Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

Mano duomenys nuo šildymo sezono pradžios: pagamino 2443,8 kWh šilumos sunaudojimas 488,8 kWh elektros. COP išeina 5. Čia 4 mėnesių vidurkis, o ne fiksuotas skaičius prie vienos temperatūros.

Idomu kiek tiklsiai rodo pagamintos silumos kieki pats geoterminis. Daugelis silumos siurbliu rodo labai labai apytikslius skaicius. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 02 vasario 2020 - 18:33
QUOTE(vaikis_ @ 2020 02 02, 19:32)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cibulis" data-cid="72599589" data-time="1580658334"> Mano duomenys nuo šildymo sezono pradžios: pagamino 2443,8 kWh šilumos sunaudojimas 488,8 kWh elektros. COP išeina 5. Čia 4 mėnesių vidurkis, o ne fiksuotas skaičius prie vienos temperatūros.</blockquote>
<p>Idomu kiek tiklsiai rodo pagamintos silumos kieki pats geoterminis. Daugelis silumos siurbliu rodo labai labai apytikslius skaicius. </p>

Šito negaliu pasakyti. Elektrą fiksuoja atskiras skaitliukas. O iš kur tu žinai, kad tavo teisingai rodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 02 vasario 2020 - 21:02

Šito negaliu pasakyti. Elektrą fiksuoja atskiras skaitliukas. O iš kur tu žinai, kad tavo teisingai rodo?

Mano pats silumos siurblys aisku meluoja, nes net temperaturu po kablelio nerodo :)  Galiu tik isskaiciuoti nes pasijunges tikslius daviklius temperaturai. 

Atsakyti
Gyvenamas prieš negyvenamą. Šiek tiek druskystės ant žaizdų visiems teoretikams ir netikėtojams (o tikėti reikia - gyvenime, ne būtinai čia).

Aš jokių geoterminio ar vėdinimo nustatymų nekeičiau. Anksčiau, negyvenamame name, rekupas rodė, kad ištraukiamo oro temperatūra buvo apie 20,2 laipsnio. Dažniausiai. Vakar turėjome saulytės ant Lietuvos sostinės. Pakaitino gražiai. Rekuperatoriaus programėlė rodo, kad dabar ištraukiamo oro temperatūra 20,6 laipsnių.

Ane, teoretikai. Tuoj pradėsite svaigti: durys nevarstomos, višta atšalo, šiltnamio sąlygos ir t.t. Taigi, teoretikai. Į namą nešė lovą, vaikšto žmonės, dirba statybininkai ir kiti meistrai. Daug judėjimo.

Kur link lenkiu, teoretikai. O gi kad ir su esamais geoterminio nustatymais mano name gyvenantys žmonės pakeltų temperatūrą iki 21-21,5 laipsnio. Gal ir klystu, bet mažiau svaikite apie šiltnamio sąlygas alia negyvenamame name. Gyvenantys žmonės tikrai daug papildomos šilumos visomis priemonėmis sukuria ir mano name natūraliai bus didesnė temperatūra net nieko nedarant su esamais geoterminio ar kitų sistemų nustatymais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 06 vasario 2020 - 19:51
QUOTE(cibulis @ 2020 02 06, 19:44)
mano name natūraliai bus didesnė temperatūra net nieko nedarant su esamais geoterminio ar kitų sistemų nustatymais.


Viščiukus skaičiuoja rudenį.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2020 02 06, 21:42)
Viščiukus skaičiuoja rudenį.

Užpavyduolis? Galima viščiukus ir pavasarį skaičiuoti. Išsiritusius. Mano mama augina. Ne vienus metus. Žinau. Taigi tu skaičiuok.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2020 02 06, 23:02)
Užpavyduolis?


ir vėl prasideda!!!
Atsakyti

Visi zalieji gali perskaityti -> https://www.vz.lt/pr...ga-bus-laiminga

O siaip del cibulio elgesio cia niekas rasyt nebenori, nes labai komplikuotas zmogus. Įspūdis, kad gyvena paralelioje planetoje.

Atsakyti
QUOTE(vientikzyles @ 2020 02 08, 10:24)
O siaip del cibulio elgesio cia niekas rasyt nebenori, nes labai komplikuotas zmogus. Įspūdis, kad gyvena paralelioje planetoje.


