Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių krašto augalų mylėtojų kampelis,2016žiema

QUOTE(Rutytis @ 2018 04 24, 21:57)
mergaitegeliu92 ar tu mano zinute gavai? ar man kazkaip jos nesisiuncia?  biggrin.gif
zyginta pas tave geliu rojus,ko nepaklausi beveik viska turi,man jau gedapeleda prasyt,bet gal dar pelargiu turi? ax.gif

Gavau šiandie ryte tik..parašiau atsakymą, laukiu tavo. Kuri kirpykla? (dėl visa ko, rašyk čia, nes matai tie laiškai kaip viduramžiuos -lėtai keliauja hmm.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaitegeliu92: 25 balandžio 2018 - 07:59
QUOTE(zygintama @ 2018 04 24, 21:21)
Vilmak, as turiu pakankamai tu senoviniu raudonu... urmu...krasnaja maskva zydi pas mane. Reikes vistiek kasti.
vartotojo įkelta nuotrauka

Aik tu švilpt vartotojo įkelta nuotrauka

Nu kas jums nepatinka su Maximinėm tulpėm? hmm.gif Pfff, žydi jau kokie 6 metai ir vargo nemato.................. Kad dingsta, tai manau ne veislė ar Maxima kalta, o pelės ar kiti graužikai svogūnus apgraužia žiemą. Jiems dzin ką graužt, ar Maximos ar tarybinius svogūnus biggrin.gif Pas mane iš prekybcentrių ir geltonos ir violetinės, papūginės ir t.t. tikrai žydi jau n metų, nieko neiškasinėju, nepersodinu ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(zygintama @ 2018 04 24, 22:55)
Kažkaip liūdna toms, kurios norėjo susitikimo: Gėlių mergaitė, Rutytis nedirbs,Vilmak, Edinka,aš...

Nu tai davai renkamės anksčiau vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 25 balandžio 2018 - 08:02
Geliumergaite mano kirpykla priesais viesaja biblioteka Mirazas,bet galiu atlekt kur tau patogu,telefona parasiau i a.z. mirksiukas.gif
Tulpes maximines ir pas mane laikosi neblogai,o tos tarybines kazkaip nostalgijos nekelia,nebent kol neissiskleidusios,bet anyway visos geles grazios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zygintama @ 2018 04 24, 21:22)
Tuomet šudukas... aš iki birželio 10 d. Nebūsiu Lt...
O ar visos galės susiplanuoti atvykti pas tamsta ir ar oras nepaves?

Nei laikas, nei oras nepaves, kaip norėsim taip ir susiplanuosim - tu mūsų neatkalbinėk aggressive.gif .
O tau, zygintama, tiesioginę transliaciją padarysim iš susitikimo vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2018 04 25, 10:27)
Nei laikas, nei oras nepaves, kaip norėsim taip ir susiplanuosim - tu mūsų neatkalbinėk  aggressive.gif .
O tau, zygintama, tiesioginę transliaciją padarysim iš susitikimo vietos  mirksiukas.gif

