Įkraunama...
Įkraunama...

Pakeliui į žiemą

Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 11 21, 22:10)
bet tai žiūriu vėl klipas išėjo..  taigi kątik buvo vienas  kas su juo darosi išvis.. greitis x3 kažkoks 
———
O žiauriai fainas
———-
joxas nu tai grynas jodas gi  nėr taip baisu.. man geriau joxas nei tie šlykštukai sirupai nuo kosulio.. fuu.. net žarnos sulimpa toks jausmas
----
Tas antibas, tai taip -kartus, bet net ne tame esmė - nuk jo mane labai dusindavo.. man gydytoja sakė neišsigalvok o po to ji uždraudė, nes paaiškėjo, kad sukelia astmą..  va ir neišsigalvok...
----
Kas čia per “Jo malone” kvapai.. skamba tai..
https://www.instagra...id=reqkmfyeix2d
---
Nu tu žiūrėk, tik vakar parašė skoro, šiandien jau klipas
https://www.instagra...id=c51ubkmo3yut

blink.gif nu ir pavaro vyriokas laugh.gif Tai jau gal vėl sekt pradėjai? bigsmile.gif biggrin.gif Tai kaip tas klipas, ar geras?
---
nors pas juos turbūt ne fainų nebūna : D O kur vyko? Kažin neplanuoja jie dabar naujo klipo? Jau ką jie sugeba tai sugeba smile.gif Man visi jų klipai labai faini (nors va tas paskutinis apie mangus tai silpnesnis, gal pigiai darė arba ant greičio biggrin.gif )
---
man tai nežinau iki kokio lygio fuuui tas jodo skonis unsure.gif biggrin.gif Geriau tie sirupai šlykštukai, nuo kurių žarnos sulimpa biggrin.gif
---
blink.gif normaliai doh.gif Bet kas tiems gydytojams su tuo "neišsigalvok" doh.gif Tai nejaugi jie galvoja, kad šiaip for fun susigalvoji taip pasakyt doh.gif Jei jau sakai, tai reiškia iš tiesų kažkas ne taip :oh
---
net balsu susijuokiau laugh.gif thumbup.gif Žodžiu, 'Jo malonė' : D : D : D
---
Bet tai kai kas turėtų susimąstyt, ane? : D

Beje, Seriožka koks atjaunėjęs atrodo : )


QUOTE(blackkiss @ 2019 11 22, 00:47)

unsure.gif biggrin.gif nebuvau Laisvėj dabar, tai nemačiau kas čia per žmogus voras pasidarbavo biggrin.gif

Tipo Dizaino Dienų proga čia apraizgė biggrin.gif
Atsakyti
labukas smile.gif su žiema 4u.gif
pagaliau baigėsi lapkritis, kurmi kaip aš jo nemėgstu.. doh.gif biggrin.gif
QUOTE(tuktuk @ 2019 11 22, 12:35)
Tai jau gal vėl sekt pradėjai? 
---
Tai kaip tas klipas, ar geras?
---
nors pas juos turbūt ne fainų nebūna O kur vyko? Kažin neplanuoja jie dabar naujo klipo? Jau ką jie sugeba tai sugeba Man visi jų klipai labai faini (nors va tas paskutinis apie mangus tai silpnesnis, gal pigiai darė arba ant greičio
---
man tai nežinau iki kokio lygio fuuui tas jodo skonis:  Geriau tie sirupai šlykštukai, nuo kurių žarnos sulimpa
---
normaliai: Bet kas tiems gydytojams su tuo "neišsigalvok" : Tai nejaugi jie galvoja, kad šiaip for fun susigalvoji taip pasakyt : Jei jau sakai, tai reiškia iš tiesų kažkas ne taip
---
Bet tai kai kas turėtų susimąstyt, ane?
----
Beje, Seriožka koks atjaunėjęs atrodo
----
nebuvau Laisvėj dabar, tai nemačiau kas čia per žmogus voras pasidarbavo
Tipo Dizaino Dienų proga čia apraizgė

nejuokauk.. biggrin.gif
----
ką žinau, aš nemačiau biggrin.gif pažiūrėsiu gal kada.. po pusmečio kokio biggrin.gif kol kas netraukia smile.gif
-----
compensoj smile.gif nežinau dėl klipo, nu naują albumą tai išleido, tai gal ir bus.. ai mangai man ir daina šiaip sau.. tai ir klipas atitinkamai tinka biggrin.gif
-----
oi ne, man tie sirupai tai net pykint pradeda biggrin.gif fui, iki dabar atsimenu tą šlykštų jų skonį biggrin.gif ypač lygtai vaikiški būdavo šlykštus,, nes a la dar su skoniu tam tikru biggrin.gif
-----
nu tai va būtent...
-----
ai kad man tai tas pats jau seniai : D sakau nei man ta daina patinka, nei klipo laukiu..
-----
sakai?.. nu gal..
-----
žmogus voras laugh.gif bet fainai, klausyk.. smile.gif

