Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetinės turtai, 28 tema

Tęsiame savo lobių rodymus
Papildyta:
Savo krepšelį kėliau prieš dvejus metus maždaug. iš dekoratyvinės kosmetikos daug pokyčių nėra, veido priežiūros priemonės beveik visos pasikeitusios. smile.gif

Bandžiau įkelto foto iš part.lt. gavosi arba lb didelės arba lb mažos. gal kas paaiškintų kaip įkelti normalaus dydžio foto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klementyna: 04 lapkričio 2016 - 16:03
QUOTE(klementyna @ 2016 11 04, 17:59)
Bandžiau įkelto foto iš part.lt. gavosi arba lb didelės arba lb mažos. gal kas paaiškintų kaip įkelti normalaus dydžio foto?


Pastaruoju metu keldavau su radikal.ru puslapiu - nezinau kodel, bet kiti naudoti puslapiai arba nebeleidzia kelt, arba per dideles kelia, arba isvis pervercia sonu ir atverst neina, o sitam puslapy labai lengva viska sutvarkyt.
Atsakyti
Bandysiu. 4u.gif

Veido priežiūros priemonės
user posted image
Papildyta:
Kūnui
user posted image

Plaukams
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Įkelsiu ir aš savo kuklų krepšį 4u.gif
Veido priežiūrai
user posted image
user posted image
Kūnui
user posted image
Rankoms
user posted image
user posted image
Plaukams
user posted image
user posted image
Kvepalai
user posted image
Dekoratyvinė
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ibero: 05 lapkričio 2016 - 14:32
Na ir as parodysiu savo pasikeitimus nuo kovo menesio 4u.gif Is tikro daug produktu kartojasi, nes pastoviai perkami. Sepeteliu ne nefotografavau, nes nieko naujo nera, o ir reiketu persirinkt ir nebepatinkancius ismest (vis pagailiu su mintim, kad ektra atveju panaudosiu).

Veidui:
user posted image

Kunui:
user posted image

Plaukams:
user posted image

Kvepalai:
user posted image

Dekoratyvine veidui - po Laura Mercier presuota dezuteje ideta Alima Pure presuotos mineralines papildymas:
user posted image
user posted image

Akims ir antakiams:
user posted image

Lupoms:
user posted image
user posted image

Nagu lakai - patingejau pavieniui fotografuot, nes nepasikeite niekas, tik apmazeje:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 05 lapkričio 2016 - 18:49
Labai gražūs visų krepšiukai 4u.gif wub.gif

klementyna, kaip PF Youthful Wear kompaktinė pudra? Gal maskavimo ji turi?

Ms.Blonde, kaip Pacifica Sea Foam prausiklis? Patinka, gerai prausia?
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 11 06, 19:02)
Ms.Blonde, kaip Pacifica Sea Foam prausiklis? Patinka, gerai prausia?


Patinka. Prausia gerai, labai taupus. Akis irgi nuprausia, negrauzia, bet neatsimerkiu beprausdama. Na buvo pora kartu, kad dejau prausikli ant veido ir akiu ir atsimerkiau, bet nieko - aisku tada atsargiai ant akiu tepiau, zinojau, kad atsimerksiu.

Turejau pries tai Pacifica kale detox prausikli, tai jis kazkaip dazniau i akis patekdavo ir pagrauzdavo... O del taupumo abu jie taupus. Dar labai traukia Pacifica micelini vandeni isbandyt.
Atsakyti
PF Youthful Wear kompaktinė pudra uztvirtina makiažą. man šiek tiek prilaiko veido blizgesį. deja, ji maskavimo neturi. ji išvis nematoma ant veido. daugiau tinka užtvirtinti makiažą.
Atsakyti
Ms.Blonde, kuris too faced tušas labiau patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2016 11 09, 13:16)
Ms.Blonde, kuris too faced tušas labiau patinka?  4u.gif


Too Faced tik vienas tusas pas mane. Kitas Benefit roller lash (desineje). Ir Burberry cat lashed kaireje. Visi jie skirtingi. Too Faced ir Benefit jau ne po pirma karta turiu, abu patinka. Benefit kiek naturaliau padazo, nors galima paskuoksniuot, o Too Faced padaro storesnes blakstienas ir pasluoksniavus galima pasidaryt ohoho. Gal TF labiau patinka, bet abu kartojami, abu naudoju tiek kasdienai, tiek isejimui.

O vat Burberry tusas nepatiko. Ir sepetelis nepatogus-kazkoks per didelis ir per kietas/neisformuotas. Besidazant issiteplioju, o ir nepatinka man efektas su juo-pailgina, bet kudokos blakstienos lieka. O bandant sluoksniuot padaro netvarke. Pradzioj jis visai nepatiko, o pastovejusi dar kazkiek naudoju kartu su kitais tusais.
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2016 11 05, 15:23)
Įkelsiu ir aš savo kuklų krepšį  4u.gif

Kaip live clean priemonės veidui? Kokia jūsų oda? 4u.gif
Atsakyti

Ms.Blonde, kaip Herbivore mistas? Ar vertas dėmesio ir $?

Dar įdomu, koks ten šampūnas + kondicionierius.

Aš dabar kaip tik naudoju šitą Pacifica Sea Foam veido prausiklio miniuką, tai pritariu, kad fainas jis :)

Atsakyti