Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių krašto augalų mylėtojų kampelis,2016žiema

QUOTE(rimusia @ 2018 07 03, 15:07)
nu jo, unsure.gif rudenį nebus galvosūkio  rolleyes.gif kur dėti perteklių  mirksiukas.gif

Aha biggrin.gif greitai susivalgys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2018 07 03, 16:24)
trys morkos ir auga biggrin.gif

QUOTE(rimusia @ 2018 07 03, 17:07)
nu jo, unsure.gif rudenį nebus galvosūkio  rolleyes.gif kur dėti perteklių  mirksiukas.gif

Bajeristės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

rimusia gavau tipo apelsininę mėtą hmm.gif Žinau kad jūs mėtų fanė, duočiau mažą gaigelį ( jei tokios neturit), nes pati gavau 2 mažytes šakneles. Beeeeet..... man ji labai panaši į šokoladinę, lapai tokie tamsūs, tai bijau apgaut unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(daivaP @ 2018 07 03, 16:24)
Buvome Lenkijoje triušių parodoje, po Bialystoką vaikštinėjome, apsipirkome maisto ir namo.

Kaip maisto kainos? Mes buvom balandį, iš Vokietijos gryžtant sustojom, tai kaskart vis brangiau atrodo unsure.gif Mane sviesto kainos čia neramina unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(daivaP @ 2018 07 03, 16:24)
poeme, rytoj kepsiu duoną, tau bus raugo mirksiukas.gif nebesulauki jau turbūt 4u.gif

Sulaukiu sulaukiu 4u.gif Vis tiek laikas ribotas, lipdau gi tik laisvą minutę radus, tai kaip vijutė sako, namie tik gyvačių betrūksta biggrin.gif Bet aš ir duona galiu su jom pasidalint lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mergaitegeliu92 @ 2018 07 02, 18:10)
Visoms skambių ir gražių šimtmečio šventės dainų, giesmių ir akimirkų  lithuania.gif  4u.gif  ura.gif  clap.gif

Man tai didžiausia šventė - 3 laisvos dienos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Pradedu nuo padekos wub.gif jauciu geliu mergaite buvo mano darbeli ir paliko man dovanu. 4u.gif aciu aciu brangioji.

Viskas kas sudygo ,auga.Vyšnias visas suspejom nuskinti,šiemet nesidalinom su špokais,truputi sušaldziau,truputi išviriau,likusias i vyna paleidau biggrin.gif

Nepatinka agurkai šiltnamyje,,dėmelėm kažkokiom apsipila ir galiausiai nudžiūna lapai.Nesu turėjus su agurkais problemu,tai net neisivaizduoju kas per zaraza.Reiks i interneta lyst,ieškot vaistų.

Dirbti darže neturiu laiko,visas menuo po reabilitacija duoduos ir i darba šlapia šikna lakstau.
Kadangi sandeliukas pilnas,tai jei nieko ir neuzauginsiu,bus proga lentynas išsivalyt biggrin.gif

Vakar buvom miške,patikrint grybu situaciją,kol kas tik viena voveruška laimikis ir sauja mėlyniu(iš kuriu padariau ledu).Bet prisiskyniau lauko geliu puokstę ir namo .

Merginos būkim atsargios!!!!!!!!!Per televizija rodyta 90-metė senute,serganti stablige,mano kaimynė,kuriai teko ir pirmą pagalbą suteikti,ir i ligonine išvežti.Kas galėjo pagalvoti,kad nugriuvus šiltnamyje ir susižeidus koją,gali atsigulti i mirties patalą.Skaudi patirtis byloja,nežinai kur liga tyko.Bet bent minimaliai pasisaugokime.
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2018 07 04, 09:54)


rimusia gavau tipo apelsininę mėtą  hmm.gif Žinau kad jūs mėtų fanė, duočiau mažą gaigelį ( jei tokios neturit), nes pati gavau 2 mažytes šakneles. Beeeeet..... man ji labai panaši į šokoladinę, lapai tokie tamsūs, tai bijau apgaut  unsure.gif

