Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 06 04, 06:39)
Teisingai - techninius vamzdžius turiu omeny. Beja Siga manau nėra gerai, nes patys jų technikai sako, kad klijai vandens pagrindu ir savo produktų nerekomenduoja pastovios drėgmės vietose.

Man atrodo per daug suki galvą, dėk belekokį geresnį hermetiką (ale silikoną) - reiks iškrapštysi.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 06 03, 21:22)
Kaip jūs užkamšote techninius kabelius, pro kuriuos prasimetate laidus ir užkasate žemėje ir tą galą, kuris lieka namie? Čia norisi ir kad sandaru būtų, ir kad esant reikalui galima būtų atsikimšti ir pratemti kitą kabelį.


Aš jaudinčiausi palaipsniui - jei sandarumo testas parodys, kad pro tuos vamzdžius traukia, tada ir sukčiau galvą, kuo juos užkaišyti. Pas mane pro vamzdžius, kurių galai pakasti žemėje bent 50-60 cm gylyje (elektros, komunikacijų), sandarumo testo metu niekas netraukė. Apie gilesnius (vandentiekio) jau net nekalbu
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2018 06 04, 08:22)
Aš jaudinčiausi palaipsniui - jei sandarumo testas parodys, kad pro tuos vamzdžius traukia, tada ir sukčiau galvą, kuo juos užkaišyti. Pas mane pro vamzdžius, kurių galai pakasti žemėje bent 50-60 cm gylyje (elektros, komunikacijų), sandarumo testo metu niekas netraukė. Apie gilesnius (vandentiekio) jau net nekalbu

Aš gal bet ne tiek sandarumu netikiu, kiek nesinori, kad ten drėgmė kauptųsi.
Atsakyti

Teisingai - techninius vamzdžius turiu omeny. Beja Siga manau nėra gerai, nes patys jų technikai sako, kad klijai vandens pagrindu ir savo produktų nerekomenduoja pastovios drėgmės vietose.

Kiek ten tos dregmes? Nieks dar neatsiklijavo, aisku nieks po zeme neklijuota :)

Atsakyti
Draugai, turiu kitą klausimą - birios vatos kubas kainuoja beveik dvigubai pigiau nei nebirios. Nesigilinam į šiltumą - man reikia 25 cm perdangą tarp I a. ir gyvenamos palėpės kažkuom užpilti. Sudvejojau dėl jos pigumo - pilti ją nesukant galvos ar ji turi kažkokių minusų?
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 06 04, 07:39)
Teisingai - techninius vamzdžius turiu omeny. Beja Siga manau nėra gerai, nes patys jų technikai sako, kad klijai vandens pagrindu ir savo produktų nerekomenduoja pastovios drėgmės vietose.


Ir siga vigluv nerekomenduoja?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2018 06 04, 21:41)
Ir siga vigluv nerekomenduoja?

Kalba eina apie tas vietas, kur gali pastoviai būti vandenyje - mano atveju techninis vamzdis po žemėm būtų tokia vieta. Siga Vigluv, kur gauna lietaus - jis nuteka. Tai trumpai - joks Siga produktas netinka. Na bus produktas rudenį Lietuvoje, kuris nebijo paatovios drėgmės, bet jo dar nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 04 birželio 2018 - 22:46
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2018 06 04, 23:45)
Kalba eina apie tas vietas, kur gali pastoviai būti vandenyje - mano atveju techninis vamzdis po žemėm būtų tokia vieta. Siga Vigluv, kur gauna lietaus - jis nuteka. Tai trumpai - joks Siga produktas netinka. Na bus produktas rudenį Lietuvoje, kuris nebijo paatovios drėgmės, bet jo dar nėra.


Na jei tu laikysi po vandeniu,tada hidroizoliacine membrana tepades..
P.s. netikiu kad net po zemem vigluv neatlaikytu. Vienas dalykas vandeny laikyti,kitas dalykas tiesiog po zemem pakasti...... smile.gif
Problema vaikiska..
Atsakyti

Ką manot, jeigu iš namo vidaus su Soudatiqht LQ pertepti tik visų išorinių sienų iš silikatinių blokelių siūles su ~3 cm teptuku? Ar vis dėlto ~1cm storio vidaus tinkas padarys tą patį darbą? Laiko iki tinkavimo yra.

Atsakyti
QUOTE(mjjm @ 2018 06 24, 14:53)
<p>Ką manot, jeigu iš namo vidaus su Soudatiqht LQ pertepti tik visų išorinių sienų iš silikatinių blokelių siūles su ~3 cm teptuku? Ar vis dėlto ~1cm storio vidaus tinkas padarys tą patį darbą? Laiko iki tinkavimo yra.</p>


Sviestu košės nepagadinsi.

Ar tinkas atliks tą patį darbą atsakyti galėtų tik testai, abejoju, kad kas nors tokius yra daręs.

Siūlyčiau kainą pasiskaičiuoti. Jei kaina nedidelė, gal ir verta, bet jei kaina didesnė, aš pasikliaučiau tik tinku.
Atsakyti
https://lrknamas.blo...rinimas_20.html
Gal kada paskelbs sandarumo rezultatus, bet vistiek sunku palyginti kazka kai tiek daug kitu vietu turi itakos sandarumui
Atsakyti
O laukines vertikales siules kas nors uztepet ? Ir kuom tepet? Plyteliu klijais ar kokiu kitu misiniu? Ar neverta vargti ? Nes turint laiko galvoju gal pertepti?
Atsakyti