O aš norėjau gal ir gegužės pradžioje su jumis pasiplepėti...
Ale nieks neparašote, kad praėjusį mūsų susitikimą dalino cukinijos ar moliūgo sėklas?
Ir nieks nežino, iš kokių požymių atskirti cukinijos ar tai moliūgo sėklos?
Atsakyti
Buvau atsinešus cukinijų, bet ne paskutinį, o priešpaskutinį kartą. Sėdėjom prieky prie įėjimo kavinėj. Kažkas lyg ėmė sėklų, tada ir dumplūnės, agurkų atsinešiau. Molūgai buvo tie didieji, sėklos stambios. Palyginau, moliūgų visiškai plokščios ir lygios, didokos. Cukinijos tokios mažos ir papūstos, kaip patinusios. Ištraukiau, kas toj dėžutėj buvo. Cukinijos ASTRA POLKA- krūminė, t.žalia, lapai sidabriškai dėmėti, BLACK BEAUTY- ankstyva, krūminė, žalia, VERTE NOIRE MAR.- vėlesnė, krūminė, žalia, ONE BALL H- kamuolinė forma, tokios gan apvalios, mažos sėklikės. Gal kuo ir pagelbėjau.. hmm.gif :4u:Jei rinksimės, atsineščiau, sulygintume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaitegeliu92: 25 balandžio 2018 - 19:31
QUOTE(mergaitegeliu92 @ 2018 04 25, 20:29)
Buvau atsinešus cukinijų, bet ne paskutinį, o priešpaskutinį kartą. Sėdėjom prieky prie įėjimo kavinėj. Kažkas lyg ėmė sėklų, tada ir dumplūnės, agurkų atsinešiau. Molūgai buvo tie didieji, sėklos stambios. Palyginau, moliūgų visiškai plokščios ir lygios, didokos. Cukinijos tokios mažos ir papūstos, kaip patinusios. Ištraukiau, kas toj dėžutėj buvo. Cukinijos ASTRA POLKA- krūminė, t.žalia, lapai sidabriškai dėmėti, BLACK BEAUTY- ankstyva, krūminė, žalia, VERTE NOIRE MAR.- vėlesnė, krūminė, žalia, ONE BALL H- kamuolinė forma, tokios gan apvalios, mažos sėklikės. Gal kuo ir pagelbėjau.. hmm.gif  :4u:Jei rinksimės, atsineščiau, sulygintume.

Va taip ir galejo buti! Agurku seklytes uzsirasiau triju pavadinimu. Ir i servetele isidejau seklyciu. Radau uzsasa zali moliugai oranziniaai. Salia idedu seklytes neziniukes. Itariu kad tai bus tavosios moliugo seklos. Ikeliu foto skritumai kad matytusi. Tos smulkesnes gal cukiniju?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Taigi kas galim susitikim ir geguzes 4d,nes paskui vel as ant ledo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutytis @ 2018 04 25, 21:57)
Taigi kas galim susitikim ir geguzes 4d,nes paskui vel as ant ledo  smile.gif

Aš tau UŽ susitikimą!!! Juk nekasdien! Ir pabūti mergaitiškai tikrai smagu!
Atsakyti
Jezsmarija, taigi susitinkam ir gegužės 4 dieną, alioooooooooooooooooooooo vartotojo įkelta nuotrauka Galim ir pas mane, palipdyt, bet gal dar šalta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2018 04 26, 09:15)
Jezsmarija, taigi susitinkam ir gegužės 4 dieną, alioooooooooooooooooooooo vartotojo įkelta nuotrauka Galim ir pas mane, palipdyt, bet gal dar šalta  ax.gif

Šiaip kitam penktadieniui žada +24 šilumos. :-)
Gal susitikime mieste, visoms taip greičiau ir patogiau iš visų pusių suskristi :-)
O tavo molius minkysim gal kada kokį šeštadienį, šašlykų ir prie jų ko atsivešim :-)
Tad VALIO, SUSITIKIMAS ĮVYKS!!!!
O dabar vieta gal ta pati?
Atsakyti
QUOTE(zygintama @ 2018 04 26, 10:53)
Šiaip kitam penktadieniui žada +24 šilumos. :-)
Gal susitikime mieste, visoms taip greičiau ir patogiau iš visų pusių suskristi :-)
O tavo molius minkysim gal kada kokį šeštadienį, šašlykų ir prie jų ko atsivešim :-)
Tad VALIO, SUSITIKIMAS ĮVYKS!!!!
O dabar vieta gal ta pati?

Taip taip, jei minkyt, tai tik savatgaly! Čia tikrai poros valandų neužteks........ Jei tik norit, galim ir gegužės 5d, šeštadienį.......jei ne, tadu vėliau, bet visada prašom ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 26 balandžio 2018 - 09:00