Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir kiti sukulentai

Tina, jis nuostabus wub.gif clap_1.gif
Atsakyti
Koks nuostabus astrophytumas wub.gif PARODINIS ŽYDĖJIMAS bis.gif
Atsakyti
Su mano nepriežiūra gali būt, kad jis nuostabus biggrin.gif
Atsakyti
KAIP MŪSŲ REIKALAI SU GIROMAGI ?
Atsakyti
Užsakytas. Laukit tolimesnės info.
Atsakyti

Gal kitas užsakymas bus iš cactus art biz? Labai noriu E. H. Ameru, vakar įdėjo tik 2 st

Atsakyti
Galesim. Sitas didelis. Kol surinkau doh.gif Galvoju nu bliamba jei nusmigs berenkant, tai turbut antra karta rinksiu tik po savaites kokios biggrin.gif Paieška biškį blogai padaryta pas juos, daug žingsnių reik atlikt. Gal kai apmokesiu, tada ana pradesim rinkt.
Papildyta:
Labai dėkoju, kad visos tvarkingai surašėte ir su kodais, ir su kainom, palengvina darbą labai. Nors kainos kai kurių mažėjo, keleto nežymiai pakilo. Kelių augalų nebuvo, bet šiaip neblogai viską pagavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 birželio 2022 - 11:48

Neiškepėte karštyje :D ?

Čigono daržas užvežė plėšrių erkių, tačiau rašo, kad skirtos naikinti baltasparnius ir tripsus :hmm:. 1 maišelis - 250 erkių - 2 Eur. Įdomu voratinklinių erkių ėsti nenori????

Mūsų čekas Pavlikas turbūt jau su visam prapuolė :blink:. Jau turbūt nebesitikėti jo.

Aš visai dar norėčiau čeko Duben :rolleyes: :4u:.

Atsakyti
Yra kas naikina baltasparnius? Idomu idomu....

Tuos pacius uzsakymus kartot gal nelabai apsimoka. ax.gif Yra norinciu dar nedarytu simet visa eilute.

Giromagi sumokejau nelaukus visu pavedimu, kad tik greiciau gautume smile.gif 4u.gif


Atsakyti
https://www.cactus-art.biz/catalog/en/

Savaite kokia gal renkames, kad gautus tarpas tarp uzsakymu. Paziurejau, oi groziu yra wub.gif
Atsakyti
Iš tikro tai galim ir trumpint užsakymo laiką. Pažiūrėjau ten greit viskas persižiūri, augalų foto yra beveik visur,,googlint nereik. O ir daug neprisirankiosi, nes patys gražiausi, kurie dar yra, brangūs. Ką manot?
Atsakyti

Mano norimo E. H. Ameru nėra, išpirko. Nėra ko laukti, kol kiti noremi augalai nedingo. Ko greičiau tai geriau. 

Atsakyti