Labuks, tikrai ne apelsininė mėtą smile.gif apelsininės lapai salotinės spalvos http://naudingiaugal...pelsinine-meta/ nors tokios neturiu rolleyes.gif Patrynus lapeli mirksiukas.gif kuo kvepia ?
Atsakyti
O kokiios buvo mėtos per paskutines dalybas? Viena Maroko, o kita...? Labai jau abi pas mane vienodos išvaizdos, tik kvapas lyg nežymiai skiriasi (o gal klystu blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2018 07 07, 10:53)
O kokiios buvo mėtos per paskutines dalybas? Viena Maroko, o kita...? Labai jau abi pas mane vienodos išvaizdos, tik kvapas lyg nežymiai skiriasi (o gal klystu  blink.gif )
buvo dalinamos Maroko, ananasinė ir šokoladinė. smile.gif Visos labai skirtingos, Maroko žaliais glamžytais lapais, ananasinė margais lapais, o šokoladinė tamsi. smile.gif Aš kaip šalia sėdėjau , tai jus paėmėt Maroko. rolleyes.gif
Atsakyti
labas, mėtos jūs smile.gif man kliuvo ananasinės margais lapeliais, jau galėsiu rudeniop dalintis, gražiai auga. o Maroko tik mažuliukas gabaliukas, bet juk irgi užaugs smile.gif

Dabar sode labai geras laikos, konservuot nėra ko, serbentus nuskynėm, mėtas nusipjoviau, apravėjau daugmaž, tai galima ir atostogų išlėkt. Kaimynei raktus patikėjau vazanus palaistyt. Kol kas pomidorai nenoksta, bet auga po truputį. Bus man siurprizai, prisidribau kaip pirmakartė smile.gif nubluko laikini užrašai, kol susiruošiau su geru markeriu ant gražių juostelių susirašyti. gerai, kad sąrašą turiu, bandysiu atrankioti.

lelijos ir raganės kaip išprotėjusios žydi. Laukiu viendienių parado smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija zemaite: 08 liepos 2018 - 10:54
QUOTE(rimusia @ 2018 07 07, 12:03)
buvo dalinamos Maroko, ananasinė ir šokoladinė. smile.gif  Visos labai skirtingos, Maroko žaliais glamžytais lapais, ananasinė margais lapais, o šokoladinė tamsi. smile.gif  Aš kaip šalia sėdėjau , tai jus paėmėt Maroko.

QUOTE(vija zemaite @ 2018 07 08, 11:53)
labas, mėtos jūs smile.gif man kliuvo ananasinės margais lapeliais, jau galėsiu rudeniop dalintis, gražiai auga. o Maroko tik mažuliukas gabaliukas, bet juk irgi užaugs

Tai vadinasi auga dvi Maroko...ir auga labai gražiai, o ananasinės nenugvelbiau iš Vijos cray.gif .
Rimusia,, šokoladinę gavau pernai, bujoja jau plantacija - AČIŪ. Oi bus "pertusino" skanaus yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2018 07 07, 09:26)
Labuks, tikrai ne apelsininė mėtą  smile.gif apelsininės lapai salotinės spalvos http://naudingiaugal...pelsinine-meta/ nors tokios neturiu  rolleyes.gif  Patrynus lapeli  mirksiukas.gif kuo kvepia ?