Nebūtų toks, nebūtų tiek pasiekęs, visi gėrisi kaip statybininkus į vietą pastato.

Bet ten, kur yra lygiateisis, gerai būtų, kad savo emocijas susiturėtų.
Atsakyti
QUOTE(vientikzyles @ 2020 02 08, 10:24)


Taip, apie tai aš jau buvau skaitęs ankščiau, bet:

1. turėkime omenyje, jog saulės baterijų tarnavimo laikas gana ilgas, ilgesnis, nei garantinis laikotarpis:

Puikiai modulių ilgaamžiškumą iliustruoja užsienio pavyzdys – prieš 35 metus pastatytos saulės jėgainės nė vienas modulis nebuvo pakeistas ir ji veikia statybos pradžioje prognozuotu pajėgumu“, – pasakoja B. Mačiulytė.


Nematoma saulės jėgainės pusė: o kas tada, kai ji atitarnavo?

2. kadangi laiko, saulės elektrines įsirengiantys turi pakankamai daug, kas matosi iš pirmo punkto, galima tikėtis aprašytos problemos sprendimo, nes:

Pasidomėjus, ar visgi įmanoma perdirbti saulės modulius ir panaudoti išgautas medžiagas antrą kartą, Lietuvos atsinaujinančios energetikos ir aukštųjų technologijų bendrovės „BOD Group“ valdybos pirmininkas Vidmantas Janulevičius sako, jog tai įmanoma: „Tikrai įmanoma perdirbti. Įmanoma išgauti iki 96 proc. tų pačių medžiagų ir grąžinti jas atgal į gamybą. Mes kaip tik dalyvaujame mokslinėje programoje „Horizontas 2020” ir bendradarbiaujame su keliais universitetais iš vakarų pasaulio, su kuriais ir telkiamės ties perdirbimu.“

Nematoma saulės jėgainės pusė: o kas tada, kai ji atitarnavo?

Šeip tai skaičiau ne cituojamą straipsnį, bet jis pilnai atvaizduoja tai, ką norėjau pasakyti ir buvo pirmas šia tema išmestas googlo. Norintys tikrai daugiau panašios info gali surasti.

pav.
SoliTek pagamino pirmuosius saulės elementus iš perdirbtų medžiagų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 08 vasario 2020 - 11:57
QUOTE(mintas @ 2020 02 08, 12:20)
Nebūtų toks, nebūtų tiek pasiekęs, visi gėrisi kaip statybininkus į vietą pastato.

Bet ten, kur yra lygiateisis, gerai būtų, kad savo emocijas susiturėtų.

Sutinku, kad kartais per aštriai išsireiškiu, bet tam įtakos turi ir kitų reakcijos. Ilgus metus kai kurie traukdavo per dantį, tai kartais prasiveržia. O dar jei vaizduotė pasireiškia.
Papildyta:
QUOTE(vientikzyles @ 2020 02 08, 11:24)
<p>Visi zalieji gali perskaityti -> <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.vz.lt/pramone/energetika/2020/02/08/pasaka-apie-saules-energijos-nauda-ar-tikrai-pabaiga-bus-laiminga'>https://www.vz.lt/pramone/energetika/2020/02/08/pasaka-apie-saules-energijos-nauda-ar-tikrai-pabaiga-bus-laiminga</a>
</p><p></p><p>O siaip del cibulio elgesio cia niekas rasyt nebenori, nes labai komplikuotas zmogus. Įspūdis, kad gyvena paralelioje planetoje.</p>

Tarkim šis aiškinantis, kad aš labai komplikuotas žmogus. Kas tu toks? Žinai kaip sako: neteisk ir pats nebūsi teisiamas.

Vakar gerą laidą per LRT "Visi kalba" buvo apie interneto komentarus. Ramanauskas sakė, kad skaitė Anglijos portalus po Margaret Tečer mirties. Tai buvo žiauru. Lietuvoje tokių nebūna.

Todėl, tamstele, gal per daug jautrus esi? Bet jei jautrus, tai gal kūribingas?
Atsakyti

Laba diena,gal galetumet parekomenduoti brigada,kuri surestu kotedza Kaune.Buciau dekinga.

Atsakyti