Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

Vien skirtingas temperaturu palaikymas neleidzia teisingai lyginti :)

Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 05 15, 22:19)
Žurnalistas skaitė kelis straipsnius - vienas jų apie energetiko skaičiavimus. Kodel energetikas paskaičiavo tiek - nežinau. Realiai sunaudojam 20 eur mėn. Tiesiog ten klaida. Pats net nemačiau straipsnio - vakar tik užrodė.

Tai taip išeina, kad surado tavo blogą, paėmė iš jo informaciją ir parašė "... rašoma pranešime". Patys sau susikūrė ir atsiuntė pranešimą spaudai sau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2020 05 16, 12:15)
Tai taip išeina, kad surado tavo blogą, paėmė iš jo informaciją ir parašė "... rašoma pranešime". Patys sau susikūrė ir atsiuntė pranešimą spaudai sau? smile.gif

Paskambino. Klausia ar galima paklausinėti apie jūsų patirtį šildantis elektra. Saukau galima - juk ir blogą rašau, kad dalintis patirtimi. Paklausinėjo, aš atsakiau. Jis jau buvo pasiskaitęs kitus blogo straipsnius.

Delfi atsakiau į komentarus, kiek galėjau. Niekad jų neskaitau, bet kadangi įsivėlė klaida su karšto vandens ruošimo sąnaudomis - jaučiu pareigą paskaityt ir atsakyt. Negiriu savo šildymo, kaip geriausio. Nuoširdžiai troškau normalios žiemos su -20 C. Gal sulauksiu ir pasižiūrėsim. O dabar jau uždarom šildymą ir ruoškimės bajinti apie vėsinimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 18 gegužės 2020 - 18:53
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 05 18, 19:52)
Paskambino. Klausia ar galima paklausinėti apie jūsų patirtį šildantis elektra. Saukau galima - juk ir blogą rašau, kad dalintis  patirtimi. Paklausinėjo, aš atsakiau. Jis jau buvo pasiskaitęs kitus blogo straipsnius.

Delfi atsakiau į komentarus, kiek galėjau. Niekad jų neskaitau, bet kadangi įsivėlė klaida su karšto vandens ruošimo sąnaudomis - jaučiu pareigą paskaityt ir atsakyt. Negiriu savo šildymo, kaip geriausio. Nuoširdžiai troškau normalios žiemos su -20 C. Gal sulauksiu ir pasižiūrėsim. O dabar jau uždarom šildymą ir ruoškimės bajinti apie vėsinimą.

Man buvo tik įdomi pati formuluotė "rašoma pranešime". Esu matęs, kad šie žodžiai rašomi, pvz., prie Masalksnio ir pan. pasisakymų. Tai ir buvo įdomu ar čia patys žmonės siunčia jiems tekstus, ar jie patys tokį prierašą sukuria. Aš manau, kad visgi patys suinteresuoti asmenys siunčia. Bet gal ir klystu. O iki vėsinimo dar toli. Šalta ant Lietuvos.
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2020 05 18, 19:52)
ir ruoškimės bajinti apie vėsinimą.


Kažkaip nuojauta kužda, kad nebus ši vasara ekstremaliai karšta.
Atsakyti
Greitai prisipažįstat, padėję ranką ant biblijos kaip per teismą: kas pastarąją savaitę ar net pastarąsias dvi jungėte šildymą namuose? Gegužė ženkliai vėsesnė už vidurkį, saulės irgi ne pyragai buvo. Ar drebėjot susisukę po antklode?
Atsakyti
Visai netyčia užmačiau:

pirmas straipsnis;
antras straipsnis.
Atsakyti
Aš jungiau. Jau buvau išjungęs šildymą, bet kai t° krito iki 21°-22°C man mažokai.


Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2020 05 22, 18:47)


Pirmiausiai užkliuvo adresas -alfa.lt, ir kaip tais neprisiminiau, kad būčiau su kais kontaktavęs dėl straipsnio, bet vėliau užmačiau ir Statyk simboliką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 22 gegužės 2020 - 20:11

Greitai prisipažįstat, padėję ranką ant biblijos kaip per teismą: kas pastarąją savaitę ar net pastarąsias dvi jungėte šildymą namuose? [url="https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/geguzes-menuo-nustebino-net-meteorologus-nuo-1961-metu-taip-yra-buve-tik-pora-kartu.d?id=84346503"]Gegužė[/url] ženkliai vėsesnė už vidurkį, saulės irgi ne pyragai buvo. Ar drebėjot susisukę po antklode?
Tikrai nejungiau, irodymai monitoringe :) Zemiau 22 C nemaciau pas save. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikis_: 23 gegužės 2020 - 21:35
Turiu klausimeli is kitos sferos - lauko durys.
Esu nusiziurejes lauko duris is wiked.pl termo prestige lux
Ju kataloge yra aiskiai parodyta duru sandara. Gal galit uzmest aki ar verta. Be stiklo truputi virs 1000eur.
Butu didelis dekuj uz ižvalgas apie termo prestige lux...
P. S. Esu gyvai mates pas bendradarbi.
Atsakyti

Turiu klausimeli is kitos sferos - lauko durys.
Esu nusiziurejes lauko duris is wiked.pl termo prestige lux
Ju kataloge yra aiskiai parodyta duru sandara. Gal galit uzmest aki ar verta. Be stiklo truputi virs 1000eur.
Butu didelis dekuj uz ižvalgas apie termo prestige lux...
P. S. Esu gyvai mates pas bendradarbi.

Mano akim ziurint visai neblogos uz tokia kaina. 

Atsakyti
Papuoliau. O kokia jūsų patirtis? Ar viską darytumėte taip, ar būtų kitokių sprendimų?
Atsakyti