Tuktuk, Virtuvės nepradėjai žiūrėt? jau rodo smile.gif

Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 12 01, 17:51)
su žiema  4u.gif
pagaliau baigėsi lapkritis, kurmi kaip aš jo nemėgstu..
----
nejuokauk..
----
compensoj smile.gif nežinau dėl klipo, nu naują albumą tai išleido, tai gal ir bus.. ai mangai man ir daina šiaip sau.. tai ir klipas atitinkamai tinka
-----
ai kad man tai tas pats jau seniai : D sakau nei man ta daina patinka, nei klipo laukiu..
-----
Tuktuk, Virtuvės nepradėjai žiūrėt? jau rodo smile.gif

Ir tave su žiema 4u.gif Nu taip, lapkritis tai laabai jau tamsus ir niūrus mėnuo. Gruodis vistiek kažkoks kitoks nors ir tamsus, bet gal kad šventinis periodas, tai ir jausmas kitas smile.gif

Matei, jau prasidėjo kasmetinės eglučių kovos laugh.gif doh.gif Nu ir vistiek Klaipėdos man laimi biggrin.gif
Ir Talino kokia graži wub.gif Grynai kaip iš klasikinio kalėdinio atviruko smile.gif
---
doh.gif :lol
---
nu šiaip tai jo, daina irgi nelabai kokia, tai atitinkamai ir klipas gavosi biggrin.gif
---
unsure.gif nu kas čia per kalbos? biggrin.gif O to kito vis dar lauki ar irgi jau nebe? biggrin.gif Va ką aš ir sakiau - Dancė temps gumą tol, kol nebereikės ir tų klipų doh.gif biggrin.gif
---
Nea, nežinojau, kad jau rodo bigsmile.gif O tu jau žiūrėjai gal?
Atsakyti
Labukas smile.gif plem Tuktuk.. biggrin.gif ryt aiškėja Goloso žiuri :| ir tu įsivaizduoji, vienas iš rengėjų įsimetė nuotrauką, iiiiir.. dvi kėdės sujungtos blink.gif tikiuos tai ne tai ką aš paranojiškai įsivaizduoju biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2019 12 03, 18:55)
Ir tave su žiema Nu taip, lapkritis tai laabai jau tamsus ir niūrus mėnuo. Gruodis vistiek kažkoks kitoks nors ir tamsus, bet gal kad šventinis periodas, tai ir jausmas kitas

Matei, jau prasidėjo kasmetinės eglučių kovos Nu ir vistiek Klaipėdos man laimi
Ir Talino kokia graži: Grynai kaip iš klasikinio kalėdinio atviruko
---
: nu kas čia per kalbos? to kito vis dar lauki ar irgi jau nebe?  Va ką aš ir sakiau - Dancė temps gumą tol, kol nebereikės ir tų klipų
---
Nea, nežinojau, kad jau rodo: O tu jau žiūrėjai gal?

Joo, bet ir saulė dažniau pasirodo.. nu tiksliau bent jau išvis pasirodo biggrin.gif
——
Nu man Klaipėdos negraži, jau gražesnė Rokiškio, bet.. aš išvis esu prieš tikras eglutes miestuose - kažkoks barbarizmas.. 50 metų auga, ir nukirst, kad dvi sav pastovėtų centre..
——-
Oi, to kito jau nesitikiu tiesiog biggrin.gif išvis, jau nervas ima su juo biggrin.gif
———
Dar ne, taupau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2019 12 08, 23:26)
Labukas
----
plem Tuktuk..  ryt aiškėja Goloso žiuri  ir tu įsivaizduoji, vienas iš rengėjų įsimetė nuotrauką, iiiiir.. dvi kėdės sujungtos  tikiuos tai ne tai ką aš paranojiškai įsivaizduoju
——
Nu man Klaipėdos negraži, jau gražesnė Rokiškio
----
bet.. aš išvis esu prieš tikras eglutes miestuose - kažkoks barbarizmas.. 50 metų auga, ir nukirst, kad dvi sav pastovėtų centre..
——-
Oi, to kito jau nesitikiu tiesiog  išvis, jau nervas ima su juo
———
Dar ne, taupau

