Įkraunama...
Įkraunama...

ar nekankina vidurių pūtimas

mane baigia iš proto išvest nuolatinis pilvo pūtimas, jautrus skrandis, jau bijau ką ir valgyt, tik mineralinį geriu ir vistiek dujos kaupias, pilvą raižo, mad.gif , ką darot, kaip pagerint situaciją?
Atsakyti
Mano nestumas perpus mazesnis uz tavo, bet duju kaupimasis vargina neapsakomai. As siaip tai, jei labai jau pucia ir raizo, atsistoju keturiomis, rankos sulenktos, o remiuosi tik alkunemis ir tada, ta vadinamoji drenazine padetis, padeda bent dali duju isvaryti is zarnyno. O maista kad ir kaip atsirinkineciau, nuo kurio nepustu viduriu, man nepadeda.
Atsakyti
aš, tiesa, rytais geriu pankolių arbatą, kai blogai-Espumisan kapsulę sunaudoju, tai tam kartui padeda, draugei, sakė, po cezario labai pūtė, tai kmynų arbatą nuolat geria.Lexana, o man irgi gydytoja sakė, kad tas pastovėjimas 'keturiom" labai sveika wink.gif
Atsakyti
Nu man tai nelabai jauciasi si beda. Jei ir pucia, tai greit ispuciu lauk laugh.gif wub.gif Kita beda, kai reikia tualete su "dideliu" ilgokai pasedeti. Visus nestukiu zurnalus baigiu toj patalpoj besededama perskaityti laugh.gif
Atsakyti
Oi kokia artima problema... sad.gif
Pries nestuma buvo problemu su virskinimu, o pastojus, tai is vis tragedija. Gal po kokiu 4 sav. be proto pradejo pusti pilva. Faktiskai nieko negalejau valgyti...
dabar siek tiek geriau, bet irgi tik salyginai...

Nusipirkusi ir as espumizano, bet jis man nepadeda.. Geriu bakterijas zarnynui, gal siek tiek padeda, bent blogiau nebus. Ir uzsirasiau pas homeopata i konsultacija rugsejo gale. Gal pades? g.gif
Atsakyti
Raudonplauke, gal gali parasyti, kokias bakterijas geri. Man visa praeita savaite pute pilveli, o dabar vis viduriuoju, nebezinau, ka daryti, dar ir skauda pilvuka, matyt nuo to. O gal ir to homeopato telefona galetumei pasnibzdeti? Buciau labai dekinga, nes per gydytojus prasitasiau, tai jiems neidomu, kas tau darosi ir nieko, jiems zinomo, nerado, tik nervu pritampe.
Atsakyti
Sveikos . na negalvojaw kad tai dazna problema .Ir mane vagrina ne tiek pilvo putimas bet viduriai tai uzkieteje tai zhiauriai viduriuoju .
Kai pirma karta pastojaw negalvojaw kad tai tesis ilgai bet si karta vos ne pagal vidurius suprataw kad pastojaw smile.gif

nuo viduriu kietejimo gydytoja patare gerti dzhiovintu slyvu nuovira . Gal kam pades.
Atsakyti
nors as jau nebe nestuke, bet gerai prisimenu sia problemike. daktare man patare vartot Espumisan'a, bet ji nelabai tepadejo, bet nors skanus buvo biggrin.gif
Atsakyti
man vidurius pucia nerealiai, ypac kai prisivalgau vaisiu buna tada blink.gif

ir skrandis nuo tuo,kad gimda ji spaudzia atsisako normaliai virskinti maista, jei ant nakties prisivalgau tai nakti atsikeliu ir visas suvalgytas maistas stovi garkleje, karta net teko eiti isvemti,nes maisto gabalai tiesiog dusino sad.gif

stengiuos nevalgyt dau g ir po 6 vakaro.
Atsakyti
Man sita problemele buvo pirmais menesiais unsure.gif . Daktare patare gerti Lepicol. Padejo thumbup.gif !
Atsakyti
QUOTE (boruzka @ 2004 08 25, 17:03)
vagrina ne tiek pilvo putimas bet viduriai tai uzkieteje tai zhiauriai viduriuoju .

g.gif Ir man tas pats viduriuko nebera arba uzkieteje arba palaidi sad.gif
O kas padeda nestukem nuo paleistu viduriuku ohmy.gif nuo uzkietejusiu jau daug budu visokiausiu suzinojau wink.gif bet kaip atrasti ta auksini viduriuka biggrin.gif g.gif huh.gif
Atsakyti
QUOTE (buriukas @ 2004 08 25, 12:25)
Raudonplauke, gal gali parasyti, kokias bakterijas geri. Man visa praeita savaite pute pilveli, o dabar vis viduriuoju, nebezinau, ka daryti, dar ir skauda pilvuka, matyt nuo to. O gal ir to homeopato telefona galetumei pasnibzdeti? Buciau labai dekinga, nes per gydytojus prasitasiau, tai jiems neidomu, kas tau darosi ir nieko, jiems zinomo, nerado, tik nervu pritampe.

Nuo viduriavimo tai Smecta pasiulyciau nusipirkti.Atrodo tikrai galima, na vaistinej pasiklausk. Man bent padeda.

o bakteriju preparatas vadinasi" acidophilus with pectin", 50 kaps. 14 Lt.

Homeopatas Bagdonavichius tel. 2336119 Vilniuje. Bet pateksi pas ji mazdaug po 1,5 men po skambucio sad.gif . Pirmas kartas kainuoja 100 Lt, kiti pigesni. Jis is pradziu daro folio tyrima (magnetinio rezonanso budu randa nesveikus organus , ligas ) ir tada duoda homeopat. vaistu.
Atsakyti