QUOTE(Pink Pepper @ 2016 11 07, 14:37)
Pala pala, tai pradėjai nuo to, kad vidutiniokas teuždirba 2000 lt, o kai paaiškėjo, kad daugiau, nusukai kalbą, kad ne kiekvienas gali sau leisti mokytis (beje, savarankiškai laisvalaikiu mokytis sau gali leisti daug kas, kai yra mokamų ir nemokamų puslapių, skirtų mokymuisi, bet va, kad ne kiekvieno protui tas ir ne kiekvienam pakanka motyvacijos, tai taip). Šiaip diskutavom apie atlyginimų dydį, o ne kas, kur ir kiek mokėsi.
Nieko aš niekur nenusukau. Mano galava, specislistus turi ruošti mokslo įstaiga, į kurią įstojama. O dabar gi, ji teperuošia geriausiu atveju vidutiniokus, su minimum žinių. Tai iš kur tie tūkstančiai eurų bus, kai darbdaviui visai ne to reikia? Nebejuokinkit.
O normaliu atveju, turėtų išeiti paruošti specialistai, mokantys dirbti ir gauti normaliai.
Todėl ir sakau, kad nesureikšminkite tų informatikų daug gaunančių ir pastoviai jų pavyzdžiu nestatykite, nes nėra jų tiek daug.
Papildyta:
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2016 11 07, 15:02)
Turim naują specialybę - darbdavį
Neturime
Čia tik jūs taip taip parašėte, kad tai nauja specialybė. Bet visiems būna blogų dienų, nesijaudinkite
Papildyta:
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2016 11 07, 15:02)
Kaip sakoma, vieni suprantą investavimą į save -tai silikonus, gelinius nagus ir priklijuojamas blakstienas, kiti - įvairius kursus, podiplomines studijas ir t.t. O kuris investavimo būdas priimtinesnis - prioritetų reikalas. pagal prioritetus ir pinigų paskirstymas gaunasi.
Už kokius pinigus tai daryti jaunam specialistui, ką tik baigusiam univerą? Jam reikia gyventi čia ir dabar