Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 41

QUOTE(sevas @ 2023 01 10, 23:16)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dzūkiška pirkia" data-cid="73033262" data-time="1673352295">
<div>
<p>Sveiki. 
Bet aš turiu ir klausimą - gal kas nors galite rekomenduoti plokštuminių pamatų statytojus iš Kauno, Alytaus, Vilniaus? Gali reikėt kelių pamatų ir bijau, kad Dzūkiškos pirkios statytojai gali nespėti laike.
Visiems gražių metų savo šiltuose namuose!</p>
</div>
</blockquote>
<p>kas atsitiko Dzūkiška pirkia, pradedate naujas statybas?</p>


Sveiki Sevai! Gal padėsiu vienam žmogui su statybom:)
Atsakyti
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2023 01 10, 14:04)
Sveiki. Per porą valandų praskrolinau poros metų įrašus. Gaila, kad atmetus pasidrabstymą purvais, elektros tiekėjo pasirinkimą bei saulės elektrines nelabai kažko naudingo apie statybas radau:) Beja, jei jau forumas miršta, kuris FB groupsas toks verčiausias dėmesio A++ namų statyboms?


Beviltiškas FB šiuo klausimu. Jei ir yra kokia aktuali grupė, viskas užmušama pasikartojančiais klausimais (pvz, saulės elektrinių grupėje - 'kokį man atsiskaitymo planą pasirinkti', 'ar valyti sniegą nuo panelių', 'va, pažiūrėkit ožkos ant elektrinės', 'atsiųskit man pasiūlymą' ir t.t.), troliais ir, atsiprašau, debilais, atsakymuose į klausimus ir pan. Supermamos, kol nenumirė, nors kažkiek buvo moderuojamos ir palaikomos tvarkoje. O miršta šitas forumas natūraliai - kas savo laiku statė, pasijungė, pastatė ir jau neaktualu. Keli mohikanai tik likę. O naujokai (GenZ ir millenialsai) velniai žino kur eina tūsytis... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzūkiška pirkia @ 2023 01 11, 14:26)
Sveiki Sevai! Gal padėsiu vienam žmogui su statybom:)


Ale pas žmogų gi yra energijos smile.gif Man dabar kas pasiūlytų sudalyvauti procese, tai tik kokio šuns funkciją priimčiau - va sėdėt šalia ir loti - šitas blogai, anas ne taip, o čia apskritai perdaryt smile.gif Kur jau statybininkų ieškot...
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2023 01 11, 17:34)
Beviltiškas FB šiuo klausimu. Jei ir yra kokia aktuali grupė, viskas užmušama pasikartojančiais klausimais (pvz, saulės elektrinių grupėje - 'kokį man atsiskaitymo planą pasirinkti', 'ar valyti sniegą nuo panelių', 'va, pažiūrėkit ožkos ant elektrinės', 'atsiųskit man pasiūlymą' ir t.t.), troliais ir, atsiprašau, debilais, atsakymuose į klausimus ir pan.
...

Man FB moderatoriai išvis kiauri atrodo. Pvz., mane SE forume užblokavo tris kartus. Net už elementarų klausimą, kodėl elektrinės įrengimui planuoja skirti net visus metus, o ne du-tris mėnesius buvau be jokių pastabų tiesiog užblokuotas. Ir kaip jau minėjo , tai užknisa kasdieniniai pasikartojantys klausimai.
Atsakyti
Aš į FB gyvenime neisiu. Buvo, kelis klausimus uždaviau ir ten, nes nežinojau kur kitur galėčiau gauti tinkamų atsakymų, bet viskas tuo ir baigiasi. Nei nuolat būnu ten, nei planuoju būt. Feisbukas yra ta terpė, kurioje kiekvienam žmogui derėtų būti kuo mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Verteris @ 2023 01 11, 18:34)
Ale pas žmogų gi yra energijos smile.gif


Man ten toks įdomesnis projektas. Tiesa ne šiltumo, bet vizualine ir idėjine prasme😀
Atsakyti

B O miršta šitas forumas natūraliai - kas savo laiku statė, pasijungė, pastatė ir jau neaktualu. Keli mohikanai tik likę. O naujokai (GenZ ir millenialsai) velniai žino kur eina tūsytis... verysad.gif

šis forumas man ypatingas. Manau jis man davė pagrindus tam, kad 2 pensininkai, 2019 pradėję nuo senų vaismedžių kirtimo sklype, po 2 metų gyvena gražiame, pilnai šiuolaikimiame name, kur naujos tvoros, naujas el. įvadas, modernus šiltnamis, stoginė, trinkelių kiemas ir kt. Ir 80 %, gal daugiau, darbų atlikta tų 2 pensininkų rankomis, todėl dar nepasiekta 60 tūkstančių islaidų suma... Kaip nemylėti forumą, jo dalyvius, ypač senbuvius, davusius patarimus ir nukreipusius mintis ir veiksmus teisinga linkme. Su meile ir pagarba visiems ilgo ir gražaus gyvenimo

Atsakyti
QUOTE(sevas @ 2023 01 14, 17:05)
šis forumas man ypatingas.


Aš irgi dėkingas forumui ir tuo metu prieš kelis metus skaitytiems blogams, kurie labai padėjo suprasti, kokio namo aš noriu. Sėkmės Sevai!
Atsakyti

Aš irgi dėkingas forumui ir tuo metu prieš kelis metus skaitytiems blogams, kurie labai padėjo suprasti, kokio namo aš noriu. Sėkmės Sevai!

Sėkmės Dzūkiška pirkia, sekmės forumiečiai

Atsakyti