Labukas, kur tu dingus? smile.gif
---
blink.gif nu negi tikrai apie ką mes galvojam :oh : D
O gal bus tiedu iš vaikų Voice sujungtom kėdėm? : D Tai taip išeina, tada 5 žmonės komisijoj bus g.gif
Bet tai joo, garantuotai čia jau sumąstė Daną su Tina susodint kartu. Tipo tęs istoriją doh.gif Bet taigi dabar tikrai dirbtinai viskas atrodys, jau antrą kartą nepaeis tie bajeriai biggrin.gif
---
Teko pagūglint Rokiškio, tai wooooow bigsmile.gif Koooookia graži! bigsmile.gif wub.gif Ko jau ko, bet iš Rokiškio to nesitikėjau bigsmile.gif Tai man ji pirmoj vietoj, bet antroj vistiek Klaipėdos, tik galėtų dar viršūnę uždėt, nes truputį kaip neišbaigta atrodo. O kodėl tau negraži Klaipėdos? juk papuošimo principas labai panašus, tik kad lemputės kitokios spalvos smile.gif
---
Tas tai taip... Bet va pvz Klaipėdai, tai kiekvienais metais žmonės dovanoja. Tokiu atveju, jei planuoja nukirst, tai dar duoda bent žmonėms pasidžiaugt per Kalėdas : )
Bet man sunkiai suvokiama kaip negaila iš savo kiemo tokią didelę eglę nupjaut. Taigi atrodo auga kartu su tavim visus tuos metus, o čia - bam ir nupjauni doh.gif Man tai gaila būtų...

Keista, kad nei vienas miestas nesumąsto, kad galima pasisodint eglutę ir užsiauginus puošt. Čia būtų idealiausias variantas smile.gif

Biškį ne į temą, bet aš negalvojau iki kokio lygio kertami miškai Lietuvoje blink.gif Važiuoji ir matai, kad grynai plyni laukai vietoj buvusių miškų blink.gif Negalėjau patikėt savo akimis. Tai jei tokiais tempais tuoj nebeliks miškų pas mus doh.gif
----
lool :oh : D
---
biggrin.gif Aš jau pažiūrėjau 5 gal kokias. Tai žinok kažkaip nekabliuoja unsure.gif Nu gal dar įsivažiuos, bet tos pirmos serijos, tai nelabai nelabai g.gif Tokius du aktorius turi ir neišnaudoja jų unsure.gif Ten gaunasi, kad labiau Viešbutis, o ne Virtuvė biggrin.gif O tu viešbutį mačius?
Atsakyti
Žiūriu, naujų eglučių pridėjo biggrin.gif
Kaip gražiai papuošta Prahos wub.gif Grynai namų jaukumą sukuria wub.gif
https://g4.dcdn.lt/i...je-82967405.jpg
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2019 12 09, 16:27)
Labukas, kur tu dingus?
---
: nu negi tikrai apie ką mes galvojam
O gal bus tiedu iš vaikų Voice sujungtom kėdėm? : D Tai taip išeina, tada 5 žmonės komisijoj bus :
Bet tai joo, garantuotai čia jau sumąstė Daną su Tina susodint kartu. Tipo tęs istoriją : Bet taigi dabar tikrai dirbtinai viskas atrodys, jau antrą kartą nepaeis tie bajeriai
---
bet antroj vistiek Klaipėdos, tik galėtų dar viršūnę uždėt, nes truputį kaip neišbaigta atrodo. O kodėl tau negraži Klaipėdos? juk papuošimo principas labai panašus, tik kad lemputės kitokios spalvos
---
Tas tai taip... Bet va pvz Klaipėdai, tai kiekvienais metais žmonės dovanoja. Tokiu atveju, jei planuoja nukirst, tai dar duoda bent žmonėms pasidžiaugt per Kalėdas
——-
Bet man sunkiai suvokiama kaip negaila iš savo kiemo tokią didelę eglę nupjaut. Taigi atrodo auga kartu su tavim visus tuos metus, o čia - bam ir nupjauni Man tai gaila būtų...
———
Keista, kad nei vienas miestas nesumąsto, kad galima pasisodint eglutę ir užsiauginus puošt. Čia būtų idealiausias variantas
———-
Biškį ne į temą, bet aš negalvojau iki kokio lygio kertami miškai Lietuvoje: Važiuoji ir matai, kad grynai plyni laukai vietoj buvusių miškų : Negalėjau patikėt savo akimis. Tai jei tokiais tempais tuoj nebeliks miškų pas mus
---
Aš jau pažiūrėjau 5 gal kokias. Tai žinok kažkaip nekabliuoja: Nu gal dar įsivažiuos, bet tos pirmos serijos, tai nelabai nelabai : Tokius du aktorius turi ir neišnaudoja jų :  Ten gaunasi, kad labiau Viešbutis, o ne Virtuvė O tu viešbutį mačius?