Tikrai ne tokia blink.gif Apgavikai angel_sadangel.gif
Papildyta:
gėliųmergaiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

jūsų pankoliai fantastiški! Mano pirktos sėklos, net nesudygo, jūsiškės auga puikiai, esu devintam danguj, pirmą kartą sėjau ir tokia sekmė wub.gif Anyta pavydi, sako 10 kartų bandžiau bandžiau....... Va ką reiškia teisingas sėklas nusipirkt 4u.gif

Ilgasisi savaitgalis buvo baisiai trumpas biggrin.gif Net keista, atrodo vasara ką tik prasidėjo o jau kaip kurmiai atsargas žiemai kaupiam unsure.gif Žirniukus sušaldžiau žiemai, aviečių iš miško prisirinkau irgi nukeliavo kaip vaistai į šaldiklį, uogienės nesibaigia, nes dar vis randu braškę, serbentą, vyšnią......... žiauriai pasiilgau virtų džemų, tai perku ir perku tą želinį cukrų.............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 09 liepos 2018 - 09:50
Labukas visoms 4u.gif O jau apie Poemės pankolius...be žado be amo be žodžių... doh.gif bigsmile.gif clap.gif Labiausiai tai džiugu, kad sėklikės nepavedė. O, atrodo, lietuviškos buvo hmm.gif su visu pakiuku atidaviau, nebepamenu. Nors tą lietuvišką sėklų ūkį senai esu prakeikus...bet būna, matai, staigmenų yahoo.gif Mano gražiai sudygusius 5 vnt. dar pavasarį toks vienas laistytojas.. topsecret.gif negyvai nulaistė.. Ir l.keista, turguje nė karto tų daigų nemačiau. Apie tas lietuviškas dar-žalios stotelės balti gūžiniai kopūstai CARAMBA H sukantys trikampes galvas irgi stebina. Taip greit suvyniojo tas savo piramides, kad kirmelėms nėr šansų net nosį įkišt, gurgždantys geruliai, valgomi jau pilnai. Skanaujam naujokus juod.serbrbentus VYČIAI iš Babtų medelyno,verti pagyrimo-derlingi ir saldūs.Atradau ir saldukus žirnius, nedidukės ankštys, prie žemesnių, bet viduj- cukrinukai- Sugar snap DELIKETT-čia jau parsisiųsti. Turiu daug rusmenės, tūbės, sinavadų vaikiukų, gal kas panorėtų. Pakasčiau į vazoniukus, mieste persiduotume kaip nors. AURUTE, apibūriau, apkerėjau, nu gal šitie augs ir džiugins.Turiu kitokių, reiktų prilėkti ir pasirinkti pačiai, paplanuok.
Atsakyti
QUOTE(mergaitegeliu92 @ 2018 07 16, 13:40)
Labukas visoms  4u.gif O jau apie Poemės pankolius...be žado be amo be žodžių... doh.gif  bigsmile.gif  clap.gif Labiausiai tai džiugu, kad sėklikės nepavedė. O, atrodo, lietuviškos buvo  hmm.gif su visu pakiuku atidaviau, nebepamenu. Nors tą lietuvišką sėklų ūkį senai esu prakeikus...bet būna, matai, staigmenų  yahoo.gif Mano gražiai sudygusius 5 vnt. dar pavasarį toks vienas  laistytojas.. topsecret.gif negyvai nulaistė.. Ir l.keista, turguje nė karto tų daigų nemačiau.

Ir aš be amo!!! Vyras vapšče apakęs, sako - kay tu duodi blink.gif Aš gi negaliu sakyt, ka čia gėlių mergaitės sėklos "kaltos" lotuliukas.gif Sakau - Taaaaaip, aš kieta nail.gif Nesvarbu ka iš mano pakelio NEI VIENA sėkla neišdygo biggrin.gif O sėklos pamenu sakėt lietuviškos, pakelio nemačiau, gavau palaidas, jau kaip norėčiau kitamet oooooooiii, auginčiau visą lysvę bigsmile.gif Nes dabar dedu visur, savaitgalį kepiau lazanja, tai į mėsos padažą pripjausčiau, nu tokios gaivos dėjo bigsmile.gif Sūnus sako kažkokia ypatingai skani ta tavo lazanija angel.gif Va, į delną nebetelpa wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 23 liepos 2018 - 11:53
Ar iškepėt vaikai? vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti