Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(vaikis_ @ 2019 10 06, 17:49)
Dar granules galetu labiau isbrangti ir kamino mokesti ivesti,  reiketu Karbauskiui pasiulyti. Nes jau pabodo aplinkui esantys malkiniai ir granuliniai "namai".

Kas pradejot sildymo sezona? smile.gif 

Nu nežinau, kai kūrenau medžio granules, tai dūmas iš kamino nelabai skyrėsi nuo dūmo iš dujinio katilo. Kaimynai tikrai negalėdavo skųstis...
Aš jau dalinai šildausi, paleidau į 1a. grindinį +20C, o į 2a. radiatorius (kambaryje iš 2 aktyvuoju tik vieną) leidžiu +35C.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 06 spalio 2019 - 17:08
QUOTE(vaikis_ @ 2019 10 06, 17:49)
Kas pradejot sildymo sezona? smile.gif 

Aš dar net, bet įtariu rytoj reikės įjungti.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 10 06, 17:49)
<p>Kas pradejot sildymo sezona? smile.gif </p>


Mes Rugsėjo 26, po pirmų šalnų datraukėm iki 21C ir vadas liepė daryt kažką. Dabar naktį elektra svetainės ir virtuvės zoną įšildau iki 23C, miegamojo - iki 22C. Stebėsim ir skaičiuosim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 06 spalio 2019 - 22:52

Mes Rugsėjo 26, po pirmų šalnų datraukėm iki 21C ir vadas liepė daryt kažką. Dabar naktį elektra svetainės ir virtuvės zoną įšildau iki 23C, miegamojo - iki 22C. Stebėsim ir skaičiuosim.
Pas mane siandien nukrito iki 22C ir zmona liepe jau ijungti :)  Kazkiek jautesi jau atsales grindu betonas,  per viniline grindu danga jauciasi net labai. Praeitais metais kiek pamenu pradejau spalio paciame gale. Ir rekupas per nakti numusa truputi temperatura, truksta efektyvumo.... 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 06 spalio 2019 - 23:04
Vakar pirmakart ijungiau, nes nukrito iki 22.5c ir jau daresi vesoka. Kolkas vedinames atidarinedami langus, bet neuzilgo rekupas atvaziuos, tuomet prades greiciau vesti jauciu.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 10 07, 00:00)
Kazkiek jautesi jau atsales grindu betonas,  per viniline grindu danga jauciasi net labai.

Pas tave nėra grindų temp. daviklio? Įdomu koks maždaug būna skirtumas tarp oro ir grindų. Aš savo plokštuminį pamatą užkaitinu tik naktį naktine elektra - tai tarkime svetainėje temperatūrą ryte radau 23C, o pamate net 26 C, kai tuo tarpu miegamajame 22, o pamate 22.5C. Na čia reik ilgesnių stebėjimų. Vakare pamatas svetaineje atveso iki 23.5 C, miegamajame - iki 22C, kambary liko panašios - 23 / 21.5 svetainėje/miegamąjame. Manau, kad miegamąjame pamatas nedaug atvėso dėl to, kad "vogė" šilumą iš svetainės - juk vientisas pamatas, tik kabeliai 2.
Atsakyti

Turiu pora, nes voniose stovi Devi smart"ai :)  Tik beda jog neturi jokio API kad galetu lengvai nuskaityti ir irasyti i duomenu baze... Dabar rodo 22.6C grindu, viduje 22.1C tik beda kad katik isijunge sildymas. Kiek paziuredavau skirtumas daznu atveju apie 1-1.5C kai veikia sildymas. 

Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2019 10 06, 16:49)
Kas pradejot sildymo sezona? smile.gif 


Aš ir panašiai pradėjau - 7d. t° buvo nukritus iki ~22°C-21°C.
Atsakyti

Šiandien gavau sandarumo testo protokolą iš UAB "Termas" ir likau maloniai nustebintas. Pasirodo statant iš kiaurų keramikinių blokelių galima pasiekti 0.16. Pagrindinė problema kurią radome, tai kommerling 88 langų nesndarumas pro stiklajuosčių gumas. 

Atsakyti

Su stogu problemų nebuvo, kadangi išpurkšta PUR.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diukas66: 18 lapkričio 2019 - 20:21
QUOTE(Diukas66 @ 2019 11 18, 21:15)
<p>Pasirodo statant iš kiaurų keramikinių blokelių galima pasiekti 0.16. Pagrindinė problema kurią radome, tai kommerling 88 langų nesndarumas pro stiklajuosčių gumas. </p>

Sveikinimai! Kur langus pirkot?
Atsakyti
Plaza langai Kaune
Atsakyti