Labukas, ai coverinau kolegę, tai grįždavau kominė, nebesinorėdavo nei kompų nei tel biggrin.gif
———
Ai vsio išaiškėjo intriga biggrin.gif Potapas su savo Nastenka ten tuose dvigubose kėdėse bus
....
———
Nu nuobodi ji man, plius sakau man gailą tų kertamų eglučių..
———-
Ne, tai jei nedovanotų, tai ir nekirstų gi biggrin.gif
———-
Tai va būūūtent! smile.gif nors kažkokiam mieste, dabar jau nepamenu, taip ir buvo.. tai ją nukirto, ir atveža dabar nukirstas puošt.. nu sakau vandalizmas unsure.gif
———-
Jooo, žiauriai... ir tipo aiškina, kad taip atsodina, nu bet kai kur tai matai, kad nė velnio jie nieko neatsodina... nu tikrai pyktis ima...
———-
Vat viešbučio pažiūrėjau gal 6 serijas, ir mečiau, visai neužkabino unsure.gif išsisėmė matyt...

QUOTE(tuktuk @ 2019 12 09, 16:49)
Žiūriu, naujų eglučių pridėjo biggrin.gif
Kaip gražiai papuošta Prahos wub.gif Grynai namų jaukumą sukuria wub.gif
https://g4.dcdn.lt/i...je-82967405.jpg

Oh, aha taip jaukiai smile.gif ta kometa kokia gera viršuj tongue.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ne, nu aš tai lotuliukas.gif doh.gif ką tik per radiją grojo daina, galvoju kur man taip girdėtas šitas balsas ir daina.. ir tik po kurio laiko dašilo - Adomcia gi lotuliukas.gif ir daina ne iš naujų - I won’t go home without you biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2019 12 09, 21:57)
Labukas, ai coverinau kolegę, tai grįždavau kominė,  nebesinorėdavo nei kompų nei tel
———
Ai vsio išaiškėjo intriga biggrin.gif Potapas su savo Nastenka ten tuose dvigubose kėdėse bus
....
———
Ne, tai jei nedovanotų, tai ir nekirstų gi biggrin.gif
———-
Tai va būūūtent! nors kažkokiam mieste, dabar jau nepamenu, taip ir buvo.. tai ją nukirto, ir atveža dabar nukirstas puošt.. nu sakau vandalizmas
———-
Jooo, žiauriai... ir tipo aiškina, kad taip atsodina, nu bet kai kur tai matai, kad nė velnio jie nieko neatsodina... nu tikrai pyktis ima...
———-
Vat viešbučio pažiūrėjau gal 6 serijas, ir mečiau, visai neužkabino  unsure.gif išsisėmė matyt...
-----
Ne, nu aš tai ką tik per radiją grojo daina, galvoju kur man taip girdėtas šitas balsas ir daina.. ir tik po kurio laiko dašilo - Adomcia gi ir daina ne iš naujų - I won’t go home without you

