalvos ar balta ar pilkšva..
Atsakyti
Pas mane tokia, tik sendinta. Jokio vargo. Valyti teks ir klasikinę, ir šiuolaikinę. Labai ja džiaugiuosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2018 09 30, 11:49)
Sveikos, renkuosi virtuvę ir mano svajonė yra klasikinė  wub.gif  wub.gif 
ir man vyras aiškina, kad tokioje virtuvėje labai kaupsis dulkės viuose tuose grioveliuose ir labai sunku bus palaikyti švarą.. gal kas iš patirties pasakys ar tikrai labai vargstat?
tik dar nesu nusprendus dėl spalvos ar balta ar pilkšva..

Pas mus bus balkšva su grioveliais. ax.gif Irgi yra atkalbinėjančių, bet pastarųjų nepavadinčiau itin pedantiškais žmonėmis... Kiek save pažįstu, tai norimas vaizdas manau atpirks tą griovelių valymą. Dėl praktiškumo nesirinksim durelių su stiklu, bet tokios bus bendroje erdvėje svetainės zonoje, tai ir vilkas sotus, ir avis sveika.

Linkiu neiškeisti svajonės į tai, su kuo "gyventi galima..." 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2018 09 30, 12:49)
Sveikos, renkuosi virtuvę ir mano svajonė yra klasikinė  wub.gif  wub.gif 
ir man vyras aiškina, kad tokioje virtuvėje labai kaupsis dulkės viuose tuose grioveliuose ir labai sunku bus palaikyti švarą.. gal kas iš patirties pasakys ar tikrai labai vargstat?
Foto tik pvz. vartotojo įkelta nuotrauka
tik dar nesu nusprendus dėl spalvos ar balta ar pilkšva..


Labai graži virtuvė!!! Kas turi iš pažįstamų, jokio vargo. Ar taip ar taip valyti reikia. smile.gif

O gal kas nors netyčia turite Ikea klasikinę virtuvę??? Būtų labai faina išgirsti atsiliepimus....

Labai gaila, kad tema murusi, merginos keliam temą!!! 😃 Mes jau startuojam, neužilgo jungsiuos ir aš!!! 😊😊
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2018 10 14, 13:13)
Labai graži virtuvė!!! Kas turi iš pažįstamų, jokio vargo. Ar taip ar taip valyti reikia. smile.gif

O gal kas nors netyčia turite Ikea klasikinę virtuvę??? Būtų labai faina išgirsti atsiliepimus....

Labai gaila, kad tema murusi, merginos keliam temą!!! 😃 Mes jau startuojam, neužilgo jungsiuos ir aš!!! 😊😊


Spėju, kad senbuvės kažkur ,,išsikraustė"....
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2018 10 14, 15:28)
Spėju, kad senbuvės kažkur ,,išsikraustė"....

Taip i FB, labai gaila, tokių gerų patarimų ir idėjų gaudavau
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2018 10 14, 18:47)
Taip i FB, labai gaila, tokių gerų patarimų ir idėjų gaudavau


Gal žinot grupės pavadinimą FB? pasiilgstu ir aš.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2018 10 15, 10:51)
Gal žinot grupės pavadinimą FB? pasiilgstu ir aš.... unsure.gif


Jų grupė FB uždara. Kaip supratau, jos tik pačios gali prijungti ką nori... verysad.gif
Norėčiau ir aš prisijungti, bet neįsivaizduoju kaip. O išėjo dėl privatumo...
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2018 10 14, 13:13)
O gal kas nors netyčia turite Ikea klasikinę virtuvę??? Būtų labai faina išgirsti atsiliepimus....

Pakabinome pirmąją spintelę biggrin.gif Visa kita kol kas dar namų nepasiekė... Šiaip atsiliepimų, diskusijų SM buvau nemažai radusi, bet kažkur senesnėse temose, kai IKEA mūsuose dar buvo naujovė – viskas su tomis virtuvėmis kaip ir gerai, tik stalviršį verčiau rinktis kitur. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2018 10 21, 23:22)
Pakabinome pirmąją spintelę biggrin.gif Visa kita kol kas dar namų nepasiekė... Šiaip atsiliepimų, diskusijų SM buvau nemažai radusi, bet kažkur senesnėse temose, kai IKEA mūsuose dar buvo naujovė – viskas su tomis virtuvėmis kaip ir gerai, tik stalviršį verčiau rinktis kitur. rolleyes.gif


Va kaip smagu, būtų labai faina, jeigu vėliau pasirodytumėt. smile.gif Buitinė irgi Ikea? Kiek kv.jūsų virtuvė? 😊
Mes vakar buvom Ikejoj, pasidarėm projektuką, bet dar turim laiko virškinimui....Pats didžiausias man galvos skausmas bus kaip gražiai uždengti viršų, kad spintelės būtų iki lubų...🤔
O stalviršį planuojam lieti akmens masės...😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rabuska@: 22 spalio 2018 - 09:44
QUOTE(rabuska@ @ 2018 10 22, 10:42)
Buitinė irgi Ikea? Kiek kv.jūsų virtuvė? 😊

Virtuvė nėra didelė – apie 14 kv., tai apie salą nėra ko svajoti, bet visi kiti norai tilps. ax.gif

Iš buitinės technikos IKEA ruošiamės pirkti šaldiklį, nes kitų gamintojų pagal mūsų šeimos poreikius atrodo arba per dideli, arba per maži, ir gartraukį. IKEA orkaitės skaudama širdimi, bet atsisakiau – bus tokia su tokia kaitlente. Moderniškos, bet gal ne baisiai? Prilipo ta chameleoniška spalva wub.gif – tinka ir prie balkšvų baldų, ir prie stalviršio, ir prie grindų, ir prie svetainės sofų. Žiūrėjom prie visokiausių apšvietimų, bet vis tiek truputį neramu, kad nenuviltų parsivežus. unsure.gif
Šaldytuvą talpinsim tokį

QUOTE(rabuska@ @ 2018 10 22, 10:42)
Mes vakar buvom Ikejoj, pasidarėm projektuką, bet dar turim laiko virškinimui....Pats didžiausias man galvos skausmas bus kaip gražiai uždengti viršų, kad spintelės būtų iki lubų...🤔

Dengimo principas tai maždaug toks, bet geriau, kad tos dengtinos erdvės virš spintelių liktų kuo mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 22 spalio 2018 - 19:49
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2018 10 22, 21:42)
Virtuvė nėra didelė – apie 14 kv., tai apie salą nėra ko svajoti, bet visi kiti norai tilps. ax.gif

Iš buitinės technikos IKEA ruošiamės pirkti šaldiklį, nes kitų gamintojų pagal mūsų šeimos poreikius atrodo arba per dideli, arba per maži, ir gartraukį. IKEA orkaitės skaudama širdimi, bet atsisakiau – bus tokia su tokia kaitlente. Moderniškos, bet gal ne baisiai? Prilipo ta chameleoniška spalva wub.gif – tinka ir prie balkšvų baldų, ir prie stalviršio, ir prie grindų, ir prie svetainės sofų. Žiūrėjom prie visokiausių apšvietimų, bet vis tiek truputį neramu, kad nenuviltų parsivežus. unsure.gif
Šaldytuvą talpinsim tokį
Dengimo principas tai maždaug toks, bet geriau, kad tos dengtinos erdvės virš spintelių liktų kuo mažiau.


Ačiū už nuorodas! 😊 Mes tik apsižiūrėjom, bet, manau, pasiliksim prie Ikejos buitinės, nes kokybės ir kainų santykis tikrai geras.
Mūsų virtuvė 14kv. ir sala kuo puikiausiai telpa! Tik galvoju ar nereiks didinti...Kiek skaičiau, per praėjimus turi likti ne mažiau 90cm... Virtuvė kvadratinė. Apstatymas 2sienos.
O dėl spintelių iki lubų greičiausiai toks varianras ir bus. smile.gif Dar esu mačiusi foto kur geažiai balkis įsipaišo.....🤔
Atsakyti