Įkraunama...
Įkraunama...

Patirtis gyvenant su parketlentėmis

Sveikos mielos mamytės,
Jau ne kartą įsitikinau, kad Jūs žinote viską ax.gif !!! Taigi prašau pagalbos...
Taip jau gavosi, kad tenka įsirenginėti butą ir grindims labai noriu parketlenčių. Grindys šildomos, o parketlentes išsirinkau dvisluoksnias (tokias kokias siūlo "medžio stilius" viršutinis sluoksnis mediena, apatinis OSB plokštė). Gal kas turit patirties su šiomis ar panašiomis parketlentėmis ir su šildomom grindim? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AgneVitk @ 2016 11 14, 20:17)
Sveikos mielos mamytės,
Jau ne kartą įsitikinau, kad Jūs žinote viską  ax.gif !!! Taigi prašau pagalbos...
Taip jau gavosi, kad tenka įsirenginėti butą ir grindims labai noriu parketlenčių. Grindys šildomos, o parketlentes išsirinkau dvisluoksnias (tokias kokias siūlo "medžio stilius" viršutinis sluoksnis mediena, apatinis OSB plokštė). Gal kas turit patirties su šiomis ar panašiomis parketlentėmis ir su šildomom grindim?  rolleyes.gif

Nors kreiptasi į mamytes, bet gal tiks ir tėvelio atsakymas smile.gif
Naudojam tokias ant šildomų grindų jau 4-5 m. (paviršius - 4 mm ąžuolas, alyvuotas) - reiktų iš naujo dengti alyva, spalva kiek patamsėjo, o šiaip viskas čiki.
Atsakyti
QUOTE(Giords @ 2016 11 15, 11:32)
Nors kreiptasi į mamytes, bet gal tiks ir tėvelio atsakymas smile.gif
Naudojam tokias ant šildomų grindų jau 4-5 m. (paviršius - 4 mm ąžuolas, alyvuotas) - reiktų iš naujo dengti alyva, spalva kiek patamsėjo, o šiaip viskas čiki.



Oj labai tinka ir tėvelių komentarai smile.gif taip apie alyvavimą žinau, bet visos medinės grindys (norint kad gerai atrodytųir ilgai tarnautų) reikalauja priežiūros smile.gif o tarpeliai "nepavaikščiojo"?
Atsakyti
QUOTE(AgneVitk @ 2016 11 15, 14:18)
Oj labai tinka ir tėvelių komentarai smile.gif taip apie alyvavimą žinau, bet visos medinės grindys (norint kad gerai atrodytųir ilgai tarnautų) reikalauja priežiūros smile.gif o tarpeliai "nepavaikščiojo"?

Ne, nes klijuota prie betono.
Atsakyti
QUOTE(AgneVitk @ 2016 11 15, 14:18)
Oj labai tinka ir tėvelių komentarai smile.gif taip apie alyvavimą žinau, bet visos medinės grindys (norint kad gerai atrodytųir ilgai tarnautų) reikalauja priežiūros smile.gif o tarpeliai "nepavaikščiojo"?

Mano grindys azuolo masyvas, niekas nevaiksto. Šeštas šildymo sezonas. Grindlenciu mistiniai privalumai yra grynas grindlenciu gamintoju vadybininku marketingas.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 11 15, 18:37)
Mano grindys azuolo masyvas, niekas nevaiksto. Šeštas šildymo sezonas. Grindlenciu mistiniai privalumai yra grynas grindlenciu gamintoju vadybininku marketingas.

Na taip... bet masyvo kainos gerokai skiriasi nuo parketlenčių smile.gif manau kaina pagrindinis grindlenčių privalumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AgneVitk @ 2016 11 15, 20:32)
Na taip... bet masyvo kainos gerokai skiriasi nuo parketlenčių smile.gif manau kaina pagrindinis grindlenčių privalumas  mirksiukas.gif

Vat cia ir yra visa tiesa. Arba dalis tiesos. Kai kurios raudonmedzio parketlentes brangesnes uz azuolo masyva, o kaip tokias vaikstancias parketlentes parduoti? Ir cia ateina ponas marketingas..
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 11 15, 19:37)
Mano grindys azuolo masyvas, niekas nevaiksto. Šeštas šildymo sezonas. Grindlenciu mistiniai privalumai yra grynas grindlenciu gamintoju vadybininku marketingas.



Netikiu. Noreciau foto pamatyti. Nera tokio masyvo kuris nesuvaiksciotu nors kazkiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 11 15, 21:39)
Netikiu. Noreciau foto pamatyti. Nera tokio masyvo kuris nesuvaiksciotu nors kazkiek.  mirksiukas.gif

Klijuotas prie grindu masyvas niekur nevaiksto. Visiskai. Nei puse milimetro. Absoliuciai nei kiek. Ar vaiksto tiek, kiek as jau nebematau. Parketlentes vaiksto, nes jos turi skirtingus sluoksnius.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 11 15, 21:47)
Klijuotas prie grindu masyvas niekur nevaiksto. Visiskai. Nei puse milimetro. Absoliuciai nei kiek. Ar vaiksto tiek, kiek as jau nebematau. Parketlentes vaiksto, nes jos turi skirtingus sluoksnius.



Nesek tu pasaku gerai? AS tiesiogiai susijes su apdaila.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 11 16, 07:27)
Nesek tu pasaku gerai? AS tiesiogiai susijes su apdaila.

Ir ka, matei klijuotu ant betono azuolo masyvo grindu defektu? Esu isitikines 100%, kad nieko panasaus nematei. Absoliuciai jokio judejimo. Uztat as esu mates kas atsitinka parketlentems ant sildomu grindu.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 11 16, 08:18)
Ir ka, matei klijuotu ant betono azuolo masyvo grindu defektu? Esu isitikines 100%, kad nieko panasaus nematei. Absoliuciai jokio judejimo. Uztat as esu mates kas atsitinka parketlentems ant sildomu grindu.



Ko tu cia skiedi. As daugybe kvadratu esu suklijaves parketo,tad man tu gali neaiskinti kad tarpeliai neatsiranda. mirksiukas.gif ,pasek pasakas mteriskem,ne man. Netgi parketo imones pripazysta kad taip,atsiranda plyseliai. Beje,musu patirtis labai skirtinga,as nesu mates issivaiksciojusiu trisluoksnio parketo,nors daznai susiduriu.. biggrin.gif
Atsakyti