Aš tai praeitą savaitę kaip smarkiai apsinuodijus buvau doh.gif Ir svarbiausiai niekaip neatkasiau nuo ko unsure.gif
---
aa biggrin.gif Nu bet va, reiškia Potapas bus, o sakė, kad nebe biggrin.gif Bet tai gerai, kad liko, jis toks juokingas vis būdavo : D
---
ne, tai tame ir esmė, kad kirstų biggrin.gif Nu bent kažkuriais metais žmonės dovanoję tą eglutę taip kalbėjo, kad atseit būtume bet kuriuo atveju kirtę, nes berods elektros laidus kliudė. Tai dėl to sugalvojo, padovanot ją smile.gif
Nu jei sugalvotų savo tokią didžiulę eglę kirst vien dėl to, kad miestui padovanot, tai jau sakyčiau, kad visai kukū žmonėms biggrin.gif
---
blink.gif nu jau visai... doh.gif Nelabai suprantu kam taip daryt doh.gif
---
tai va, kad ne visur atsodina... Bet jei ir atsodina, tai juk kiek dešimčių metų dar praeis, kol vėl toks didelis miškas užaugs... Dar kol kas galim pasidžiaugt tuo grynu oru, bet jei tokiais tempais kirs viską, tai nežinau kas bus.. :oh Kažkaip net ir liūdna pasidarė, kai mačiau tas vietas, kur anksčiau didžiuliai miško plotai žaliavo, o dabar - kaip nušluota. Grynai kaip per Anykščių šilelį - "kelios pušelės apykreivės liko" :oh
----
Viešbutis į pabaigą truputį atsigavo, pradžioj kažkaip nekabino ir manęs. Tai aš galvoju, gal ir su šituo Virtuvės sezonu panašiai bus. Nes nu plem, tokio gerumo du aktorius turi ir negi neišnaudos potencialo unsure.gif
---
loool doh.gif :lol Bet tai kaip taip tau pavyko : D Jau Adomcės balsą tai sunku ir supainiot su kuo nors biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 09 gruodžio 2019 - 21:51
QUOTE(tuktuk @ 2019 12 09, 21:50)
Aš tai praeitą savaitę kaip smarkiai apsinuodijus buvau: Ir svarbiausiai niekaip neatkasiau nuo ko
---
aa Nu bet va, reiškia Potapas bus, o sakė, kad nebe Bet tai gerai, kad liko, jis toks juokingas vis būdavo
---
ne, tai tame ir esmė, kad kirstų Nu bent kažkuriais metais žmonės dovanoję tą eglutę taip kalbėjo, kad atseit būtume bet kuriuo atveju kirtę, nes berods elektros laidus kliudė. Tai dėl to sugalvojo, padovanot ją
——-
Nu jei sugalvotų savo tokią didžiulę eglę kirst vien dėl to, kad miestui padovanot, tai jau sakyčiau, kad visai kukū žmonėms
---
tai va, kad ne visur atsodina... Bet jei ir atsodina, tai juk kiek dešimčių metų dar praeis, kol vėl toks didelis miškas užaugs... Dar kol kas galim pasidžiaugt tuo grynu oru, bet jei tokiais tempais kirs viską, tai nežinau kas bus.. net ir liūdna pasidarė, kai mačiau tas vietas, kur anksčiau didžiuliai miško plotai žaliavo, o dabar - kaip nušluota.
——
Grynai kaip per Anykščių šilelį - "kelios pušelės apykreivės liko"
----
Viešbutis į pabaigą truputį atsigavo, pradžioj kažkaip nekabino ir manęs. Tai aš galvoju, gal ir su šituo Virtuvės sezonu panašiai bus. Nes nu plem, tokio gerumo du aktorius turi ir negi neišnaudos potencialo
---
loool Bet tai kaip taip tau pavyko Jau Adomcės balsą tai sunku ir supainiot su kuo nors

Ojej.. :/ tai gal rotas?
———
Aš sakau, Mikė melagėlis biggrin.gif taip ir žinojau, kad taip bus.. nu bet kaip iš dalies ir nemelavo - vienas nebebus ten biggrin.gif o visi kiti tie patys kaip pernai..
Šiandien pana filmavime buvo, sakė taip nusedėjo sėdimąsias žiuri, kad pabaigoj ant žemės jau voliojosi biggrin.gif kaži neparodys matyt biggrin.gif
———-
Nu ok, bet ne pirmus metus jie dovanoja, tai pas juos ten ką.. visa alėja kliudanti laidus? biggrin.gif
———-
biggrin.gif nu aš taip ir galvojau biggrin.gif
———-
Tai vat būtent - mes irgi varydavom link Varėnos grybaut, ir toks fainas miškelis buvo, dabar dykuma doh.gif verysad.gif
———-
Kiba jau perskaitei? tongue.gif
———
Nu bet kad tiek ten ir tų serijų - nespės atsigaut biggrin.gif
———
Aš nežinau, aš jį iš principo kažkaip.. pamiršau : D
Atsakyti
Tuktuk, kaip tik klausei apie klipą biggrin.gif irgi žiūriu raganėji vis laugh.gif

https://www.lrt.lt/n...edu-senio-arija
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(blackkiss @ 2019 12 10, 00:03)
Ojej.. tai gal rotas?
———
Aš sakau, Mikė melagėlis  taip ir žinojau, kad taip bus.. nu bet kaip iš dalies ir nemelavo - vienas nebebus ten  o visi kiti tie patys kaip pernai..
----
Šiandien pana filmavime buvo, sakė taip nusedėjo sėdimąsias žiuri, kad pabaigoj ant žemės jau voliojosi kaži neparodys matyt
———-
Nu ok, bet ne pirmus metus jie dovanoja, tai pas juos ten ką.. visa alėja kliudanti laidus?
———-
biggrin.gif nu aš taip ir galvojau
———-
Tai vat būtent - mes irgi varydavom link Varėnos grybaut, ir toks fainas miškelis buvo, dabar dykuma 
———-
Kiba jau perskaitei?
———
Nu bet kad tiek ten ir tų serijų - nespės atsigaut 
———
Aš nežinau, aš jį iš principo kažkaip.. pamiršau : D

Iš pradžių irgi galvojau gal rotas, bet kad man tik vėmimas buvo ir skrandžio spazmai unsure.gif Iš tikrųjų, kai niekad nesusidūrus su rotu, tai nelabai ir žinau kokie ten tie simptomai.
---
Nu va, visi jie ten melagiai doh.gif Taip ir sakiau, kad bus ir Danas, ir Tina biggrin.gif Įdomu ką režisieriai šį kartą sugalvos, ar toliau bandys 'jot ant to paties arkliuko', ar ne : D Dabar gal Potapas su žmona įvykių centre bus :lol
---
Loool doh.gif Kur tau neparodys, man atrodo, kad tokių visokių momentų jie nepraleidžia : D
Dar gal ką įdomaus pasakojo apie filmavimą? : D
---
lotuliukas.gif Gal visi iš tos pačios gatvės lotuliukas.gif Bet ten gal tik penktus metus vyksta tas dovanojimas, tai gal iš tiesų kažkokios priežastys yra biggrin.gif
---
biggrin.gif nu tokiu atveju aš visai nesuprasčiau doh.gif : D Rimtai, galvočiau nuo proto nušokę žmonės doh.gif
---
O Varėnos tie miškai kokie gražūs... Ten grybavimas tai kaip koks pasivaikščiojimas parke wub.gif Ir kai pamatai kaip juos naikina, tai grynai pyktis užverda doh.gif
Ir kiek girdėjau, tai čia toks didelis verslas, kad eina sau. Nu ir akivaizdžiai matosi pagal iškertamus plotus. Sakau, anksčiau jei ir kirsdavo, tai kažkaip gal po mažiau, kad nesimatydavo tokių dykynių. Čia aplinkos ministras galų gale turėtų tvarkyt šituos reikalus, bet kai toks ministras, tai ko norėt doh.gif
---
Dabar tai ne, iš mokyklos laikų dar atsimenu tą eilėraštį : D
---
Nu šiaip jo, nedaug tų serijų. Bet dar vis tikiuosi, kad įsivažiuos bent įpusėjus gal biggrin.gif
---
:oh : D


QUOTE(blackkiss @ 2019 12 10, 02:32)
Tuktuk, kaip tik klausei apie klipą irgi žiūriu raganėji vis

https://www.lrt.lt/n...edu-senio-arija

nu tikrai doh.gif : D

Bet tai visai nieko klipukas biggrin.gif Nu, aišku, ne Venesuela ar Indai, bet mielas kažkuo. Ir tos dainos nebuvau girdėjus anksčiau. Fainas valsiukas bigsmile.gif
Ir dar kas įdomu, tai kad tas blondinas dainuoja : D Neįprastas vaizdelis : D
Atsakyti
Blackkiss, va Joniškis pasipuošė natūraliai augančią eglutę bigsmile.gif wub.gif Ir bent jau man tai labai gražiai papuošta wub.gif
https://www.delfi.lt...e.d?id=83003711
Atsakyti